Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kuny najlepiej z bankomatu?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 19.02.2020 11:34

greenrs napisał(a):Dobrze to przemyśl. Jeśli masz Eurokonto Aktywne Plus to zapewne masz też bardzo szerokie ubezpieczenie od wielu różnorakich zdarzeń (holowanie po awarii, usterki w domu itp.). Nowe konta Pekao SA już tego nie oferują. Wyrób sobie kartę debetową Visa Debit Gold i też masz bezprowizyjną wypłatę ze wszystkich bankomatów na świecie.

No tak, masz rację Jacek.

Najwyżej synowi przeleję kasę na jego Przekorzystne ( dla młodych, do 26 lat) i będę śmigał po Cro z jego kartą. :mrgreen:
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5244
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 19.02.2020 22:27

Hercklekot napisał(a):No właśnie. A koledze Bravik zalecam odrobinkę kultury osobistej.


I vice versa.
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 23.02.2020 17:38

anakin napisał(a):
greenrs napisał(a):Dobrze to przemyśl. Jeśli masz Eurokonto Aktywne Plus to zapewne masz też bardzo szerokie ubezpieczenie od wielu różnorakich zdarzeń (holowanie po awarii, usterki w domu itp.). Nowe konta Pekao SA już tego nie oferują. Wyrób sobie kartę debetową Visa Debit Gold i też masz bezprowizyjną wypłatę ze wszystkich bankomatów na świecie.

No tak, masz rację Jacek.

Najwyżej synowi przeleję kasę na jego Przekorzystne ( dla młodych, do 26 lat) i będę śmigał po Cro z jego kartą. :mrgreen:

Ja też mam to stare konto już 25 lat 8O
także pewnie będę przelewał na przekorzystne córki żeby kuny czy euro wybrać.
A tak z ciekawości z tego przekorzystnego to przy wypłacie z innych bankomatów za granicą też nie ma prowizji? czy tylko w UniKredit? :roll:
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5788
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 24.02.2020 00:21

lotnikwsk napisał(a):A tak z ciekawości z tego przekorzystnego to przy wypłacie z innych bankomatów za granicą też nie ma prowizji? czy tylko w UniKredit? :roll:

Za granicą nie ma prowizji przy wypłacie ze wszystkich bankomatów.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 25.02.2020 07:41

Odpowiedź (wiadomość elektroniczna z Pekao):

Szanowny Panie,

przekazuję odpowiedź w sprawie Pana zgłoszenia.
Na chwilę obecną wypłaty kartą wydaną do Pana Eurokonta Aktywnego Plus z bankomatów banków grupy UniCredit za granicą są bezpłatne. Bank Zagrebacka należy do grupy UniCredit.

Jeżeli nastąpi jakaś zmiana to taka informacja zostanie przekazana klientom z odpowiednim wyprzedzeniem.

Jeżeli chodzi o inne konta, to posiadacze Konta Przekorzystnego mogą wypłacać środki ze wszystkich bankomatów za granicą za 0 zł.
Wystarczy, że spełnią dwa proste warunki:
– zapewnią wpływ na konto, na kwotę jednorazowo min. 500 zł w danym miesiącu kalendarzowym,
– wykonają jedną transakcję bezgotówkową kartą do konta lub aplikacją PeoPay.
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5244
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 25.02.2020 10:34

Nie ma za co :mrgreen:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 25.02.2020 10:47

Słowa- klucze to na chwilę obecną.
Nie jest więc powiedziane, że to nie ulegnie zmianie.
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5244
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 25.02.2020 11:21

anakin napisał(a):Słowa- klucze to na chwilę obecną.
Nie jest więc powiedziane, że to nie ulegnie zmianie.


Jedyne co pewne to podatki
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1902
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 25.02.2020 12:03

Od 2 marca rusza kampania informacyjna zmodyfikowanego Konta za Zero w banku PKO BP.

https://prnews.pl/pko-bp-nowe-konto-za-zero-449120
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 25.02.2020 21:53

Dzięki Panowie :wink:
grzesiek32
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 28.12.2012
Re: EURO z bankomatu?

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek32 » 29.06.2020 19:30

witam
co się stało w tym roku z wyplatami z bankomatu . mamy konto w millennium bez prowizji i wszystko ok ale bankomatu próbują mi dołączam prowizję do każdej transakcji prawie 30 kun. o co tutaj chodzi? coś się zmieniło? w takim razie gdzie najlepiej wypłacić kasę?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.06.2020 21:36

grzesiek32 napisał(a):witam
co się stało w tym roku z wyplatami z bankomatu . mamy konto w millennium bez prowizji i wszystko ok ale bankomatu próbują mi dołączam prowizję do każdej transakcji prawie 30 kun. o co tutaj chodzi? coś się zmieniło? w takim razie gdzie najlepiej wypłacić kasę?

Przeczytaj wstecz 2,3 strony tego wątku.
grzesiek32
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 28.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek32 » 01.07.2020 10:58

Dziś posprawdzałem wszystkie bsnkomaty6w Pakoštane i w niektórych to skandal jest zwłaszcza tych Euronetu. Ja wypłacam z Zagrebska Banka i pobiera mi za 0.59 zl a mam konto 360 w Millennium
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 01.07.2020 11:01

niektóre bankomaty doliczają, najlepsze jest to że nawet jak mam konto w HRK i wypłacam HRK to też dolicza prowizje:), ale są bankomaty, które tego nie robią tylko trzeba sprawdzić jakie:)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 18.07.2020 08:59

Na chwilę obecna mogę potwierdzić, transakcje kartą i wypłaty z bankomatu Zagrbacka Banka, bez prowizji i opłat.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Kuny najlepiej z bankomatu? - strona 32
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone