Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moja ukochana Chorwacja

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9112
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 05.06.2016 20:22

arko2007 napisał(a):
tyniolek napisał(a):
arko2007 napisał(a):
elka21 napisał(a):Czy udało Wam się rozszyfrować, jak, ten Jegomość, zawisł w powietrzu :?: 8O


wiesz co - doskonale zdaję sobie sprawę że to, tylko iluzja. :o :o
Obchodziłem gości z jednej, z drugiej strony i do czorta do dziś, nie mam pojęcia jak tego dokonali. :wink:

Pozdrawiam
Krzysiek


Proszę bardzo :)


No to - Mamy rozwiązanie.
Okazuje się, że sztuczka jest naprawdę prosta. I dzięki Martynie mamy rozwiązanie. Dzięki :!: :!: :!:

Pozdrawiam
Krzysiek

Rzeczywiście, wszystko ładnie zamaskowane, i dla zwykłego laika, może się to wydawać magią 8O
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.06.2016 20:41

elka21 napisał(a):
arko2007 napisał(a):
tyniolek napisał(a):
arko2007 napisał(a):
elka21 napisał(a):Czy udało Wam się rozszyfrować, jak, ten Jegomość, zawisł w powietrzu :?: 8O


wiesz co - doskonale zdaję sobie sprawę że to, tylko iluzja. :o :o
Obchodziłem gości z jednej, z drugiej strony i do czorta do dziś, nie mam pojęcia jak tego dokonali. :wink:

Pozdrawiam
Krzysiek


Proszę bardzo :)


No to - Mamy rozwiązanie.
Okazuje się, że sztuczka jest naprawdę prosta. I dzięki Martynie mamy rozwiązanie. Dzięki :!: :!: :!:

Pozdrawiam
Krzysiek

Rzeczywiście, wszystko ładnie zamaskowane, i dla zwykłego laika, może się to wydawać magią 8O


Na zdjęciach widać innych dla których to też, było magią.

Pozdrawiam

Krzysiek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 06.06.2016 00:04

arko2007 napisał(a):Okazuje się, że sztuczka jest naprawdę prosta.

A tak zacnie lewitował...

Pozdrawiam,
Wojtek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2016 01:34

Dwa dni wstecz była Makarska z naszymi przyjaciółmi, którzy jak się okazuje wrócili do swojej Dolaci. Mocno po
godzinie drugiej nad ranem. 8O I to nie dlatego, że tak późno wyruszyli z Makarskiej bo wracając do zaparkowanych aut na parkingu Lidla wszyscy zrobiliśmy, jeszcze zakupy - parking tylko dla klientów okazał się prawdą. :smo: Zatem około 22-giej ruszyliśmy na kwatery. Lecz nasi trafili w Omisiu na wypadek i cała nitka w
obie strony była zablokowana. :cry: A my już dobrze Przytulaliśmy się do... poduszek. :D
Mamy 26 lipca, żar leje się z nieba i nie chce się naszej trójce prażyć w słońcu na plaży. Zatem pokażemy małej miasto piratów. :D :idea:

1qa.jpg


2qa.jpg


omis.jpg


3qa.jpg


3wa.jpg


1.jpg
Dziewczyny chowają się przed palącym słońcem


cdn...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2016 13:02

Nie mamy siły na chodzenie po mieście. Idziemy w kierunku plaży, ale i ona cała skąpana w słońcu. :o Najmłodsza już osowiała chodzi i na nic nie ma ochoty.
Tu przychodzi mi do głowy pewna myśl :!: :idea: a może, by tak w górę Cetiny pojechać. Z pewnością górska rzeka da nam, trochę wytchnienia od upału. :D
Przejeżdżamy kilka kilometrów w poszukiwaniu dogodnego miejsca takiego, aby mała spokojnie mogła wejść do
wody i w końcu miała frajdę z tego wyjazdu. :lol: Udaje się znaleźć takie, miejsce o łagodnym wejściu do rzeki i
niewielkiej płyciźnie. Brzegi Cetiny porośnięte są drzewami, więc słoneczko nas nie widzi :wink: Badam teren i wchodzę do wody no... chłodna, ale Lilce to, nie przeszkadza i za chwilę buduje z kamieni zamki i bóg jeden wie, co tam jeszcze. Warto było spędzić, w tym miejscu 2 lub 2 godziny bo, wszyscy na prawdę byli zadowoleni. :D :D : :oczko_usmiech: :hut:

7a.jpg


123.jpg


8a.jpg
W powrotnej drodze do Baszki


cdn...
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2528
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 07.06.2016 13:39

Piękna gablota :) 1,5 czy 1,9 ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2016 16:56

pawelli napisał(a):Piękna gablota :) 1,5 czy 1,9 ?



Używany głównie przy wyjazdach m.in.do Chorwacji motor 1,5 dci całe 78 KW pod maską. :D

Pozdrawiam

Krzysiek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 08.06.2016 00:41

arko2007 napisał(a):Tu przychodzi mi do głowy pewna myśl :!: :idea: a może, by tak w górę Cetiny pojechać. Z pewnością górska rzeka da nam, trochę wytchnienia od upału. :D

Zrobiliśmy sobie kiedyś przerwę na kawę nad Cetiną, a pod koniec zjawiła się ekipa przygotowująca pontony do spływu. Wyglądający na szefa Chorwat nie był zachwycony naszą obecnością, więc zwinęliśmy się z dziesięć minut wcześniej, niż gdyby ta maruda nas nie odwiedziła.

Pozdrawiam,
Wojtek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.06.2016 00:47

Franz napisał(a):
arko2007 napisał(a):Tu przychodzi mi do głowy pewna myśl :!: :idea: a może, by tak w górę Cetiny pojechać. Z pewnością górska rzeka da nam, trochę wytchnienia od upału. :D

Zrobiliśmy sobie kiedyś przerwę na kawę nad Cetiną, a pod koniec zjawiła się ekipa przygotowująca pontony do spływu. Wyglądający na szefa Chorwat nie był zachwycony naszą obecnością, więc zwinęliśmy się z dziesięć minut wcześniej, niż gdyby ta maruda nas nie odwiedziła.

Pozdrawiam,
Wojtek


Jak wiesz auto stawia się w pewnej odległości od brzegu rzeki. Po moczeniu nóg już, przy aucie mamy dokładnie
taką samą sytuację jak ta wasza.
Pozdrawiam

Krzysiek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 08.06.2016 01:04

A Omis jest tak pięknie położony u wylotu tego wąwozu, ze chętnie tam powrócę.

Pozdrawiam,
Wojtek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.06.2016 01:19

Franz napisał(a):A Omis jest tak pięknie położony u wylotu tego wąwozu, ze chętnie tam powrócę.

Pozdrawiam,
Wojtek


Wygooglowałem w obrazach dla Omiś zdjęcie z jakiegoś szczytu z rzutem oka na Cetinę i miasto do Adriatyku.

http://apartments-pisak.com/wp-content/ ... r-Omis.jpg

Tym razem również zabieramy trójkę która jedzie po raz pierwszy i właśnie po takich zdjęciach chcą koniecznie zobaczyć miasto i przełom. Mimo iż jedziemy bardzo na południe.

Pozdrawiam

Krzysiek
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2528
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 08.06.2016 08:08

arko2007 napisał(a):
pawelli napisał(a):Piękna gablota :) 1,5 czy 1,9 ?



Używany głównie przy wyjazdach m.in.do Chorwacji motor 1,5 dci całe 78 KW pod maską. :D

Pozdrawiam

Krzysiek


U mnie 120 KM :) w 1,9 dci - wygodne autko na wyjazdy
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.06.2016 08:40

pawelli napisał(a):
arko2007 napisał(a):
pawelli napisał(a):Piękna gablota :) 1,5 czy 1,9 ?



Używany głównie przy wyjazdach m.in.do Chorwacji motor 1,5 dci całe 78 KW pod maską. :D

Pozdrawiam

Krzysiek


U mnie 120 KM :) w 1,9 dci - wygodne autko na wyjazdy


To prawda, zupełnie bezkonfliktowe auto przy odpowiednim traktowaniu. Bardzo praktyczne, przez te liczne schowki.

Pozdrawiam

Krzysiek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.06.2016 18:19

Po powrocie do B. V. Meldujemy się na kwaterze i wyczerpani walimy się, na łóżka. Lecz piątka, która została i plażowała na miejscu zwala, się do nas i o wszystko pyta. :o
Opowiadam co i jak było w tym Omiszu, i po chwili żałują iż, nie pojechali z nami. :cry: Czasem i tak bywa.
Ale jutro od samego ranka czeka nas wszystkich fajna jazda. :D :lol: Udajemy się przez Pelješac do Orebica na prom...
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 08.06.2016 20:42

U mnie jakoś tak Omiš zawsze przejazdem... i zawsze mówię mojemu, że kiedyś musimy się zatrzymać. Po Twoich fotkach to naprawdę KIEDYŚ MUSIMY się tam zatrzymać :lol: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Moja ukochana Chorwacja - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone