Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłosników Wyspy Vis

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 17.07.2019 10:01

Marsallah napisał(a):Signum tempori...w 2013 parkowałem pod falochronem, w 2015 przy Put Kamenice, w 2017 najczęściej przy hotelu. Swoją drogą, jestem ciekaw statystyk dot. liczby turystów przybywających w sezonie na poszczególne wyspy, ciekawe czy są takowe prowadzone?

Nie mam porównania z poprzednimi latami, ale w czerwcu było sporo turystów.

Moja wyobraźnia nie obejmuje szczytu sezonu w sierpniu :roll: Może być poważny problem z parkowaniem w Komižy i Visie.

Po godzinie 11 w Kucie parkowałam koło muzeum , bo parking zatunelowy był pełny.
A w Luce został mi tylko parking płatny koło gaju palmowego, gdzie z trudem znalazłam 1 miejsce :roll:

Mój gospodarz mówił, że po Mamma mia 2 zwiększyła się ilość turystów na Visie i że generalnie poza sezonem lepiej jeździć we wrześniu - czego nie omieszkam zrobić w przyszłym roku. :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłosników Wyspy Vis - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019