Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Małe i duże niebałkańskie podróże :-)

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 10.06.2012 15:07

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 24.06.2012 13:06 przez kulka53, łącznie edytowano 1 raz
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 10.06.2012 15:08

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

c.d.n.
Ostatnio edytowano 24.06.2012 13:07 przez kulka53, łącznie edytowano 1 raz
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 10.06.2012 15:13

Kurcze, widoki zaj...edwabiste 8O

Dachy - bomba :D
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 10.06.2012 17:02

Cudnie... nad tymi dachami nie widać tłumów, jest tak spokojnie i pięknie. I jest jakaś taka harmonia : dachy-pola-pola-dachy.
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 10.06.2012 18:58

Super! My niestety na wieżę nie weszliśmy, choć też uwielbiamy wdrapywać się na takie wieże.
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 10.06.2012 20:50

Po raz kolejny wpadłam w zachwyt !
Podróż do Toskani jest w planie , ale ze względu na to że starszy "dzieć" nie przepada za zabytkami , odłożona zostaje w czasie . Albo córa polubi zwiedzanie , albo nadejdzie taki czas , że wybierze towarzystwo rówieśników i wtedy.....zobaczymy czy młodsza będzie się nadawała na tego typu wyprawy , czy przyjdzie nam czekać kolejnych kilka lat. Póki co , wyjazdy planujemy tak , aby każdy był zadowolony.
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 11.06.2012 07:11

weldon napisał(a):Kurcze, widoki zaj...edwabiste 8O

helen napisał(a):Cudnie... nad tymi dachami nie widać tłumów, jest tak spokojnie i pięknie.

JoannaG napisał(a):Super!

Iwona75 napisał(a):Po raz kolejny wpadłam w zachwyt !


8O

Fajnie, że się podobało :D

Nam - bardzo, zwłaszcza z powodu poprawiającej się pogody... wyraźnie było widać, że linia z czarnymi deszczowymi chmurami odchodzi coraz dalej a białe obłoki które się pojawiały to był znak że będzie lepiej :)

No i faktycznie, o tej porze, gdy do zamknięcia pozostało już chyba mniej niż pół godziny, nie było na górze prawie nikogo.
Mimo to, swoboda w przemieszczaniu się po platformie jest nieco zakłócona niezależnie od ilości ludzi :wink: . Na jednym ze zdjęć widać "zakratowany" dzwon... żeby przejść z jednej jego strony na drugą, za każdym razem trzeba było mocno się nachylić i przejść pod tą klatką, wysokość nad podłogą bardzo niewiele przekraczała chyba metr :roll: . Nawet nam, osobom niezbyt wysokim, niezbyt łatwo to przychodziło :? .

Iwona75 napisał(a):Podróż do Toskani jest w planie , ale ze względu na to że starszy "dzieć" nie przepada za zabytkami , odłożona zostaje w czasie . Albo córa polubi zwiedzanie , albo nadejdzie taki czas , że wybierze towarzystwo rówieśników i wtedy.....zobaczymy czy młodsza będzie się nadawała na tego typu wyprawy , czy przyjdzie nam czekać kolejnych kilka lat. Póki co , wyjazdy planujemy tak , aby każdy był zadowolony.

Z tym polubieniem zwiedzania to sądząc po sobie na zbyt wiele bym nie liczył :wink: . Mi zaczęło sprawiać to przyjemność w wieku mocno dorosłym :lol: .
Im większa gromada, tym może być trudniej się dopasować... nawet w rodzinie. Trudno mi zrozumieć ludzi, którzy wybierają się na wakacje w kilka rodzin... a już tym bardziej w jednym samochodzie :roll: . Ale wiadomo że najważniejsze jest to co napisałaś... by każdy był zadowolony :) .

Pozdrawiam
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 11.06.2012 07:42

kulka53 napisał(a):Wejście chwilę trwało :wink: , ale było warto.

Oj warto ! :)

Pozdrawiam
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 11.06.2012 08:33

mariusz-w napisał(a):
kulka53 napisał(a):Wejście chwilę trwało :wink: , ale było warto.

Oj warto ! :)

"...coś pięknego i niedrogo... " :wink: :D




Schodzimy. Z wieży wychodzi się trochę inną drogą, bardzo podobają się nam te zaułki, galeryjki, łuki...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 24.06.2012 13:08 przez kulka53, łącznie edytowano 1 raz
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 11.06.2012 08:34

Katedra o tej porze jest już zamknięta, nie zobaczymy wspaniałego podobno wnętrza z pięknymi freskami. Nie szkodzi... ilość wrażeń które dostarcza San Gimignano i tak jest w zupełności wystarczająca :idea:

Piazza del Duomo i okolice o wczesno wieczornej porze.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

c.d.n.
Ostatnio edytowano 24.06.2012 13:09 przez kulka53, łącznie edytowano 1 raz
DarCro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1196
Dołączył(a): 12.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarCro » 11.06.2012 10:53

kulka53 napisał(a):Trudno mi zrozumieć ludzi, którzy wybierają się na wakacje w kilka rodzin... a już tym bardziej w jednym samochodzie


Mnie też trudno. :)
Ale myślę, że w przypadku stacjonarnych wakacji, gdzie tylko robi się wycieczki z danego miejsca, i kto nie ma ochoty, ten zostaje na plaży, to jakoś to funcjonuje bez problemów.
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 11.06.2012 11:01

kulka53 napisał(a):Trudno mi zrozumieć ludzi, którzy wybierają się na wakacje w kilka rodzin... a już tym bardziej w jednym samochodzie :roll: .


Też tego nie rozumiem i wiem, że ja na wakacje wiekszą grupą się nie nadaje.
Na szczęście rodzinnie jakoś się dogadujemy. Zwiedzanie z dziećmi całkiem nieżle nam idzie, choć czasem z czegoś musimy zrezygnować i tempo tego zwiedzania też nie jest zbyt szybkie :)
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 11.06.2012 12:25

DarCro napisał(a):Mnie też trudno. :)
Ale myślę, że w przypadku stacjonarnych wakacji, gdzie tylko robi się wycieczki z danego miejsca, i kto nie ma ochoty, ten zostaje na plaży, to jakoś to funcjonuje bez problemów.

Pewnie tak :roll:
Tylko wtedy po co się w ogóle razem wybierać :)

Oczywiście jakieś powody można znaleźć, np ktoś zna już trasę, a kto inny nie. Ale jak czasem czytam, że wakacje z własną żoną czyli we dwójkę, albo tylko z rodziną są nudne... to nie mam więcej pytań :?

JoannaG napisał(a):Też tego nie rozumiem i wiem, że ja na wakacje wiekszą grupą się nie nadaje.
Na szczęście rodzinnie jakoś się dogadujemy. Zwiedzanie z dziećmi całkiem nieżle nam idzie, choć czasem z czegoś musimy zrezygnować i tempo tego zwiedzania też nie jest zbyt szybkie :)

My niestety też często rezygnujemy z jakichś miejsc mimo że jesteśmy tylko we dwójkę... czasem dzień okazuje się za krótki a czasem zwyczajnie wolimy sobie poleżeć na plaży i odpocząć :) . Zwykle plan na kolejny dzień jest gotowy tego właśnie dnia rano :wink: i nigdy nie dochodzi do większych scysji przy jego ustalaniu. Ważne by to co robimy obojgu sprawiało przyjemność :) .

Tak sobie też pomyślałem... jakbym miał jechać większą grupą to pewnie nie pojechałbym nawet za darmo... ale samemu to już zupełnie by mi się nie chciało nawet jakby mi kto dopłacał :? :roll: :wink: .

Pozdrawiam
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 11.06.2012 13:44

No oryginalna to ja nie będę :wink: bo tak jak wszystkich tu zebranych widoki z wieży i mnie zachwyciły :D

No i cieszę się bardzo, że jest nas więcej - tzn, osób, którym zbiorowe towarzyskie wakacje jakoś nie odpowiadają :D
( bo już myślałam, żeśmy jakieś dziwolągi - sądząc po reakcjach znajomych, którzy lubią bardziej tak stadnie wyjeżdżać :wink: )

pozdrawiam]
:D
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 11.06.2012 14:12

Tymona napisał(a):No oryginalna to ja nie będę :wink: bo tak jak wszystkich tu zebranych widoki z wieży i mnie zachwyciły :D

No i cieszę się bardzo, że jest nas więcej - tzn, osób, którym zbiorowe towarzyskie wakacje jakoś nie odpowiadają :D
( bo już myślałam, żeśmy jakieś dziwolągi - sądząc po reakcjach znajomych, którzy lubią bardziej tak stadnie wyjeżdżać :wink: )

pozdrawiam]
:D


Przyznam, że i mnie ulżyło, że nie jesteśmy dziwolągami :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Małe i duże niebałkańskie podróże :-) - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone