Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Doniacro
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 02.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doniacro » 23.06.2020 14:38

ada2417 napisał(a):Planujemy jechać 24 lipca- 4 sierpnia wiec już w sezonie wysokim, wachamy się jeszcze właśnie czy nie wybrać spokojniejszego miasteczka w okolicy Supetar. Kusi strasznie, żeby wybrać na miejscu ale trochę mam obawy, że nic nie znajdziemy. Dzięki bardzo za odpowiedź Dids :)

zgodzę się, że Supetar może być głośny. Spójrz sobie na Sutivan - dużo spokojniejsze miasteczko i bardzo sympatyczne
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 23.06.2020 14:46

Sutivan jak najbardziej :D Zawsze na miejscu znajdziesz kwaterę, a tym bardziej w tym roku. W Sutivanie mogę polecić http://www.villadinkasutivan.hr/en/ albo http://www.otok-brac.info/smjestaj/lenka/album_eng.htm
Doniacro
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 02.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doniacro » 23.06.2020 15:00

ja byłam w innej części Sutivanu, też polecam:
https://www.booking.com/hotel/hr/apartm ... aid=376384
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1776
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 23.06.2020 15:00

Lechoo napisał(a):Sutivan jak najbardziej :D Zawsze na miejscu znajdziesz kwaterę, a tym bardziej w tym roku.

Kilku dni temu, wysłałem pytania do dwóch kwater (druga połowa lipca) to albo pozajmowane albo ceny 85-115E (4-osobowa rodzina). Chodzi o lokalizację poza centrum, w stronę plaży Likva. Inne apartamenty wydawały się albo potencjalnie nieciekawe albo na swoich stronach miały bardzo zaporowe ceny.
Doniacro
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 02.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doniacro » 23.06.2020 15:07

Trajgul napisał(a):
Lechoo napisał(a):Sutivan jak najbardziej :D Zawsze na miejscu znajdziesz kwaterę, a tym bardziej w tym roku.

Kilku dni temu, wysłałem pytania do dwóch kwater (druga połowa lipca) to albo pozajmowane albo ceny 85-115E (4-osobowa rodzina). Chodzi o lokalizację poza centrum, w stronę plaży Likva. Inne apartamenty wydawały się albo potencjalnie nieciekawe albo na swoich stronach miały bardzo zaporowe ceny.

tu gdzie ja podałam wychodzi o dziwo tanio - ok. 65E, w tamtym roku płaciłam więcej i widzę, że jest dostępność na bookingu
Doniacro
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 02.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doniacro » 23.06.2020 15:10

tylko ja sprawdzałam w terminie, w którym ja jadę w tym roku, czyli od 5 lipca
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.06.2020 15:12

Zobacz Trajgul na skrzynkę.
ada2417
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 22.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) ada2417 » 23.06.2020 19:24

Właśnie czytałam na forum ze jest bardzo klimatyczny. Dzięki, spróbuje tutaj!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.06.2020 21:12

piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.06.2020 21:51

Trajgul napisał(a): Inne apartamenty wydawały się albo potencjalnie nieciekawe albo na swoich stronach miały bardzo zaporowe ceny.
Ja bym nie patrzyła na ceny na www. Sytuacja sprzed kilku dni: oferta z Pagu 95 eur i od razu 30% rabatu czyli 65 eur, dziękuję, nie pasuje mi, bo mam już inne interesujące, cena spada w ciągu kilku minut do 55 eur. Dopłata za sprzątanie 25 eur (wkurzają mnie te dopłaty, lepiej jakby te 2,3 eur w cenę najmu były wliczone). App. nowoczesny, ok. 70 m od morza.
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 03.07.2020 11:35

Przepraszam, że nie doczytałam wątku ale wyjazd właśnie się wyklarował od 10 lipca na Brać :oops: - jaką miejscówkę możecie polecić dla dorosłych plus nastolatków, żeby mieli gdzie pochodzić wieczorkiem (nie koniecznie dyskoteki ale np. deptak, konoby) :roll: ?

Może jakieś kwatery godne zaufania? Bedę wdzięczna, a forum dot. brać powoli nadrobię ;)
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1776
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 04.07.2020 16:40

Czy wiecie może, czy z Sutivanu lub Supetaru pływają taksówki wodne na Hvar?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 04.07.2020 18:41

WIOLAB napisał(a):Przepraszam, że nie doczytałam wątku ale wyjazd właśnie się wyklarował od 10 lipca na Brać :oops: - jaką miejscówkę możecie polecić dla dorosłych plus nastolatków, żeby mieli gdzie pochodzić wieczorkiem (nie koniecznie dyskoteki ale np. deptak, konoby) :roll: ?

Supetar (największy), Sutivan, Postira, Milna. No i Bol - starówka jest bardzo ładna, chociaż to najdroższa miejscówka ze względu na plażę Zlatni Rat.

Trajgul napisał(a):Czy wiecie może, czy z Sutivanu lub Supetaru pływają taksówki wodne na Hvar?

Nie sądzę. To za daleko. Jak byliśmy w Supetarze, niczego takiego nie widziałam. Takie cuda tylko z Bolu ;)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 04.07.2020 20:01

maslinka napisał(a):
WIOLAB napisał(a):Przepraszam, że nie doczytałam wątku ale wyjazd właśnie się wyklarował od 10 lipca na Brać :oops: - jaką miejscówkę możecie polecić dla dorosłych plus nastolatków, żeby mieli gdzie pochodzić wieczorkiem (nie koniecznie dyskoteki ale np. deptak, konoby) :roll: ?

Supetar (największy), Sutivan, Postira, Milna. No i Bol - starówka jest bardzo ładna, chociaż to najdroższa miejscówka ze względu na plażę Zlatni Rat.

Aga, zapomniałaś o Splitskiej :smo:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 04.07.2020 20:10

mysza73 napisał(a):
maslinka napisał(a):
WIOLAB napisał(a):Przepraszam, że nie doczytałam wątku ale wyjazd właśnie się wyklarował od 10 lipca na Brać :oops: - jaką miejscówkę możecie polecić dla dorosłych plus nastolatków, żeby mieli gdzie pochodzić wieczorkiem (nie koniecznie dyskoteki ale np. deptak, konoby) :roll: ?

Supetar (największy), Sutivan, Postira, Milna. No i Bol - starówka jest bardzo ładna, chociaż to najdroższa miejscówka ze względu na plażę Zlatni Rat.

Aga, zapomniałaś o Splitskiej :smo:

Splitska też super! :smo:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 148
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone