Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

[CROnika II] Makarska Riwiera + Korcula 2016

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
słoma79
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 26.03.2018 18:43

CROnikiCROpka napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):Czytałam Twoją relację rok temu ale ponieważ w tym roku będzie Korcula ( mo i ponownie Hvar ) to dzisiejszego wieczoru wróciłam :oczko_usmiech:
Bardzo było mi to przyjemnie, ale teraz wracam na Hvar :mrgreen:

Ooo... super, że te relacje są jeszcze przydatne!

Powiem Ci szczerze, że ten urlop B.V. i Korcula to chyba jednak nasz najbardziej udany :mrgreen:

Są i to jeszcze jak :mrgreen: trzeci raz czytam i znowu znalazłem coś nowego :papa:
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 26.03.2018 18:50

słoma79 napisał(a):Są i to jeszcze jak :mrgreen: trzeci raz czytam i znowu znalazłem coś nowego :papa:

Oj, ale mi miło :hearts:

To jest motywacja największa do pisania kolejnych relacji :)
Meegg
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Meegg » 26.07.2018 09:34

Wspaniała relacja. Piękne zdjęcia i ciekawe opisy. A mapki i filmiki bezcenne. Pozdrawiam!
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 30.07.2018 00:04

Meegg napisał(a):Wspaniała relacja. Piękne zdjęcia i ciekawe opisy. A mapki i filmiki bezcenne. Pozdrawiam!

Dziękuję za miłę słowa i za odkopanie starej relacji. To były super wakacje! :hearts:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

[CROnika II] Makarska Riwiera + Korcula 2016 - strona 37
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019