Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.07.2019 18:59

patjak napisał(a):Pozdrawiam z Bosany. Tajny super bar zamknięty.... macie jakieś informacje czy i kiedy super kucharz to otwiera?

Będąc na miejscu nie masz gdzie zapytać. :?:

Może namo wie... :smo:
19Gumis20
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) 19Gumis20 » 01.07.2019 19:53

truedomel napisał(a):... byłem w... Tucepi, piękne miejsce...

Oj będzie szok :lol:
Oczywiście, Metajna ma w sobie to "coś", jednak nic co by ją łączyło z Tucepi :wink:
truedomel
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) truedomel » 01.07.2019 20:36

19Gumis20 napisał(a):
truedomel napisał(a):... byłem w... Tucepi, piękne miejsce...

Oj będzie szok :lol:
Oczywiście, Metajna ma w sobie to "coś", jednak nic co by ją łączyło z Tucepi :wink:

Wiem i drżę, ale cóż poradzić jak się kobietę na księżyc ma ochotę zabrać i coś nowego pokazać. Poza tym jest późno, w Metajnie nic wolnego, tylko w Kustici jakieś szanse, mail wysłany zobaczymy.
19Gumis20
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) 19Gumis20 » 01.07.2019 20:53

Możesz poszukać coś w Mandre, taka mieścina z promenadą, kilkoma knajpkami itp. a samochodem pozwiedzać wyspę i różne plaże.
patjak
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) patjak » 01.07.2019 21:45

Będąc na miejscu nie masz gdzie zapytać. :?:

Może namo wie... :smo:[/quote]

Pewnie, ze zapytałam -:) miejscowi nie wiedzą, więc zwracam się do WYROCZNI-;). Chciałam powtórzyć smaki sprzed 3 lat-;).
truedomel
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) truedomel » 03.07.2019 21:16

Ktoś może zna ten apartament?
http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ... ani-benko/
W Zubovici jest jakiekolwiek zaplecze gastr.? Lodziarnia, sklep spożywczy?
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 04.07.2019 09:28

Jedź do Pagu po prostu.
Łączysz wszystko i rozwiązujesz wszystkie swoje dylematy.
Miasteczko, promenada, sklepiki, plaże przymiejskie.
Wybierzesz się 5 minut samochodem do Bosany i masz piękne plaże.
sviva
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 04.07.2019 09:56

truedomel napisał(a):Ktoś może zna ten apartament?

Zubovici to niewielka miejscowość. Idealna na kameralny wypoczynek. Z tego co pamiętam 2-3 konoby są przy "głównej" (jedynej :)) drodze, kolejna była przy plaży. W Kustici (5 minut spacerkiem) był przydomowy sklep oraz piekarenka z przepysznym chlebem.
W samym Zubovici też była piekarenka ale z niej nie korzystaliśmy bo mieszkaliśmy w Kustici. Do tego były ze 2 małe sklepy.
Plaże w samym Zubovici? Hmmm... dość osobliwe. Ale wystarczy pojechać autem 5-10 minut i wierz, że nie pożałujesz...
Obczaj sobie google maps - tam masz wszystkie te miejsca o których napisałem.
Załączniki:
zubovici3.jpg
zubovici2.jpg
zubovici1.jpg
Rysio
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 04.07.2019 10:19

kaeres napisał(a):Jedź do Pagu po prostu.

Baaardzo głupi pomysł :mrgreen:

kaeres napisał(a):Wybierzesz się 5 minut samochodem do Bosany i masz piękne plaże.

Jakbym miał jeździć autem na plażę to musieliby mi pokryć koszt urlopu z duuużą ilością wina i pokrycie strat w zarobku związanych z bezpłatnym urlopem.

Zdecydowanie lepiej z Zubovici zajechać wieczorem do Novalji jak się zachce zgiełku miejskiego i wypasionych knajp, niż dziennie dymać na plażę autem z miasta. Takie moje zdanie 8)

Apartamentu nie znam ale apartament to apartament. Łóżka będą, kuchnia pewnia jakaś też a i pewnie prysznic mają, bo tak to w Cro najczęściej wygląda :wink: Na samej plaży masz knajpę, Bistro Punta się nazywa. Zjesz obiad i fastfudy, mają świetne lody, a najlepsza jest ledena kava sa šlagom i čokoladom. W zupełności wystarcza na obiad, tak że przez następne 2-3 godziny nie przyjmiesz nic oprócz płynów :mrgreen: Pływaliśmy tam niemal codziennie. 8)

Resztę opisał Sviva powyżej :)
truedomel
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) truedomel » 04.07.2019 10:27

sviva napisał(a):

Zubovici to niewielka miejscowość. Idealna na kameralny wypoczynek. Z tego co pamiętam 2-3 konoby są przy "głównej" (jedynej :)) drodze, kolejna była przy plaży. W Kustici (5 minut spacerkiem) był przydomowy sklep oraz piekarenka z przepysznym chlebem.
W samym Zubovici też była piekarenka ale z niej nie korzystaliśmy bo mieszkaliśmy w Kustici. Do tego były ze 2 małe sklepy.
Plaże w samym Zubovici? Hmmm... dość osobliwe. Ale wystarczy pojechać autem 5-10 minut i wierz, że nie pożałujesz...

Dziękuję bardzo za odp, wiem, że Pag to nie miejsce na wypoczynek stacjonarny, nie wyobrażam sobie jechać tam i nie odwiedzić plaż opisanych w tym wątku. O miejscowość pytam, bo zapewne po całym zapracowanym roku zdarzą się dni gdy żonie nie będzie się chciało ruszyć gdziekolwiek, dlatego pytam o miejscowość, by w takie dni było gdzie iść na lody, obiad i mieć w zasięgu krótkiego spaceru w miarę przyzwoitą plażę. Wraz z tym forum "przemierzyłem" już Pag wzdłuż i wszerz, wiem wszystko o plażach itp, ale mało która relacja opisuje miejscowości pod kątem infrastruktury lub też....gdy są takie opisy to nie zwraca się na nie uwagi bo na Pagu co innego ważniejsze. Po przeczytaniu kilkuset chyba stron przez kilka miesięcy, dopiero teraz dowiaduje się że w Zubovici jest sklep a w Metajnie knajpa.
Dziękuję za odpowiedź jeszcze raz
Rysio
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 04.07.2019 10:36

truedomel napisał(a):a w Metajnie knajpa.

Na samej rivie są 3 i 2 kawiarnie :wink:
sviva
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 04.07.2019 12:55

truedomel napisał(a):
sviva napisał(a):

Dziękuję bardzo za odp, wiem, że Pag to nie miejsce na wypoczynek stacjonarny, nie wyobrażam sobie jechać tam i nie odwiedzić plaż opisanych w tym wątku. O miejscowość pytam, bo zapewne po całym zapracowanym roku zdarzą się dni gdy żonie nie będzie się chciało ruszyć gdziekolwiek, dlatego pytam o miejscowość, by w takie dni było gdzie iść na lody, obiad i mieć w zasięgu krótkiego spaceru w miarę przyzwoitą plażę. Wraz z tym forum "przemierzyłem" już Pag wzdłuż i wszerz, wiem wszystko o plażach itp, ale mało która relacja opisuje miejscowości pod kątem infrastruktury lub też....gdy są takie opisy to nie zwraca się na nie uwagi bo na Pagu co innego ważniejsze. Po przeczytaniu kilkuset chyba stron przez kilka miesięcy, dopiero teraz dowiaduje się że w Zubovici jest sklep a w Metajnie knajpa.
Dziękuję za odpowiedź jeszcze raz

Co mogę jeszcze polecić w tych okolicach? Plażę Caska - z pseudo piaskiem, restauracjami. Od Zubovici macie 5 min autem.
W Zubovici plaże też są ale one bardziej spacerniak przypominają. Jednak wystarczy wyjść za winkiel i już jest super.
Woda tam jest ciepła. W Zubovici macie ten plus, że nie niesie się wieczorami dudnienie po wodzie z Zrce (taka chorwacka Ibiza z wiecznym melanżem - chociaż w dzień jak to całe towarzystwo jeszcze śpi albo tapetuje twarze na wieczór warto się na ta plażę wybrać i wypić dobrego drinka w klubie Aquarius siedząc po pas w wodzie - mają wodne bary).
Miejscowość Pag to już inny świat - fajny aby wyjechać zjeść, pospacerować ale zbyt duże żeby odpocząć (przynajmniej dla mnie). Tak samo Novalja. Polecam Wam wynająć skuterki i objedziecie nimi całą wyspę, dojedziecie do ciekawych plaż i miejsc. Jeśli chcecie spędzić kameralne, ciche wakacje to Zubovici jak najbardziej się nadaje. Zresztą dla mnie Vidalici, Kustici, Zubovici i Metajna to jedna miejscowość bo w 10 min się przejedzie z pierwszej do ostatniej. Reasumując. Najeść się będzie gdzie, napić też a do odpoczynku idealne. Ale to moje subiektywna opinia - chociaż byłem tam 3 razy :)
sviva
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 04.07.2019 12:56

Aaaa. a co do apartamentu to jeśli ma klimę to brać :) Wszystkie prawie jednakowe tam :)
truedomel
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) truedomel » 04.07.2019 13:17

sviva napisał(a):
truedomel napisał(a):
sviva napisał(a):

Co mogę jeszcze polecić w tych okolicach? Plażę Caska - z pseudo piaskiem, restauracjami. Od Zubovici macie 5 min autem.
W Zubovici plaże też są ale one bardziej spacerniak przypominają. Jednak wystarczy wyjść za winkiel i już jest super.
Woda tam jest ciepła. W Zubovici macie ten plus, że nie niesie się wieczorami dudnienie po wodzie z Zrce (taka chorwacka Ibiza z wiecznym melanżem - chociaż w dzień jak to całe towarzystwo jeszcze śpi albo tapetuje twarze na wieczór warto się na ta plażę wybrać i wypić dobrego drinka w klubie Aquarius siedząc po pas w wodzie - mają wodne bary).
Miejscowość Pag to już inny świat - fajny aby wyjechać zjeść, pospacerować ale zbyt duże żeby odpocząć (przynajmniej dla mnie). Tak samo Novalja. Polecam Wam wynająć skuterki i objedziecie nimi całą wyspę, dojedziecie do ciekawych plaż i miejsc. Jeśli chcecie spędzić kameralne, ciche wakacje to Zubovici jak najbardziej się nadaje. Zresztą dla mnie Vidalici, Kustici, Zubovici i Metajna to jedna miejscowość bo w 10 min się przejedzie z pierwszej do ostatniej. Reasumując. Najeść się będzie gdzie, napić też a do odpoczynku idealne. Ale to moje subiektywna opinia - chociaż byłem tam 3 razy :)

Jak "wyjdzie" ten nocleg w Zubovici to myślę, że Plaża Drazica będzie spełniać rolę najbliższej, takiej pod nosem, Pag generalnie znany od podszewki, wirtualnie oczywiście, dzięki Wam, największym dylematem było miejsce noclegowe, takie by zaspokajało podstawowe potrzeby gdy nie będzie sił ruszyć się z miejsca.
Niewiele wolnych miejsc zostało, maile wysłane, będzie coś wolnego w przystępnej cenie to zawitam na Księżycu, jeśli się nie uda teraz, to w przyszłym roku już nic nie powstrzyma.
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 05.07.2019 15:27

Rysio napisał(a):
kaeres napisał(a):Jedź do Pagu po prostu.

Baaardzo głupi pomysł :mrgreen:

kaeres napisał(a):Wybierzesz się 5 minut samochodem do Bosany i masz piękne plaże.

Jakbym miał jeździć autem na plażę to musieliby mi pokryć koszt urlopu z duuużą ilością wina i pokrycie strat w zarobku związanych z bezpłatnym urlopem.

Jak ja miałbym przejechać 1000-1200km żeby siedzieć w jednym miejscu i zalewać pysk codziennie to by mi musieli dopłacić do wczasów :mrgreen:

W Pagu mieszkałem 2x i wypraszam sobie z tym głupim pomysłem :)
Deptaczki, kawiarnie, sklepy. Wszystko pod nosem.
A plaże tak jak wspominam wyżej. W ŻYCIU W JEDNYM MIEJSCU !
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 359
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019