Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Wyspy Korčula

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
naszastruga
KONTO ZAWIESZONE

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 13.05.2021 19:15

Csw77 napisał(a):Dziękuję za odpowiedzi.Można dokonać rezerwacji wcześniej?

Nie ma czegoś takiego jak "rezerwacja". Możesz wcześniej kupić bilet, ale i tak ustawiasz się w kolejce. Jak się nie załapiesz, płyniesz późniejszym rejsem.
Csw77
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Csw77 » 13.05.2021 20:52

OK. Wszystko jasne
Koziorożec
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koziorożec » 14.05.2021 05:01

Można nawet kupić bilety przez internet na stronie www Jadrolinii. Ja w zeszłym roku tak zrobiłem i okazało się, że to była dobra decyzja bo dojechaliśmy 15 minut przed odpłynięciem promu na Korculę i uniknęliśmy dzięki temu "nerwówki" czy na pewno zdążymy i prom nam nie ucieknie. W tym roku jedziemy na Ciovo tak więc dostaniemy się tam mostem

Pozdrav :papa:
PJazz
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) PJazz » 21.05.2021 20:44

Koziorożec napisał(a):

Można nawet kupić bilety przez internet na stronie www Jadrolinii. Ja w zeszłym roku tak zrobiłem i okazało się, że to była dobra decyzja bo dojechaliśmy 15 minut przed odpłynięciem promu na Korculę i uniknęliśmy dzięki temu "nerwówki" czy na pewno zdążymy i prom nam nie ucieknie. W tym roku jedziemy na Ciovo tak więc dostaniemy się tam mostem

Pozdrav :papa:

Byłem w ubiegłym roku na Korculi. Przed wyjazdem sprawdziłem stronę Jadroliniji i nie znalazłem możliwości rezerwacji biletu. Ustawiłem się grzecznie w kolejce ok. 4 godzin przed wypłynięciem promu (Split - koniec lipca) i byłem 2 w kolejce. Prom był zapełniony w 60 %. Prawdopodobnie miałeś kupione bilety, ale bez rezerwacji. W marcu tego roku, Jadrolinija pochwaliła się, że uruchamiają możliwość rezerwacji.
naszastruga
KONTO ZAWIESZONE

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 02.06.2021 21:16

Wszystko o Prizbie. Ci, którzy byli. Będę wdzięczna za wszelkie tipy, rekomendacje, gdzie, co i jak - sklepy, restauracje, atrakcje, rejsy, wypożyczalnie sprzętu itd.
PJazz
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) PJazz » 02.06.2021 22:39

naszastruga napisał(a):Wszystko o Prizbie. Ci, którzy byli. Będę wdzięczna za wszelkie tipy, rekomendacje, gdzie, co i jak - sklepy, restauracje, atrakcje, rejsy, wypożyczalnie sprzętu itd.

Jutro Ci odpiszę co wiem.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Wyspy Korčula - strona 34
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021