Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 05.07.2019 15:40

truedomel napisał(a):Jak "wyjdzie" ten nocleg w Zubovici to myślę, że Plaża Drazica będzie spełniać rolę najbliższej, takiej pod nosem

Jak na taką "pod nosem" to zupełnie ok. :wink:
Choć nie mieści się ona na pewno w pierwszej dziesiątce plaż na Pagu.

Ale 10-15 min spacerkiem po "klifie" i już. :wink:
Załączniki:
P1200042.JPG
P1200034.JPG
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 05.07.2019 16:32

I jak widać. Widok z tej plaży jest super.
Na Metajne :)
truedomel
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 29.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) truedomel » 06.07.2019 20:05

kaeres napisał(a):
Rysio napisał(a):
kaeres napisał(a):Jedź do Pagu po prostu.


Baaardzo głupi pomysł :mrgreen:


kaeres napisał(a):Wybierzesz się 5 minut samochodem do Bosany i masz piękne plaże.


Jakbym miał jeździć autem na plażę to musieliby mi pokryć koszt urlopu z duuużą ilością wina i pokrycie strat w zarobku związanych z bezpłatnym urlopem.

Jak ja miałbym przejechać 1000-1200km żeby siedzieć w jednym miejscu i zalewać pysk codziennie to by mi musieli dopłacić do wczasów :mrgreen:

W Pagu mieszkałem 2x i wypraszam sobie z tym głupim pomysłem :)
Deptaczki, kawiarnie, sklepy. Wszystko pod nosem.
A plaże tak jak wspominam wyżej. W ŻYCIU W JEDNYM MIEJSCU !


Nocleg zarezerwowany, w Pagu właśnie.
No to albo się zakocham, albo znienawidzę to straszne miejsce. A wszystko przez te Wasze 50 plaż, shadowy na księżycu, no i wrodzony pociąg do rzeczy i miejsc innych.
sodowy
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 11.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) sodowy » 06.07.2019 22:38

Także będę poznawał Pag. Mam nadzieję że mi się spodoba, dodatkowo przeprawiamy się promem tak co by córcia miała frajdę. Wcześniej 4 razy z rzędu były okolice Sibenika a to zupełnie inna bajka
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 07.07.2019 11:12

truedomel napisał(a):
sviva napisał(a):
truedomel napisał(a):
sviva napisał(a):
truedomel napisał(a):Ktoś może zna ten apartament?
http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ... ani-benko/
W Zubovici jest jakiekolwiek zaplecze gastr.? Lodziarnia, sklep spożywczy?






Co mogę jeszcze polecić w tych okolicach? Plażę Caska - z pseudo piaskiem, restauracjami. Od Zubovici macie 5 min autem.
W Zubovici plaże też są ale one bardziej spacerniak przypominają. Jednak wystarczy wyjść za winkiel i już jest super.
Woda tam jest ciepła. W Zubovici macie ten plus, że nie niesie się wieczorami dudnienie po wodzie z Zrce (taka chorwacka Ibiza z wiecznym melanżem - chociaż w dzień jak to całe towarzystwo jeszcze śpi albo tapetuje twarze na wieczór warto się na ta plażę wybrać i wypić dobrego drinka w klubie Aquarius siedząc po pas w wodzie - mają wodne bary).
Miejscowość Pag to już inny świat - fajny aby wyjechać zjeść, pospacerować ale zbyt duże żeby odpocząć (przynajmniej dla mnie). Tak samo Novalja. Polecam Wam wynająć skuterki i objedziecie nimi całą wyspę, dojedziecie do ciekawych plaż i miejsc. Jeśli chcecie spędzić kameralne, ciche wakacje to Zubovici jak najbardziej się nadaje. Zresztą dla mnie Vidalici, Kustici, Zubovici i Metajna to jedna miejscowość bo w 10 min się przejedzie z pierwszej do ostatniej. Reasumując. Najeść się będzie gdzie, napić też a do odpoczynku idealne. Ale to moje subiektywna opinia - chociaż byłem tam 3 razy :)


Jak "wyjdzie" ten nocleg w Zubovici to myślę, że Plaża Drazica będzie spełniać rolę najbliższej, takiej pod nosem, Pag generalnie znany od podszewki, wirtualnie oczywiście, dzięki Wam, największym dylematem było miejsce noclegowe, takie by zaspokajało podstawowe potrzeby gdy nie będzie sił ruszyć się z miejsca.
Niewiele wolnych miejsc zostało, maile wysłane, będzie coś wolnego w przystępnej cenie to zawitam na Księżycu, jeśli się nie uda teraz, to w przyszłym roku już nic nie powstrzyma.


Mogę Ci podesłać namiary na apartamenty w których my spaliśmy.
Jeden w Kustici. Z widokiem na całą zatokę i przepięknym tarasem. Wieczorami pokaz światełek z Zrce :)
Drugie w Caska. Cisza, spokój, blisko piaszczystej plaży, piękny ogród i altanka do grillowania.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 07.07.2019 11:23

sodowy napisał(a):Także będę poznawał Pag. Mam nadzieję że mi się spodoba, dodatkowo przeprawiamy się promem tak co by córcia miała frajdę. Wcześniej 4 razy z rzędu były okolice Sibenika a to zupełnie inna bajka


Przejazd promem fajna sprawa - atrakcja dla dziecka gwarantowana. Ale zobaczyć Paski Most też trzeba :)
sodowy
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 11.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) sodowy » 07.07.2019 11:44

Mostem przejadę przy okazji wycieczki do Zadaru więc zobaczymy i tą atrakcję :D
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 885
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 16.07.2019 14:29

anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 16.07.2019 16:24

No to się młodzież "zabawiła" na Zrće. :?
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 16.07.2019 17:45

Smutne to,ze pali sie las,jakby tam zieleni tak duzo bylo....
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 16.07.2019 19:46

anakin napisał(a):Choć nie mieści się ona na pewno w pierwszej dziesiątce plaż na Pagu.

Z całą pewnością się nie mieści, ale jest przyjemnie. :)

IMG_1849.JPG


Gdyby ktoś był zainteresowany, to mogę polecić kwaterę w Zubovići.

IMG_2145.JPG

IMG_1281.JPG

IMG_2155.JPG

IMG_1855.JPG
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 16.07.2019 19:49

anakin napisał(a):No to się młodzież "zabawiła" na Zrće. :?

Na szczęście - jak podaje jutarnji.hr - spłonęło tylko ok. 5 ha lasu. Choć na Pagu, nawet hektar do dużo. :cry:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 16.07.2019 20:11

No ladny ten Pag :)
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 17.07.2019 08:58

Bea.ta napisał(a):No ladny ten Pag :)


Ładny ale łysy. Jakoś nie specjalnie za nim przepadam.
gabor
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) gabor » 17.07.2019 17:15

Witajcie.
Chcę zaciągnąć na Pag ze sobą łódkę motorową.
Wiecie może gdzie można ją trzymać? Pytam ponieważ pośrednio dostałem taką informację:
...we have asked in harbour office "Lučka kapetanija", but as far we got information it is not possible for foreigns to moor (dock) the boat because the port is too small. But we are sending you their number +(385)023250575 , so you can ask any information you need.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 360
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone