Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.08.2019 10:03

SingSing74 napisał(a):Czy z Lub na Rab zabiorę wodną taksówką rowery?
Płynęłam kilka lat temu Maśliną ... rowery pakowali na pokład.
Tuti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 640
Dołączył(a): 04.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tuti » 19.08.2019 10:42

Tak zabierają rowery bez problemów
truedomel
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 29.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) truedomel » 20.08.2019 19:10

240 kun za kg paskiego sera to normalna cena czy szukać gdzie indziej?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 20.08.2019 20:20

W Novalisie w Novalji był po 139,90 HRK.
Z tym, że na ile on oryginalny tego nie wiem.
Niby z Kolan.
truedomel
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 29.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) truedomel » 20.08.2019 21:27

Próbowałem tego za 240, u gościa co stoi w punkcie widokowym na miasto Pag, nie wiem czy to dobra cena ale wiem, że smakował fantastycznie, no i kusi strasznie
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 20.08.2019 21:48

Jeżeli cena Cię nie odstrasza i jestes zdecydowany na zakup, podjedź tu:
https://gligora.com/sirevi/cijena/kolan
Ja dawno temu kupiłem tam kawałek (bodajże 30 dkg) i wtedy płaciłem cos koło 70 HRK, więc 240 HRK/kg to raczej normalna cena.
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9101
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 20.08.2019 22:20

anakin napisał(a):Jeżeli cena Cię nie odstrasza i jestes zdecydowany na zakup, podjedź tu:
https://gligora.com/sirevi/cijena/kolan
Ja dawno temu kupiłem tam kawałek (bodajże 30 dkg) .

To ten, co stoi na telewizorze :?: :lol:
truedomel
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 29.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) truedomel » 20.08.2019 22:24

anakin napisał(a):Jeżeli cena Cię nie odstrasza i jestes zdecydowany na zakup, podjedź tu:
https://gligora.com/sirevi/cijena/kolan
Ja dawno temu kupiłem tam kawałek (bodajże 30 dkg) i wtedy płaciłem cos koło 70 HRK, więc 240 HRK/kg to raczej normalna cena.

Podziękował, a tak poza tym to zdziwiłem się, że to taki smakołyk, stwierdzam, że wart swojej ceny.... To może jeszcze jakaś podpowiedź gdzie zakupić wino i mocniejsze alko?
kacperr
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kacperr » 22.08.2019 13:29

Dzień dobry.
Wybieram się w tym roku do miasteczka Pag na początku września. Jedziemy w ciemno.
Czy ktoś mógłby podpowiedzieć, w którym rejonie miasteczka najlepiej zacząć szukać noclegów?
Zależy mi na bliskości do plaży, najlepiej w I linii.
Może ktoś konkretnie poleci jakiś apartament?
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 22.08.2019 15:06

Dziękuję za odpowiedzi w sprawie rowerów. Niestety w ostatnim dniu zrobiło się tak gorąco, że postanowiliśmy odłożyć tę wycieczkę na rok następny, bo chyba po raz pierwszy pojedziemy drugi raz na ten sam kemping - Straško.

Co do sera, to w firmowym sklepie jest kilka lub kilkanaście jego rodzajów. Ten "najgłówniejszy" to taki, który ma na opakowaniu kobietę z koronką na głowie i kosztuje 329 kun za kilogram. Czy było warto? Nie wiem. Będę próbował dopiero dziś, już w domu ;)
Załączniki:
sir.jpg
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 22.08.2019 20:29

SingSing74 napisał(a):Dziękuję za odpowiedzi w sprawie rowerów. Niestety w ostatnim dniu zrobiło się tak gorąco, że postanowiliśmy odłożyć tę wycieczkę na rok następny, bo chyba po raz pierwszy pojedziemy drugi raz na ten sam kemping - Straško.

Co do sera, to w firmowym sklepie jest kilka lub kilkanaście jego rodzajów. Ten "najgłówniejszy" to taki, który ma na opakowaniu kobietę z koronką na głowie i kosztuje 329 kun za kilogram. Czy było warto? Nie wiem. Będę próbował dopiero dziś, już w domu ;)


Smacznego serka za jedyne 329 kun za kg. :roll:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 22.08.2019 21:21

Ural napisał(a):Smacznego serka za jedyne 329 kun za kg. :roll:

10 kg Goudy, nie? :lol:
Bidon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 271
Dołączył(a): 21.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bidon » 22.08.2019 21:58

SingSing74 napisał(a):
Co do sera, to w firmowym sklepie jest kilka lub kilkanaście jego rodzajów. Ten "najgłówniejszy" to taki, który ma na opakowaniu kobietę z koronką na głowie i kosztuje 329 kun za kilogram. Czy było warto? Nie wiem. Będę próbował dopiero dziś, już w domu ;)

Warto. Oczywiście z dobrym winem.
TOMMAR
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) TOMMAR » 27.08.2019 15:58

kacperr napisał(a):Dzień dobry.
Wybieram się w tym roku do miasteczka Pag na początku września. Jedziemy w ciemno.
Czy ktoś mógłby podpowiedzieć, w którym rejonie miasteczka najlepiej zacząć szukać noclegów?
Zależy mi na bliskości do plaży, najlepiej w I linii.
Może ktoś konkretnie poleci jakiś apartament?


Witam na Pagu, mało kto urzęduje na plaży pod domem. :lol: jeżeli mogę pomóc to poszukałbym za hotelem Pagus, w zeszłym roku we wrześniu, było tam spoko pustych apartamentów. Takie miałem wrażenie, w drodze na plaże. Którego dokładnie ruszasz? My dokładnie 2 września. Do zobaczenia na miejscu :papa:
kacperr
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kacperr » 29.08.2019 13:11

Dziękuję za odpowiedź. My też ruszamy 2.09 :)
Oby pogoda dopisała, bo prognozy są różne :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 364
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone