Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mój Hvar na ziemi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 12.12.2019 09:59

Dzięki za relację. :) I za ranking, bo pozwala przypomnieć najlepsze fragmenty. :papa:
Epepa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 29.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Epepa » 12.12.2019 13:38

Dzięki za kolejną świetną relację. :D Czytając ranking tak sobie pomyślałam, że chciałabym kiedyś wrócić do miasta Hvar. Byłam tam tylko raz i poznałam je dość pobieżnie. Nie odwiedziłam też niestety pobliskich wysepek Pakelni. :( Tak się zastanawiam, czy dałoby się do nich dopływać kajakiem. Patrząc na mapę to ta pierwsza, malutka, wydaje się być w zasięgu wioseł. :wink: Jerolim chyba też. :D
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 12.12.2019 20:15

Dzięki za bardzo ciekawą jak zwykle relację. Bardzo mnie zachęciła do wyjazdu w czarnogórskie Tatry :wink: Do Hvaru specjalnie mnie zachęcać nie trzeba. Teraz czekam na zimowe widoczki z nart :papa:
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 12.12.2019 20:53

Dziękuję za relację :D
Jeśli wszystko się dobrze ułoży, to w przyszłym roku będę ściągał m.in. od Ciebie to view list ;)

pozdrawiam, Michał
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 12.12.2019 20:56

Dziękuję maslinko za wspaniałą relację. Jak zwykle bardzo interesującą, z potężną dawką wiedzy i pięknymi zdjęciami :P
Bardzo nam miło znaleźć się w Twoim rankingu, to wielkie wyróżnienie :D
Dla nas wieczór spędzony w Waszym towarzystwie był wyjątkowy . Wspominamy go bardzo często,...to była super impreza :D
Dzisiaj przyszły do nas kalendarze od Pitera i dziewczyny były przeszczęśliwe, gdy zobaczyły w kalendarzu zdjęcia maslinki :D ,... aż dwa 8O :wink: , ...wspomnienia znowu ożyły :P
Pozdrawiamy Was gorąco i do szybkiego zobaczenia :smo: :papa:
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9102
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 12.12.2019 21:40

Nic mądrzejszego nie napiszę od osób, które już Ci podziękowały. Dziękuję i ja za super relację i czas poświęcony na jej pisanie :D :papa:
PS. Ten Budapeszt to jakieś większe zwiedzanie :?: Ciekawi mnie to, ponieważ w przyszłym roku, w drodze powrotnej z Chorwacji mam zarezerwowane dwa noclegi w Budapeszcie. Jeszcze tam nie byłam, a podobno to jedno z piękniejszych miast.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 12.12.2019 22:16

Nefer napisał(a):To ja dziękuję. Relacja jak zawsze świetna i wciągająca :) .

Cieszę się, że się podobało :)

piotrf napisał(a):Czarnogóra ( podobnie jak reszta krajów bałkańskich ) ma jeszcze wiele do zaoferowania . . .

Wiem :D Chciałabym teraz odkryć Góry Przeklęte :D

piotrf napisał(a):Dzienna również , ale trzeba jej poświęcić więcej czasu , bo to nie jest malutkie miasteczko , a ludzie są bardzo życzliwi i pomocni , w restauracjach podają pyszne jedzenie i trunki , winnica Zvonko Bogdan też ma sporo do zaoferowania . . .

Na pewno... Może jeszcze tam wrócimy, bo jest w dobrym miejscu na krótki postój w drodze na Bałkany.

pomorzanka zachodnia napisał(a):I za ranking, bo pozwala przypomnieć najlepsze fragmenty. :papa:

Sama też sobie z przyjemnością przypomniałam ;)

Epepa napisał(a):Nie odwiedziłam też niestety pobliskich wysepek Pakelni. :( Tak się zastanawiam, czy dałoby się do nich dopływać kajakiem. Patrząc na mapę to ta pierwsza, malutka, wydaje się być w zasięgu wioseł. :wink: Jerolim chyba też. :D

Jasne, że się da! Pływaliśmy między tymi wysepkami w 2013 roku. Byliśmy na Jerolimie i Marinkovcu. Opis jest tutaj:
post1270112.html#p1270112

Niestety zniknęły zdjęcia, ale planuję je niedługo uzupełnić 8)

ruzica napisał(a):Dzięki za bardzo ciekawą jak zwykle relację. Bardzo mnie zachęciła do wyjazdu w czarnogórskie Tatry :wink:

Fajnie! Chętnie poczytałabym Twoją relację stamtąd :D

majkik75 napisał(a):Dziękuję za relację :D
Jeśli wszystko się dobrze ułoży, to w przyszłym roku będę ściągał m.in. od Ciebie to view list ;)

Trzymam kciuki, żeby się ułożyło! :D

Habanero napisał(a):Dla nas wieczór spędzony w Waszym towarzystwie był wyjątkowy . Wspominamy go bardzo często,...to była super impreza :D

Było rewelacyjnie! A wakacje to również takie świetne spotkania z ciekawymi ludźmi i bardzo się cieszymy, że Was poznaliśmy :D Mam nadzieję, że się jeszcze zobaczymy :D

Habanero napisał(a):Dzisiaj przyszły do nas kalendarze od Pitera i dziewczyny były przeszczęśliwe, gdy zobaczyły w kalendarzu zdjęcia maslinki :D ,... aż dwa 8O :wink:

:oops:
Bardzo mi miło :D Pozdrów i ucałuj Agnieszkę i Córki :D

elka21 napisał(a):PS. Ten Budapeszt to jakieś większe zwiedzanie :?: Ciekawi mnie to, ponieważ w przyszłym roku, w drodze powrotnej z Chorwacji mam zarezerwowane dwa noclegi w Budapeszcie. Jeszcze tam nie byłam, a podobno to jedno z piękniejszych miast.

Dla mnie Budapeszt jest wyjątkowy! :D Na pewno jedna z piękniejszych europejskich stolic. Warto jej poświęcić kilka dni. My byliśmy trzeci raz, niecałe 4 dni zwiedzania. I jeszcze dużo zostało do zobaczenia...
Epepa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 29.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Epepa » 12.12.2019 23:16

maslinka napisał(a):Jasne, że się da! Pływaliśmy między tymi wysepkami w 2013 roku. Byliśmy na Jerolimie i Marinkovcu. Opis jest tutaj:
post1270112.html#p1270112

Niestety zniknęły zdjęcia, ale planuję je niedługo uzupełnić 8)

Ło matko! Dobrze, że to przeczytałam. Już miałam w głowię wizję stacjonowania w mieście Hvar i pływania sobie kajakiem na odludne plaże z pięknym widokiem. :lol: Zdecydowanie nie moje klimaty. :lol: Wolę dzicz i spokój, dlatego m.in. sprawiliśmy sobie pływadło. Te wszystkie bary z sałatą i leżaki na plaży to zupełne przeciwieństwo tego, czego szukam w Chorwacji. :lol:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 13.12.2019 00:56

maslinka
Z perspektywy czasu (minęło już prawie 5 miesięcy) oceniam ten wyjazd bardzo pozytywnie, choć, muszę to przyznać, raczej nie będę go wspominać z tak wielkim sentymentem, jaki mam do wakacji spędzonych na Visie czy na Braču (chodzi o pobyt w 2012 roku).

A jednak... 8) :wink: Zdradziłaś trochę, które miejsca w Cro najchętniej wspominasz. Chyba, że...nie chodziło Ci o miejsca, tylko być może wydarzenia z nich :?: :roll: :)
Dzięki, Aga, za kolejną rzetelną relację z mnóstwem "smaczków" i pięknych zdjęć.
Zwłaszcza te z Durmitoru zostaną w pamięci i będą bodźcem do wyprawy - mam nadzieję, że się kiedyś uda 8)

Przez Budapeszt przejechałam po raz pierwszy w tym roku...I chyba ponowię tę trasę nie raz jadąc na kolejne urlopy w Cro i Slo :D

Czekam na kolejne reportaże z podróży :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 13.12.2019 17:04

Epepa napisał(a):Ło matko! Dobrze, że to przeczytałam. Już miałam w głowię wizję stacjonowania w mieście Hvar i pływania sobie kajakiem na odludne plaże z pięknym widokiem. :lol:

Odludne to one na pewno nie są :lol: I nawet nie można się "zwykłego" piwa napić, wszędzie tylko drinki z palemką ;), ewentualnie "piwo" Corona 0,33 ;)

Katerina napisał(a):A jednak... 8) :wink: Zdradziłaś trochę, które miejsca w Cro najchętniej wspominasz. Chyba, że...nie chodziło Ci o miejsca, tylko być może wydarzenia z nich :?: :roll: :)

Przede wszystkim niesamowite miejsca, chociaż jeśli chodzi o Brač 2012, to wspominam go również bardzo miło ze względu na "czynnik ludzki" - spotkania z Tonym Montaną, imprezy z ekipą campu Aloa pod Murvicą i objazd wyspy z naszymi znajomymi, którzy odwiedzili nas na Braču :)

Katerina napisał(a):Zwłaszcza te z Durmitoru zostaną w pamięci i będą bodźcem do wyprawy - mam nadzieję, że się kiedyś uda 8)

Tego Ci, Kasiu, życzę :D
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 13.12.2019 17:22

maslinka napisał(a):Dziękuję Wszystkim za czytanie i komentarze, które dopingowały mnie do pisania :D
Do zobaczenia w innej relacji :D :papa: :papa: :papa:


Ja co prawda za dużo Cię nie dopingowałam, bo mało się odzywałam :oops:
Ale czytałam i podziwiałam, zwłaszcza tą górską-czarnogórską część relacji, bo to zupełnie nieznane dla mnie tereny.
Teraz zapewne "spotkamy" się przy okazji tego złego-białago :wink: ... ale będę oglądać, bo góry (nawet za śniegiem :roll: ) są cudne :P
Dziękuję :papa:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 13.12.2019 17:26

Jak ja to zrobiłam że przegapiłam ostatni odcinek??? 8O Wstyd mi :oops:
Dziękuję za tę podróż, za ogrom pięknych widoków i ciekawe opowieści. I mów co chcesz - dla mnie Wasz top to jednak Scedro. Ze względu na to co wiem o tym akwenie 8O Wielkie brawa dla Was!!!
Czekam na kolejne Twoje opowieści!!! :papa:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 13.12.2019 17:40

maslinka napisał(a):Chciałabym teraz odkryć Góry Przeklęte :D


Bardzo dobry wybór :D ciekawe drogi . . .

G.P.15.jpg


G.P.55.jpg


. . . i ciekawe z nich widoki :hut:


Pozdrawiam
Piotr
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 13.12.2019 18:24

mysza73 napisał(a):Ja co prawda za dużo Cię nie dopingowałam, bo mało się odzywałam :oops:
Ale czytałam i podziwiałam, zwłaszcza tą górską-czarnogórską część relacji, bo to zupełnie nieznane dla mnie tereny.

To była świetna część wakacji, więc cieszę się, że udało mi się zainteresować Cię tamtymi rejonami :D

mysza73 napisał(a):Teraz zapewne "spotkamy" się przy okazji tego złego-białago :wink: ...

Oj, nie wiem, nie wiem... Czasu na pisanie relacji mam coraz mniej... Jeśli się pokuszę, to chyba tylko o krótką fotorelację.

Kapitańska Baba napisał(a):Dziękuję za tę podróż, za ogrom pięknych widoków i ciekawe opowieści. I mów co chcesz - dla mnie Wasz top to jednak Scedro. Ze względu na to co wiem o tym akwenie 8O Wielkie brawa dla Was!!!

Dzięki jeszcze raz :D To było wyzwanie i sama wyprawa sprawiła nam dużo frajdy. Przyznaję, że czuliśmy trochę dumy :mrgreen: Ale samo Šćedro trochę nas rozczarowało, bo w zatokach, do których dopłynęliśmy, nie znaleźliśmy pięknych plaż. Niby o tym wiedzieliśmy, a jednak liczyliśmy na niespodziankę, której nie dojrzeliśmy na GM ;) Wiem, że cudne plaże są po południowej stronie wyspy, ale tam nie mieliśmy szans dotrzeć kajakiem.

piotrf napisał(a):Bardzo dobry wybór :D

Mam nadzieję :D
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 14.12.2019 19:50

Spóźnione lecz szczere podziękowania za piękną relację , szczególnie za bałkańską część :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mój Hvar na ziemi - strona 51
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone