Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 29.09.2019 21:05

Zago napisał(a):
sviva napisał(a):A kojarzy ktoś apartamenty Stanko w Kustici?
Jak tam z dojściem do morza? Wg właściciela 100 m ale wydaje się, że jest więcej.
W ofercie dali dobrą cenę. Spełnia nasze wymagania - czyli cisza i spokój. Jest nawet widok na zatoczkę z tarasu :)


Stanko jest 100m w linii prostej od morza. Asfaltem jest ok. 200m.Byłem w Kustici trzy razy i w przyszłym roku też się wybieram. Poszukam i wrzucę filmik z przejazdu przez Kustici to zobaczysz jaka jest odległość. Jak Masz pytania co do samej miejscowości to pomogę.


Dzięki. Też byłem w Kustici ale to było 10 lat temu :)
A działa tam dalej piekarnia i sklepik ?

Generalnie padło na apartamenty Danijela w Kustici. Cena mnie zatkała. Przy samym morzu, specjalnie nawet wzieliśmy apartamenty na 2 piętrze, żeby widok był jeszcze lepszy :)
Załączniki:
IMG_8253.JPG
IMG_8257.JPG
wojak10
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 16.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojak10 » 29.09.2019 21:25

Piękny widok.
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 29.09.2019 21:36

walp napisał(a):
sviva napisał(a):Szukam noclegu dla 2 rodzin (lipiec/sierpień) - Metajna, Zivogosce, Caska, Vidalici, Kustici.

Jeśli Ząbkowice mogą być, tzn. Zubovići, to podrzucę kontakt na priv. Byliśmy bardzo zadowoleni. :wink:


Waldek, napisz proszę jak Tobie podobało się w Zubovici? Dla mnie bomba, super wspomnienia sprzed kilku lat, ale plaża tylko jedna, bodajże Drażica, w sumie całkiem przyjemna, na którą wędrowało się takim urwistym zboczem wzdłuż morza (zatoki). Pamiętam że był wtedy mega upał, do sklepu szło się też stromym zboczem, naprawdę Zubovici to piękna miejscowość, choć pewnie są piękniejsze, nawet na Pagu :D
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 29.09.2019 22:10

rafalisko30 napisał(a):
walp napisał(a):
sviva napisał(a):Szukam noclegu dla 2 rodzin (lipiec/sierpień) - Metajna, Zivogosce, Caska, Vidalici, Kustici.

Jeśli Ząbkowice mogą być, tzn. Zubovići, to podrzucę kontakt na priv. Byliśmy bardzo zadowoleni. :wink:


Waldek, napisz proszę jak Tobie podobało się w Zubovici? Dla mnie bomba, super wspomnienia sprzed kilku lat, ale plaża tylko jedna, bodajże Drażica, w sumie całkiem przyjemna, na którą wędrowało się takim urwistym zboczem wzdłuż morza (zatoki). Pamiętam że był wtedy mega upał, do sklepu szło się też stromym zboczem, naprawdę Zubovici to piękna miejscowość, choć pewnie są piękniejsze, nawet na Pagu :D


Zubovici pamiętam ze spacerów podczas wakacji w Kustici i w Caska.
Piękna, spokojna miejscowość. No i Bistro Gricica - bardzo przyjemne miejsce :)
Ale pewnie @walp więcej o niej napisze skoro spędzał tam wakacje.
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 886
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 30.09.2019 08:02

Piekarnia z poranną kolejką jest i sklepik też. Ja wybieram się na 2 tygodnie w drugiej połowie lipca 2020. Widok masz fajny, a ile za taki Apartmani zawołali. Ja płaciłem pierwszy raz przez biuro 85 euro/ 4osoby + 5 euro miejsce do cumowania łodzi. Kolejne lata już bezpośrednio u Gospodarza 60 euro, a miejsce do cumowania przepijaliśmy wieczorkiem.
Ruch1920
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ruch1920 » 30.09.2019 10:00

Witam.Czy ktoś dysponuje może bezpośrednio namiarami do właściciela apartamentu Vivien w Kustici?Jeśli ktoś dysponuje takimi to proszę o przesłanie na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Dziękuję bardzo z góry!
Pozdrawiam.
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 886
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 30.09.2019 10:16

Ruch1920 napisał(a):Witam.Czy ktoś dysponuje może bezpośrednio namiarami do właściciela apartamentu Vivien w Kustici?Jeśli ktoś dysponuje takimi to proszę o przesłanie na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Dziękuję bardzo z góry!
Pozdrawiam.


Kontaktirajte vlasnika :
Vlasnik / Kontakt osoba: Marija Weber
Vlasnik govori: Hrvatski, Engleski, Njemački,
Email adresa:
Telefon:
Nazovite vlasnika +385 53 664 183
Telefon / Fax:
Nazovite vlasnika 0049 941 89 79 6699
Mobitel:
Nazovite vlasnika 0049 157 84 78 7528
Ruch1920
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ruch1920 » 30.09.2019 10:37

Dzięki Zago za szybką odpowiedź,stronę Vivien i kontakty również znalazłem tylko zauważyłem niemieckie numery kontaktowe i się zastanawiam czy czasem nie jest to jakiś pośrednik i dlatego pytałem o inne namiary.
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 886
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 30.09.2019 13:32

Ruch1920 napisał(a):Dzięki Zago za szybką odpowiedź,stronę Vivien i kontakty również znalazłem tylko zauważyłem niemieckie numery kontaktowe i się zastanawiam czy czasem nie jest to jakiś pośrednik i dlatego pytałem o inne namiary.


Pewnie Niemcy
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 30.09.2019 18:16

Po prostu zyja i pracuja na stale w DE,a wynajmuja swoje apartamenty w Chorwacji...Czasami jest to skomplikowane,jezeli potrzebna jest jakas pomoc, a wlasciela nie ma na miejscu....
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 30.09.2019 20:22

rafalisko30 napisał(a):Waldek, napisz proszę jak Tobie podobało się w Zubovici? Dla mnie bomba, super wspomnienia sprzed kilku lat,

Bardzo nam się podobało w Zubovići, takich miejscowości szukamy. Jeden sklep, kościółek, dwie konoby "na krzyż" i ogólny spokój. :wink:
Jedna uwaga: jeśli ktoś wybiera się tam z założeniem, że nie będzie się zbytnio przemieszczał, a tym bardziej jedzie z dziećmi, albo leniwą żoną :oczko_usmiech: to wybór nie jest optymalny, bo do plaży (plaż) jest dość daleko. Nam to nie przeszkadzało, bo jesteśmy dość mobilni.
rafalisko30 napisał(a):ale plaża tylko jedna, bodajże Drażica, w sumie całkiem przyjemna, na którą wędrowało się takim urwistym zboczem wzdłuż morza (zatoki).

Plaże są dwie: Dražica i taka mniejsza plaża, "miejska".
1.JPG

Do Dražicy można, tak jak piszesz, dojść ścieżką na urwistym zboczu, ale można też od drugiej strony dojechać samochodem.
2.JPG

Na tej drugiej plaży byliśmy tylko raz i nie jest udokumentowana. (Niestety, nie zawsze biegam z aparatem).
Dražica prezentuje się tak:
3.JPG

4.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

No może szału nie robi, ale nie powiedziałbym, że jest brzydka. (opinia niektórych). :smo:
Na plaży jest bar, prowadzony przez właścicieli ap. Marija. Siedząc w barze na palach mamy bardzo przyjemny pogled na more:
8a.JPG

Widoki z tarasu też bardzo ładne. Na lewo:
9.JPG

Widać ładnie sv. Vid:
10.JPG

Na prawo:
11.JPG
Ostatnio edytowano 30.09.2019 20:49 przez walp, łącznie edytowano 1 raz
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 30.09.2019 20:32

Wieczorem, na wschodzie oświetlona Metajna i Pag
12.JPG

Na zachód
13.JPG

Obiekt "Apartmani Marija" prezentuje się dobrze:
14.JPG

15.JPG

16.JPG

17.JPG

18.JPG

19.JPG

20.JPG

rafalisko30 napisał(a):... do sklepu szło się też stromym zboczem,

Taką ścieżką...
21.JPG

22.JPG

23.JPG

rafalisko30 napisał(a):naprawdę Zubovici to piękna miejscowość, choć pewnie są piękniejsze, nawet na Pagu :D

Pewnie tak. :) :papa:
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 01.10.2019 08:36

Walp - bardzo Ci dziękuję za ten wpis 8)
A masz może jeszcze jakieś fotki wnętrza apartmanu ?

pozdrawiam, Michał :papa:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 01.10.2019 19:23

Niestety, zdjęć wnętrza nie mam, ale na tej stronie www.apartmentsmarija.com znajdują się zdjęcia poszczególnych apartmanów.
Z naszym się zgadzało. :wink:
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 02.10.2019 23:35

Walp, naprawdę świetne podsumowanie Twojej wizyty w Zubovici. Odświeżyłem sobie miłe wspomnienia, za co dziękuję.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 367
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone