Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 886
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 17.07.2019 19:20

gabor napisał(a):Witajcie.
Chcę zaciągnąć na Pag ze sobą łódkę motorową.
Wiecie może gdzie można ją trzymać? Pytam ponieważ pośrednio dostałem taką informację:
...we have asked in harbour office "Lučka kapetanija", but as far we got information it is not possible for foreigns to moor (dock) the boat because the port is too small. But we are sending you their number +(385)023250575 , so you can ask any information you need.


Witaj
Na Pag będę za 2 tygodnie po raz trzeci z motorówką. Ja mam miejsce przy apartamencie ( pierwsza linia brzegowa tam jest bojka i się podpinam) Wszystko zależy od tego gdzie będziecie mieszkali. Faktycznie w dużych portach jest ciasno, ale o takim zakazie dla obcokrajowców nie słyszałem. Jak jest miejsce to płacisz i cumujesz.
slaw15
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 30.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) slaw15 » 18.07.2019 15:47

Witam.
Czy ktoś wie gdzie można kupić
w Mandre olej,trunki itp.
Pozdrawiam.
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 886
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 18.07.2019 18:49

slaw15 napisał(a):Witam.
Czy ktoś wie gdzie można kupić
w Mandre olej,trunki itp.
Pozdrawiam.


Na straganach przy drodze. Polecam stragan na drodze do Lun.
Tuti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 642
Dołączył(a): 04.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tuti » 18.07.2019 21:40

anakin napisał(a):
truedomel napisał(a):Jak "wyjdzie" ten nocleg w Zubovici to myślę, że Plaża Drazica będzie spełniać rolę najbliższej, takiej pod nosem

Jak na taką "pod nosem" to zupełnie ok. :wink:
Choć nie mieści się ona na pewno w pierwszej dziesiątce plaż na Pagu.

Ale 10-15 min spacerkiem po "klifie" i już. :wink:


Na tej właśnie plażowaliśmy 2 lata temu tylko bliżej tego domku w oddali :D :D , cisza i błogi spokój :D
wojak10
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 16.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojak10 » 19.07.2019 00:09

Zago napisał(a):
slaw15 napisał(a):Witam.
Czy ktoś wie gdzie można kupić
w Mandre olej,trunki itp.
Pozdrawiam.


Na straganach przy drodze. Polecam stragan na drodze do Lun.

Z tego co pamiętam rok temu to w samym Lun był jeden stragan, Pan miał tam wszystko :mrgreen:
grypserek
Croentuzjasta
Posty: 191
Dołączył(a): 07.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) grypserek » 19.07.2019 14:21

Czy za paski sir w Kolan można płacić kartą czy tylko gotówką?
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 19.07.2019 18:50

grypserek napisał(a):Czy za paski sir w Kolan można płacić kartą czy tylko gotówką?

Chodzi Ci o zakup na imprezie "Fešta od sira" u Kolanu? Byliśmy w ubiegłym roku i na wszystkich stoiskach płaciłem gotówką.
Nie widziałem terminali, ani nikogo, kto płacił kartą, ale też nie pytałem o taką możliwość.
slaw15
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 30.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) slaw15 » 19.07.2019 20:16

Dzięki wam bardzo za pomoc.
Pozdrawiam.
grypserek
Croentuzjasta
Posty: 191
Dołączył(a): 07.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) grypserek » 20.07.2019 07:27

walp napisał(a):
grypserek napisał(a):Czy za paski sir w Kolan można płacić kartą czy tylko gotówką?

Chodzi Ci o zakup na imprezie "Fešta od sira" u Kolanu? Byliśmy w ubiegłym roku i na wszystkich stoiskach płaciłem gotówką.
Nie widziałem terminali, ani nikogo, kto płacił kartą, ale też nie pytałem o taką możliwość.


Nie, chodzi mi o zakup w sklepie, u producenta.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 20.07.2019 15:16

grypserek napisał(a):
walp napisał(a):
grypserek napisał(a):Czy za paski sir w Kolan można płacić kartą czy tylko gotówką?

Chodzi Ci o zakup na imprezie "Fešta od sira" u Kolanu? Byliśmy w ubiegłym roku i na wszystkich stoiskach płaciłem gotówką.
Nie widziałem terminali, ani nikogo, kto płacił kartą, ale też nie pytałem o taką możliwość.


Nie, chodzi mi o zakup w sklepie, u producenta.

Tego niestety nie wiem. Może ktoś potwierdzi.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 20.07.2019 15:18

Severina z plażą Ručica w tle. :wink:

grypserek
Croentuzjasta
Posty: 191
Dołączył(a): 07.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) grypserek » 21.07.2019 00:00

walp napisał(a):
grypserek napisał(a):
walp napisał(a):
grypserek napisał(a):Czy za paski sir w Kolan można płacić kartą czy tylko gotówką?

Chodzi Ci o zakup na imprezie "Fešta od sira" u Kolanu? Byliśmy w ubiegłym roku i na wszystkich stoiskach płaciłem gotówką.
Nie widziałem terminali, ani nikogo, kto płacił kartą, ale też nie pytałem o taką możliwość.


Nie, chodzi mi o zakup w sklepie, u producenta.

Tego niestety nie wiem. Może ktoś potwierdzi.


Ok, to sam potwierdzam. Zarówno na wlocie do Kolan, jak i na wylocie możliwa płatność kartą i gotówką.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 23.07.2019 11:41

Czy na Pagu jest odział (nie bankomat) Zagrzebskiego banku (Zagrebačka banka) ?
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 886
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 23.07.2019 12:07

SingSing74 napisał(a):Czy na Pagu jest odział (nie bankomat) Zagrzebskiego banku (Zagrebačka banka) ?


Patrzyłem na mapie i najbliższy w Zadarze
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 23.07.2019 12:20

Właśnie też sprawdzałem i chyba to co się pokazuje na mapie Pagu, to niestety wyłącznie bankomaty.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 361
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone