Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 20.09.2019 10:26

Pauletta napisał(a):Szukamy plazy choc troche osłoniętej od bory bo w Metajnie łeb urywa. Wszedzie tak?

Faktycznie troszkę dmucha....
Bez tytułu.png
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1907
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 20.09.2019 10:36

Pauletta napisał(a):Cześć, ktoś przebywa obecnie na Pagu? :)
Szukamy plazy choc troche osłoniętej od bory bo w Metajnie łeb urywa. Wszedzie tak?
Pozdrawiam cieplo!

Nie jestem na miejscu ale podejrzewam, że w Simuni może być spokojniej. Bo to i z drugiej strony wyspy i lasek tam tez osłania trochę.
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 20.09.2019 12:58

W Starej Novalji nigdy nie wieje,nawet jak gdzie indziej glowy urywa...
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 20.09.2019 14:12

Wrzesień w tym roku nie był łaskawy dla turystów. O ile pierwszy tydzień był podobny do pogody z sezonu to od drugiego na palcach jednej ręki można policzyć dni które pozwalały komfortowo korzystać z plaży.

Dla mnie to i lepiej, można chwycić się pracy i nic nie odciąga mnie od komputera.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2917
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 20.09.2019 14:40

namo napisał(a):Dla mnie to i lepiej, można chwycić się pracy i nic nie odciąga mnie od komputera.

No bo wiesz...lokalsi inaczej patrzą na pogodę :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 21.09.2019 11:17

Pauletta napisał(a):Cześć, ktoś przebywa obecnie na Pagu? :)
Szukamy plazy choc troche osłoniętej od bory bo w Metajnie łeb urywa. Wszedzie tak?
Pozdrawiam cieplo!
Jak od strony Velebitu wiała bura i łeb urywało to uciekliśmy na drugą stronę wyspy do Gajac a tam inny świat, cisza, spokój :)
Także próbujcie.
Pauletta
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 16.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pauletta » 22.09.2019 09:55

Dziekuje za odpowiedzi. Ogolnie w porownaniu do bury na którą trafiliśmy na koniec sierpnia rok temu to ta byla małym wietrzykiem. Ale to były nasze ostatnie dni na Pagu i pragnelismy troche ciepełka. :) (dzis w nocy w rejonie Olomuca 3 stopnie! :O )
Ostatecznie osadzilismy nasze cztery litery na plazy przed Lun. Zero wiatru. Inny swiat. Cudowności. Wrocilismy do Metajny a tam wichry dalej swoje. :D :roll:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 22.09.2019 12:14

Cześć,
słuchajcie. Jak akcja a czy będzie reakcja? :)
Szukam noclegu dla 2 rodzin (lipiec/sierpień) - Metajna, Zubovici, Caska, Vidalici, Kustici.
Rodziny: 2+2 (dzieci 3 i 5) i 2+1 (dziecko 2).
Zależy nam na ciszy, spokoju, dostępie do konoby.
Byłem na Pagu 3 razy, mam swoje ulubione miejsca ale chcę coś nowego. Macie coś godnego polecenia?
Ostatnio edytowano 23.09.2019 15:56 przez sviva, łącznie edytowano 1 raz
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13433
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 22.09.2019 16:01

sviva napisał(a):Szukam noclegu dla 2 rodzin (lipiec/sierpień) - Metajna, Zivogosce, Caska, Vidalici, Kustici.

Jeśli Ząbkowice mogą być, tzn. Zubovići, to podrzucę kontakt na priv. Byliśmy bardzo zadowoleni. :wink:
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2204
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 23.09.2019 09:01

walp napisał(a):Jeśli Ząbkowice mogą być, tzn. Zubovići, to podrzucę kontakt na priv. Byliśmy bardzo zadowoleni. :wink:


Jeśli to nie problem, to ja też poproszę :)

pozdrawiam, Michał
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 23.09.2019 16:04

walp napisał(a):
sviva napisał(a):Szukam noclegu dla 2 rodzin (lipiec/sierpień) - Metajna, Zivogosce, Caska, Vidalici, Kustici.

Jeśli Ząbkowice mogą być, tzn. Zubovići, to podrzucę kontakt na priv. Byliśmy bardzo zadowoleni. :wink:


Jak najbardziej może być :)
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13433
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 23.09.2019 19:09

No to poszło. :wink:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 23.09.2019 21:10

A kojarzy ktoś apartamenty Stanko w Kustici?
Jak tam z dojściem do morza? Wg właściciela 100 m ale wydaje się, że jest więcej.
W ofercie dali dobrą cenę. Spełnia nasze wymagania - czyli cisza i spokój. Jest nawet widok na zatoczkę z tarasu :)
Załączniki:
kustici.jpg
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 24.09.2019 08:46

sviva napisał(a):A kojarzy ktoś apartamenty Stanko w Kustici?
Jak tam z dojściem do morza? Wg właściciela 100 m ale wydaje się, że jest więcej.
W ofercie dali dobrą cenę. Spełnia nasze wymagania - czyli cisza i spokój. Jest nawet widok na zatoczkę z tarasu :)


Stanko jest 100m w linii prostej od morza. Asfaltem jest ok. 200m.Byłem w Kustici trzy razy i w przyszłym roku też się wybieram. Poszukam i wrzucę filmik z przejazdu przez Kustici to zobaczysz jaka jest odległość. Jak Masz pytania co do samej miejscowości to pomogę.
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 24.09.2019 14:50

sviva napisał(a):A kojarzy ktoś apartamenty Stanko w Kustici?
Jak tam z dojściem do morza? Wg właściciela 100 m ale wydaje się, że jest więcej.
W ofercie dali dobrą cenę. Spełnia nasze wymagania - czyli cisza i spokój. Jest nawet widok na zatoczkę z tarasu :)


Apartmani Stanko jest po lewej stronie 5m30s za piekarnią.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 366
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone