Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nietypowa relacja z podróży - blog

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marceli Szpak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 06.06.2011
Nietypowa relacja z podróży - blog

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marceli Szpak » 04.08.2012 14:46

Witajcie
Co tu dużo ukrywać - już po dwóch pobytach w Cro zakochaliśmy się w niej na maxa i pewne jest już, że nic tego nie zmieni. W sferze marzeń jest wyjazd na stałe :) Kto wie, chociaż w totka nie gram to może kiedyś się uda ;)

Wracając do nietypowej relacji z podróży.
Już w tamtym roku mieliśmy sporządzić obszerną relację specjalnie DLA WAS forumowiczów, wyszło jak wyszło. Tym razem postanowiliśmy zrobić coś więcej. Z racji tego, że pracuję w branży SEO/SEM i kręci mnie Social Media postanowiłem to wykorzystać i zdać relację w formie ...bloga.
Naszego bloga nazwaliśmy CroLove.pl. W sieci jest bardzo krótko, już zauważam, że pojawił się o co najmniej o miesiąc za późno ponieważ cały czas mam telefony od znajomych, którzy właśnie wyjeżdżają do Cro i proszą o wszelkie porady :)

Na blogu będą pojawiać się informacje, które według nas są istotne i znacznie ułatwią odpoczynek w Chorwacji.


Oczywiście już w pierwszym wpisie nie zapomniałem o najważniejszej i najciemniejszej skarbnicy wiedzy o Chorwacji czyli o tym forum i tworzących go forumowiczach ;)

Dla spokoju duszy i sumienia - nie mam zamiaru się tutaj reklamować ;) chcę tylko przekazać informację, może akurat się komuś przyda.

Serdecznie zapraszamy
Agnieszka i Wojtek
-Katka-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Katka- » 05.08.2012 01:04

Fajny blog :)
Poczytałam, zapisałam w ulubionych :)
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 05.08.2012 12:55

super, genialny pomysł ;)
wermar
Croentuzjasta
Posty: 305
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wermar » 05.08.2012 13:02

dobrze zrobiony blog
kobieta32
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 09.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobieta32 » 06.08.2012 07:52

Dodany do ulubionych i czekam na więcej!
Marceli Szpak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marceli Szpak » 06.08.2012 22:29

Dziękujemy za miłe słowa, zrobimy co w naszej mocy, żeby na blogu ukazało się jak najwięcej cennych informacji ;)

P.S.
Właśnie ukazała się krótka foto relacja z pobytu w Parku Narodowym Jezior Plitwickich. Zapraszam.
Marceli Szpak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marceli Szpak » 08.08.2012 10:07

Witajcie
Pytanie czysto techniczne - jeżeli nie zamierzam stosować chorwackich znaków, jak forma będzie lepsza np. Omiš pisać jako Omis czy Omisz ?
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18306
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 11.08.2012 19:50

Marceli Szpak napisał(a):Witajcie
Pytanie . . . Omiš pisać jako Omis czy Omisz ?


Fachowcem nie jestem , ale Omiś jest dla mnie czytelne , zrozumiałe i z użyciem polskich znaków


Pozdrawiam
Piotr
Marceli Szpak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marceli Szpak » 12.08.2012 18:22

piotrf napisał(a):
Marceli Szpak napisał(a):Witajcie
Pytanie . . . Omiš pisać jako Omis czy Omisz ?


Fachowcem nie jestem , ale Omiś jest dla mnie czytelne , zrozumiałe i z użyciem polskich znaków


Pozdrawiam
Piotr

Tak, tylko potem spotykam znajomych a oni mi mówią, że byli w Omisiu ;)
Na początku pisałem bez chorwackich znaków czyli np. Omis, teraz testuję ze znakami - jedyny problem to konieczność kopiowania nt. z Google Translate no i drugi, mniejszy to pozycjonowanie na te frazy - siedzę w tym fachu kilka lat ale nigdy nie studiowałem jak się pozycjonują takie frazy w polskim Google - takie małe zboczenie zawodowe ;)
Pozdrawiam
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 12.08.2012 18:37

Omiš.

Matrix zmienił zasady i możliwe jest stosowanie narodowych znaków diakrytycznych ;)

Pozdrawiam :D
Marceli Szpak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marceli Szpak » 29.05.2013 13:57

Witajcie,
Nie wiem gdzie skrobnąć, dlatego piszę tutaj.
Szukamy mini "sponsora", który chociaż trochę wspomoże nas w wyjeździe do Dubrownika.
W zamian oferujemy miejsce reklamowe na blogu oraz inne formy reklamy związane z CroLove.pl :)
Więcej szczegółów pod mailem adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Jeżeli znacie takie osoby dajcie im namiar na nich i im na nas :)
Z góry serdeczne dzięki za pomoc.
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 30.05.2013 02:48

dopisuje sie i ja aby sledzic relacje
kit
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 06.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kit » 30.05.2013 11:00

super blog :D , pozdrawiam,
Marceli Szpak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marceli Szpak » 30.05.2013 14:40

Dzięki serdeczne :)
To jeszcze zadam pytanie.
Gdybyście mieli taką okazję wydać jakiś gadżet Waszej pasji/Waszego bloga to co by to było?
- vlepki/naklejki
- smycze
- kubki
- może coś innego? :)

Zainteresowanych reklamą informujemy, że na czas wyjazdu nasze autko zgodziło się przyjąć niewielki rozmiarów naklejki "sponsorów" :)
Kamila25
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 29.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kamila25 » 30.05.2013 16:11

Fajny blog, oby tak dalej
__________
Rab i Toskania - moje ukochane miejsca

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nietypowa relacja z podróży - blog
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone