Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 27.01.2020 09:47

gusia-s napisał(a):Początkiem czerwca wszędzie będzie luz, nawet na Makarskiej Riwierze.
W tej sytuacji obawiałabym się trochę wyspy. Wystarczy mocna bura i ciężko będzie się z niej wydostać do Splitu.
Wprawdzie kobiety mieszkające na Braču też na pewno bywają w ciąży ale jednak wolałabym dmuchać na zimne ;) Mam dwoje dzieci urodzonych 8 tyg. przed terminem a ciąże przebiegały wzorowo, stąd moje obawy.
W Supetar jest jakaś hitna pomoc i otworzyli nową klinikę gdzie jest ginekolog http://www.selca.hr/novosti/otvorena-zd ... i6bmjJKiUk
Jednak w planowanym przez Was terminie urlopu to będzie dopiero 6m-c ciąży i gdyby dziecku zachciało się przyjść jednak wcześniej na świat to taka pomoc może być niewystarczająca.

W Supetarze jest całodobowa karetka wożąca potrzebujących skierowanych przez lekarza do Splitu - ale taka podróż trochę trwa, zwłaszcza przy wyższym stanie morza 8O
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 27.01.2020 12:17

Kapitańska Baba napisał(a): W Supetarze jest całodobowa karetka wożąca potrzebujących skierowanych przez lekarza do Splitu - ale taka podróż trochę trwa, zwłaszcza przy wyższym stanie morza 8O
Na którejś z wysp przemknęła mi karetka wodna, ale na której :?: Nie pamiętam :roll:
lew
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 13.02.2020 19:45

.....widziałem akcję z helikopterem - człowiek miał udar ,ale nie był to śmigłowiec sanitarny, tylko wojskowy Mi -8; facet (Szwajcar) miał takie ubezpieczenie , że mieli po niego przylecieć w razie potrzeby nawet w nocy, ale jak trzeba to podobno nawet bez tego latają.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.02.2020 20:21

Wojskowy helikopter jako transport widziałam dawno temu w 2014 r. w Orebicu, lądował na boisku.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 17.02.2020 08:25

gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 17.02.2020 10:05

piekara114 napisał(a):https://www.fly4free.pl/chorwacka-wyspa-brac-na-4-dni-za-510-pln/
I jakie tanie wakacje :lol:
Może nie wakacje ale coś a'la łikend fajne :hut:
Marsallah
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 17.02.2020 12:31

piekara114 napisał(a):https://www.fly4free.pl/chorwacka-wyspa-brac-na-4-dni-za-510-pln/

Skoro nawet nazw poprawnie nie potrafią zapisać, to może i w czym innym się rąbnęli... :?
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 17.02.2020 13:07

gusia-s napisał(a):

Coraz więcej osób (jak czytam na wszelkich blogach i grupach) jeździ i lata na wakacje 5-dniowe zahaczając o weekend i w ten sposób mają wakacje kilka razy w roku i starcza im 26 dni standardowego urlopu. Choć dla mnie, aby naprawdę odpocząć muszę być na miejscu 9/10 dni, krócej za mało, dłużej też już nie, chyba, że miejscówkę się zmienia....
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 17.02.2020 13:15

piekara114 napisał(a):
gusia-s napisał(a):

Coraz więcej osób (jak czytam na wszelkich blogach i grupach) jeździ i lata na wakacje 5-dniowe zahaczając o weekend i w ten sposób mają wakacje kilka razy w roku i starcza im 26 dni standardowego urlopu. Choć dla mnie, aby naprawdę odpocząć muszę być na miejscu 9/10 dni, krócej za mało, dłużej też już nie, chyba, że miejscówkę się zmienia....
Łikend zawsze pozostanie tylko przerywnikiem a takie wakacje minimum 10 a najlepiej i więcej dni dopiero można poczuć :)

Są plany by wymiar urlop wynosił 35 zamiast obecnych 26 dni :roll:
Ciekawe kto tyle wykorzysta skoro 26 jest ciężko wyrwać :?
Mi się jeszcze nie udało wyjść z urlopem na 0 w przyszły rok.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 145
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019