Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yooshky
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 20.09.2019 10:26

Pauletta napisał(a):Szukamy plazy choc troche osłoniętej od bory bo w Metajnie łeb urywa. Wszedzie tak?

Faktycznie troszkę dmucha....
Bez tytułu.png
mchrob
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 20.09.2019 10:36

Pauletta napisał(a):Cześć, ktoś przebywa obecnie na Pagu? :)
Szukamy plazy choc troche osłoniętej od bory bo w Metajnie łeb urywa. Wszedzie tak?
Pozdrawiam cieplo!

Nie jestem na miejscu ale podejrzewam, że w Simuni może być spokojniej. Bo to i z drugiej strony wyspy i lasek tam tez osłania trochę.
tami72
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 20.09.2019 12:58

W Starej Novalji nigdy nie wieje,nawet jak gdzie indziej glowy urywa...
namo
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 20.09.2019 14:12

Wrzesień w tym roku nie był łaskawy dla turystów. O ile pierwszy tydzień był podobny do pogody z sezonu to od drugiego na palcach jednej ręki można policzyć dni które pozwalały komfortowo korzystać z plaży.

Dla mnie to i lepiej, można chwycić się pracy i nic nie odciąga mnie od komputera.
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 20.09.2019 14:40

namo napisał(a):Dla mnie to i lepiej, można chwycić się pracy i nic nie odciąga mnie od komputera.

No bo wiesz...lokalsi inaczej patrzą na pogodę :)
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 21.09.2019 11:17

Pauletta napisał(a):Cześć, ktoś przebywa obecnie na Pagu? :)
Szukamy plazy choc troche osłoniętej od bory bo w Metajnie łeb urywa. Wszedzie tak?
Pozdrawiam cieplo!
Jak od strony Velebitu wiała bura i łeb urywało to uciekliśmy na drugą stronę wyspy do Gajac a tam inny świat, cisza, spokój :)
Także próbujcie.
Pauletta
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pauletta » 22.09.2019 09:55

Dziekuje za odpowiedzi. Ogolnie w porownaniu do bury na którą trafiliśmy na koniec sierpnia rok temu to ta byla małym wietrzykiem. Ale to były nasze ostatnie dni na Pagu i pragnelismy troche ciepełka. :) (dzis w nocy w rejonie Olomuca 3 stopnie! :O )
Ostatecznie osadzilismy nasze cztery litery na plazy przed Lun. Zero wiatru. Inny swiat. Cudowności. Wrocilismy do Metajny a tam wichry dalej swoje. :D :roll:
sviva
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 22.09.2019 12:14

Cześć,
słuchajcie. Jak akcja a czy będzie reakcja? :)
Szukam noclegu dla 2 rodzin (lipiec/sierpień) - Metajna, Zubovici, Caska, Vidalici, Kustici.
Rodziny: 2+2 (dzieci 3 i 5) i 2+1 (dziecko 2).
Zależy nam na ciszy, spokoju, dostępie do konoby.
Byłem na Pagu 3 razy, mam swoje ulubione miejsca ale chcę coś nowego. Macie coś godnego polecenia?
Ostatnio edytowano 23.09.2019 15:56 przez sviva, łącznie edytowano 1 raz
walp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 22.09.2019 16:01

sviva napisał(a):Szukam noclegu dla 2 rodzin (lipiec/sierpień) - Metajna, Zivogosce, Caska, Vidalici, Kustici.

Jeśli Ząbkowice mogą być, tzn. Zubovići, to podrzucę kontakt na priv. Byliśmy bardzo zadowoleni. :wink:
majkik75
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 23.09.2019 09:01

walp napisał(a):Jeśli Ząbkowice mogą być, tzn. Zubovići, to podrzucę kontakt na priv. Byliśmy bardzo zadowoleni. :wink:

Jeśli to nie problem, to ja też poproszę :)

pozdrawiam, Michał
sviva
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 23.09.2019 16:04

walp napisał(a):
sviva napisał(a):Szukam noclegu dla 2 rodzin (lipiec/sierpień) - Metajna, Zivogosce, Caska, Vidalici, Kustici.

Jeśli Ząbkowice mogą być, tzn. Zubovići, to podrzucę kontakt na priv. Byliśmy bardzo zadowoleni. :wink:

Jak najbardziej może być :)
walp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 23.09.2019 19:09

No to poszło. :wink:
sviva
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 23.09.2019 21:10

A kojarzy ktoś apartamenty Stanko w Kustici?
Jak tam z dojściem do morza? Wg właściciela 100 m ale wydaje się, że jest więcej.
W ofercie dali dobrą cenę. Spełnia nasze wymagania - czyli cisza i spokój. Jest nawet widok na zatoczkę z tarasu :)
Załączniki:
kustici.jpg
Zago
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 24.09.2019 08:46

sviva napisał(a):A kojarzy ktoś apartamenty Stanko w Kustici?
Jak tam z dojściem do morza? Wg właściciela 100 m ale wydaje się, że jest więcej.
W ofercie dali dobrą cenę. Spełnia nasze wymagania - czyli cisza i spokój. Jest nawet widok na zatoczkę z tarasu :)

Stanko jest 100m w linii prostej od morza. Asfaltem jest ok. 200m.Byłem w Kustici trzy razy i w przyszłym roku też się wybieram. Poszukam i wrzucę filmik z przejazdu przez Kustici to zobaczysz jaka jest odległość. Jak Masz pytania co do samej miejscowości to pomogę.
Zago
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 24.09.2019 14:50

sviva napisał(a):A kojarzy ktoś apartamenty Stanko w Kustici?

Apartmani Stanko jest po lewej stronie 5m30s za piekarnią.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 366
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019