Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Mój Hvar na ziemi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.12.2019 15:00

travel napisał(a):Spóźnione lecz szczere podziękowania za piękną relację , szczególnie za bałkańską część :papa:

Cieszę się, że Ci się podobało :D
agus78
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) agus78 » 13.01.2020 15:49

Było cudnie, jak zawsze! 8O 8) Dzięki za relację i pozdrawiam serdecznie! :papa:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.01.2020 16:13

agus78 napisał(a):Było cudnie, jak zawsze! 8O 8) Dzięki za relację i pozdrawiam serdecznie! :papa:

Dzięki za miłe słowa :)
Pozdrawiam! :papa:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 24.01.2020 12:29

z opóźnieniem, ale dokończyłam czytać i oglądać Twoją relację. Jak zwykle bardzo ciekawe opisy okraszone pięknymi zdjęciami. Czekam na kolejne relacje... :papa: :papa: :mrgreen: :oczko_usmiech:
BoJa
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) BoJa » 24.01.2020 12:34

Tej zimy przeczytałem trzy Twoje relacje. Za wszyskie dziękuje :lol: Cieplej się robi i szybciej do wiosny :papa:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 24.01.2020 18:42

agata26061 napisał(a):z opóźnieniem, ale dokończyłam czytać i oglądać Twoją relację. Jak zwykle bardzo ciekawe opisy okraszone pięknymi zdjęciami. Czekam na kolejne relacje... :papa: :papa: :mrgreen: :oczko_usmiech:

Cieszę się, że Ci się podobało :)
Kolejna relacja już jest, zimowa (narciarska):
z-wizyta-u-bonda-narty-w-oetztal-t55681.html#p2114794

BoJa napisał(a):Tej zimy przeczytałem trzy Twoje relacje. Za wszyskie dziękuje :lol: Cieplej się robi i szybciej do wiosny :papa:

Bardzo mi miło :D Pozdrawiam :papa:
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 06.03.2020 10:14

Habanero napisał(a):To prawda, wycieczkowce, a w zasadzie turyści, robią niezły syf na plażach. Poza tym widziałem między gdinjskimi zatoczkami mini wysypiska śmieci, ewidentnie zrobione przez zrzuty z drogi. Jedna z fajniejszych plaż na południu (Octopus) była tak zasyfiona, że nie mogłem uwierzyć, że to ta sama plaża, którą oglądałem na zdjęciach w necie. Często trzeba było sobie posprzątać przed plażowaniem, niestety :evil: No i jeszcze dojazd do Hvaru starą drogą koło wysypiska- dramat. Jeden brud i smród :evil: Taka piękna wyspa i szkoda , że ludzie jej nie szanują :cry:

Cześć Konrad.
Czy do plaży Octopus można łatwo zejść pieszkom z drogi ?
Na dzień dzisiejszy w swojej relacji jeszcze jej nie opisałeś albo straciłem czujność ?
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 06.03.2020 12:14

kaeres napisał(a):
Habanero napisał(a):To prawda, wycieczkowce, a w zasadzie turyści, robią niezły syf na plażach. Poza tym widziałem między gdinjskimi zatoczkami mini wysypiska śmieci, ewidentnie zrobione przez zrzuty z drogi. Jedna z fajniejszych plaż na południu (Octopus) była tak zasyfiona, że nie mogłem uwierzyć, że to ta sama plaża, którą oglądałem na zdjęciach w necie. Często trzeba było sobie posprzątać przed plażowaniem, niestety :evil: No i jeszcze dojazd do Hvaru starą drogą koło wysypiska- dramat. Jeden brud i smród :evil: Taka piękna wyspa i szkoda , że ludzie jej nie szanują :cry:

Cześć Konrad.
Czy do plaży Octopus można łatwo zejść pieszkom z drogi ?
Na dzień dzisiejszy w swojej relacji jeszcze jej nie opisałeś albo straciłem czujność ?

Octopus jeszcze przed nami. Opiszę drogę brzegiem morza z Żuticy i zejście z głównej drogi prowadzącej do Gromin Dolac.
Z drogi bardziej lajtowo niż brzegiem morza.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży