Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 19.06.2017 06:43

Nikogo do niczego nie zmuszam :wink:
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 19.06.2017 19:53

sdolas napisał(a):Nikogo do niczego nie zmuszam :wink:

Pewnie :D
Każdy robi jak chce, co chce i kiedy ma ochotę :D
Tu tylko wymiana doświadczeń i kilka cennych uwag :mrgreen:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.06.2017 23:29

ELIMAR napisał(a):Tu tylko wymiana doświadczeń i kilka cennych uwag

A propos wymiany doświadczeń. Mam małą prośbę: czy przebywając w Povlji ktoś mógłby zrobić dokumentację fotograficzną cypla w zatoce Tičja Luka? Chodzi mi głównie o to, jakie kamienie / żwir nawieźli tam w tym roku. Plażowałam tam przez dwa kolejne sezony i za każdym razem było to nieco inne doświadczenie... :roll: Raz kamyczki na sporej części cypla były drobniejsze i bardziej przyjazne dla dzieci (od strony portu i na końcu), kolejnym razem okazały się szczerze mówiąc fatalne - w zeszłym roku popsuli cały koniuszek cyplami zbyt dużymi i ostrymi kamieniami. Chciałabym wiedzieć, jak sytuacja wygląda w tym roku, zanim ewentualnie wyślę tam znajomych z dziećmi. :roll: Będę wdzięczna za info. :)
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 20.06.2017 09:01

Z tego co mi wiadomo to w tym roku jest znowu inaczej. Napewno jest dosypany żwir i podzerzona plaża. Ale jakiej grubo$ci jest żwirek to najlepiej jak ktoś kto już jest zrobi fotę i opisze jak się sprawy mają. Ja mogę popatrzeć dopiero wr wrześniu .
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 20.06.2017 11:43

Zgłaszam się na ochotnika do fotografowanią :D
ale za dwa tygodnie 8)
Tayla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 18.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tayla » 20.06.2017 13:31

ja za 3 dni :) wiec wyśle fotki
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 20.06.2017 15:09

Z góry bardzo dziękuję! :D
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 20.06.2017 16:32

Mikromir napisał(a):Z góry bardzo dziękuję! :D

To nie wiem :roll: za dwa tygodnie pstrykać te kamienie :?: czy za późno :?: :D :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 20.06.2017 16:44

lotnikwsk napisał(a):
Mikromir napisał(a):Z góry bardzo dziękuję! :D

To nie wiem :roll: za dwa tygodnie pstrykać te kamienie :?: czy za późno :?: :D :wink:

Pstrykać, pstrykać. :mrgreen: Jak będą fajne, to znajomi poszukają lasta dopiero na sierpień. :wink:

Dzięki!!! :papa:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 20.06.2017 20:11

To może jak na sierpień to przywieziemy Danka tobie z jakieś wiadereczko kamyków ?:). Ja będę tam już za tydzień więc jakbyś miała do mnie jakieś tematy to pisz! z wielką chęcią się od wdzięczę za twoją liczną pomoc! :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 20.06.2017 21:57

yzedef napisał(a):To może jak na sierpień to przywieziemy Danka tobie z jakieś wiadereczko kamyków ?:). Ja będę tam już za tydzień więc jakbyś miała do mnie jakieś tematy to pisz! z wielką chęcią się od wdzięczę za twoją liczną pomoc! :)

Bardzo dziękuję!! :D Jak będę miała sprawę, na pewno się odezwę. :) Kamyczki może lepiej zostaw, żeby ta pracowicie usypana plaża za szybko nie zniknęła... :wink:
Ale macie fajnie, że się tam wybieracie... :papa:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 20.06.2017 22:24

Jak Ci się nie spodoba w tej Baśce to też przyjeżdzaj do Povlji :D
Adek99
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek99 » 21.06.2017 09:49

Mikromir napisał(a):czy przebywając w Povlji ktoś mógłby zrobić dokumentację fotograficzną cypla w zatoce Tičja Luka? Chodzi mi głównie o to, jakie kamienie / żwir nawieźli tam w tym roku.

Ja już nie pomogę, bo mój urlop w Povlji niestety się skończył :(. Generalnie T. Luka wysypana jest drobnym i brudzącym na biało ;) żwirkiem. Na samym cyplu nie plażowałem, ale przed nim (od strony morza) pod wodą jest sporo śliskich kamieni, po których nie za wygodnie się chodzi.
Zdjęcia mam tylko z dystansu:

1.JPG

2.JPG


Miałem coś jeszcze wrzucić więc wrzucam:

Povlja w promieniach zachodzącego Słońca:
3.JPG


Okolice plaży przy latarni na Puncie:
4.JPG


Tyle (b)arki widać wieczorem (rano trochę więcej):
5.JPG


Z punktu widokowego:
6.JPG


A taki widok miał mój samochód z parkingu:
7.JPG
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 21.06.2017 11:54

Skąd było robione ostatnie zdjęcie ?
Adek99
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek99 » 21.06.2017 14:37

Z parkingu przy willi Vania - ostatnie zabudowania przy Puncie, niedaleko T. Luki. Może przedostatnie, jest jeszcze jedna chata, ale nie wygląda na zamieszkałą.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone