Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
michał1234
Croentuzjasta
Posty: 340
Dołączył(a): 07.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) michał1234 » 29.06.2023 12:32

Ryby kupowałem tutaj w Sumartinie. Dodatkowo mieli steki z tuńczyka i tuńczyk w słoiku.
Załączniki:
DD5EAE86-1621-46B6-9318-67734923FD68.jpeg
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 01.07.2023 22:49

Nie polecam tankować na stacji paliw pomiędzy Selcą a Sumartinem. Cena benzyny sporo wyższa a mój gospodarz twierdz że paliwo nie jest najwyższej jakości. To samo powiedział mi gość który wynajmuje skutery w Sumartinie.
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 01.07.2023 23:15

dids76 napisał(a):Nie polecam tankować na stacji paliw pomiędzy Selcą a Sumartinem. Cena benzyny sporo wyższa a mój gospodarz twierdz że paliwo nie jest najwyższej jakości. To samo powiedział mi gość który wynajmuje skutery w Sumartinie.

Tyle, że nie masz większego wyboru. Poza tą stacją, najbliższa jest w Bolu, a potem w Supetarze i Milnie. Tak że wynajmując np. skuter jesteś na nią skazany.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 02.07.2023 07:17

Do skuterów nie, ale samochód lepiej tankować gdzie indziej.
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 11.07.2023 12:30

sviva napisał(a):Witam, potrzebuję szybkie kompendium (uprzedzam, jestem w trakcie czytania relacji :))
1. Sumartin - plaża i konoba z jedzeniem (dobrze i niedrogo). Myślałem u Punticy albo Jezero. Gdzie kupię ryby na grilla?
2. Puciśca , Supetar - zwiedzanie ( co zobaczyć?). Plaża i konoba (wymogi powyżej)? Z plaż myślałem o Likvie i Lovrencinie tak aby zobaczyć obie.
3. Vidova Gora. Plaża Murvica, Zlatni Rat (muszę dzieciakom pokazać) Gdzie zjeść? Coś zobaczyć jeszcze w okolicach?

Ponadto. Gdzie w Povlji i okolicach kupię dobrodziejstwa Chorwacji, czyli prosek, wino, rakija, prsut? :)


Ryby we wrześniu to najlepiej kupisz w Postire w przetwórni . Tu są cały czas choć największy wybór jest rano zaraz po otwarciu. No i czynne jest do 16,00 a w soboty z tego co pamięm jest nie czynne.
W Sumartinie rybarnica we wrześniu bardzo rzadko jest otwarta. Byłam kilka razy i 1 raz udało mi się coś w niej kupić i to dzięki gospodarzowi u którego mieszkamy bo on nam zamawiał.
Dobrodziejstwa Chorwacji kupisz w Povlji jak to się mówi " za kościołem w lewo " - za murem kościoła są strzałki i napisy jak dotrzeć do gospodarza który sprzedaje trunki :)
Jeśli potrzebujesz więcej informacji to pytaj śmiało :)
Też będę w Povlji we wrześniu,
:) :) :)
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 11.07.2023 12:34

Późnym popołudniem na samym dole koło sklepu stoi stragan a tam...... to czego szukasz .
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 11.07.2023 13:17

Ostatni dom na rogu w stronę Kościoła
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 12.07.2023 14:08

ELIMAR napisał(a):Ryby we wrześniu to najlepiej kupisz w Postire w przetwórni . Tu są cały czas choć największy wybór jest rano zaraz po otwarciu. No i czynne jest do 16,00 a w soboty z tego co pamięm jest nie czynne.
W Sumartinie rybarnica we wrześniu bardzo rzadko jest otwarta. Byłam kilka razy i 1 raz udało mi się coś w niej kupić i to dzięki gospodarzowi u którego mieszkamy bo on nam zamawiał.
Dobrodziejstwa Chorwacji kupisz w Povlji jak to się mówi " za kościołem w lewo " - za murem kościoła są strzałki i napisy jak dotrzeć do gospodarza który sprzedaje trunki :)
Jeśli potrzebujesz więcej informacji to pytaj śmiało :)
Też będę w Povlji we wrześniu,
:) :) :)

Dzięki bardzo za pomoc! Pewnie jeszcze jakieś pytania się pojawią ale to zbiorę je w jeden post, żeby tu za bardzo nie śmiecić.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 27.08.2023 19:37

Cześć. Mam pytanie. Czy w okolicach Povlji kupimy gdzieś pekę? I ile mniej więcej kosztuje?
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 02.09.2023 13:48

Przyznać się bez bicia. Który zepsuł zmywarkę w czerwonym apartamencie u Nady w Povlji?
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 02.09.2023 14:05

sviva napisał(a):Cześć. Mam pytanie. Czy w okolicach Povlji kupimy gdzieś pekę? I ile mniej więcej kosztuje?

My jedliśmy tutaj ale ostatni raz było to w 2020 roku. Smakowała nam - zamawialiśmy dzień wcześniej na konkretną godzinę. Porcja dla 2 osób była potężna i nie daliśmy rady.
https://www.konoba-bernardo.hr/
Jesteś na miejscu ceny sobie sprawdzisz sam :D
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI - strona 71
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone