Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KLUB MIŁOŚNIKÓW BRELI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jackq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 135
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackq » 01.07.2020 08:35

A my mamy termin od 20 lipca, Brela - Jardula/Tiha właściciel Kristić, chyba kilka domów mają w okolicy.
Pytałem ze 2 dni temu jak tam z ilością ludzi i cenami. odpisał, że ludzi mniej, to wiadomo, a ceny zostały bez zmian (póki co).
Ciekawe czy sytuacja się nie zmieni do naszego wyjazdu. Ja tam to nawet wolę jak jest mniej ludzi ;)
katarzyna7
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.05.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) katarzyna7 » 01.07.2020 10:47

Cześć, czy ktoś może mi pomóc? Choć chyba się nie da.... od 18 lipca miałam rezerwację w villi Vanja, Podrace 17. Niestety od paru dni kobieta nie odpowiada na maile, nie odbiera telefonu. Czy to możliwe, że nas oszukała??? Czytałam bardzo dobre opinie o niej. Nie wiem, co mam robić....
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 01.07.2020 11:17

Villa Vanja istnieje, a przynajmniej istniała w zeszłym roku:) Na razie bym nie panikował - jeżeli nie będzie odbierać przez kolejne dni, zadzwoniłbym do sąsiadów i zapytał o właścicielkę. Pewnie jest jakiś ważny powód.
Morticia
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 27.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morticia » 02.07.2020 11:11

Sibilian napisał(a):Wróciłem właśnie z 2 tygodniowego urlopu w Breli. Zatrzymałem się pod adresem Dunaj 26. Do pobliskiej plaży Stomarica schodzi się około 5 minut. Wejście też jest ok, można zejść też bezpośrednio do restauracji Plima i Sirena ale tam jest już więcej schodów. Sam apartament bardzo wygodny, mam sporo zdjęć. Z tarasu widok na morze i wyspy a także masyw Biokovo, kuchnia dobrze wyposażona (zmywarka, mikrofala, piekarnik). Świetni ludzie to prowadzą dlatego też postanowiłem trochę im pomóc bo ciężko do nich dotrzeć poprzez google.

Chętnie dowiem się czegoś więcej, szukam kwatery dla dwóch osób i zwróciłam uwagę właśnie na ten apartament, zastanawiam się nad rezerwacją.
Tomekszczecin
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 12.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomekszczecin » 03.07.2020 05:58

Ja jadę 10.07 apartament Perla ul. Stomarica 28 , na razie wszystko fajnie super kontakt z właścicielem, na zdjęciach też dobrze wygląda. Mam nadzieję że to będą udane wakacje.
arek71
Croentuzjasta
Posty: 242
Dołączył(a): 17.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek71 » 03.07.2020 12:37

Witam wybieramy się do Breli ul.Stomarica 36 apartament Lu-Ka 20.07. może ktoś podrzuci jakie ceny, czy już wszystko funkcjonuje normalnie .W Breli będę pierwszy raz interesuje mnie wszystko na temat tej dzielnicy.Pozdrawiam
Sibilian
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sibilian » 03.07.2020 13:18

Morticia napisał(a):Chętnie dowiem się czegoś więcej, szukam kwatery dla dwóch osób i zwróciłam uwagę właśnie na ten apartament, zastanawiam się nad rezerwacją.

Możesz śmiało rezerwować, tam są 2 apartamenty, 2+1 i 2+2. Ten 2+1 ma bardzo wygodne łóżko podwójne i łóżko pojedyncze obok, taras z ładnym widokiem na morze oraz wszystko co potrzebne w kuchni. Jest oczywiście klima oraz tv z aplikacjami jak youtube, netflix (trzeba mieć konto). Wifi dobrze chodzi. Właściciele to bardzo mili ludzie, Tonci i Boslijka. W google proszę wpisać Dunaj 26 Brela i tam jest moja opinia wraz ze zdjęciami sprzed kilku dni.
Morticia
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 27.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morticia » 03.07.2020 13:59

Sibilian napisał(a):
Morticia napisał(a):Chętnie dowiem się czegoś więcej, szukam kwatery dla dwóch osób i zwróciłam uwagę właśnie na ten apartament, zastanawiam się nad rezerwacją.

Możesz śmiało rezerwować, tam są 2 apartamenty, 2+1 i 2+2. Ten 2+1 ma bardzo wygodne łóżko podwójne i łóżko pojedyncze obok, taras z ładnym widokiem na morze oraz wszystko co potrzebne w kuchni. Jest oczywiście klima oraz tv z aplikacjami jak youtube, netflix (trzeba mieć konto). Wifi dobrze chodzi. Właściciele to bardzo mili ludzie, Tonci i Boslijka. W google proszę wpisać Dunaj 26 Brela i tam jest moja opinia wraz ze zdjęciami sprzed kilku dni.


A jak powrót z plaży? Mocno w pionie? :lol:
Sibilian
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sibilian » 03.07.2020 17:15

Morticia napisał(a):A jak powrót z plaży? Mocno w pionie? :lol:


To zależy którędy pójdziesz, ja wybierałem prawie zawsze najkrótszą opcję czyli kawałek w dół i w prawo przy znaku ze ślepą ulicą. Schodów nie jest tam dużo i zejście nie stanowi żadnego problemu, wejście może być dla niektórych lekko męczące ale bez przesady, raz przy moim pobycie ktoś robił sobie tam trening i wchodził i schodził po tych schodach przez równa godzinę - szacun! Druga opcja to skręcić w prawo i tam jest równo 308 stopni, wychodzi się na restaurację Plima i Sirena i plaże bezpośrednio przed nimi. Trzecia opcja to iść cały czas ulicą, najbardziej płasko i wychodzi się niedaleko plaży przy kamieniu Brela.
mariusz12345
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 31.05.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz12345 » 04.07.2020 20:27

Witajcie,

Czy ktoś z Was wie czy można traktem spacerowym poruszać sie huljnogą elektryczną w Breli?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10867
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 04.07.2020 21:24

mariusz12345 napisał(a):Witajcie,

Czy ktoś z Was wie czy można traktem spacerowym poruszać sie huljnogą elektryczną w Breli?


Czy można, nie wiem, widziałem tylko, że Ktoś jeździł i nikt w mojej obecności mu nie przeszkadzał. Niby Kto? Żadnej Policji w Breli nigdy nie widziałem "na dole".
mariusz12345
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 31.05.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz12345 » 04.07.2020 21:56

Dzięki te kiero

czyli można zabrać sprzęcik ze Sobą :)

Dziękuję
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 06.07.2020 10:20

mariusz12345, powiem Ci, że ten pomysł z hulajnogą jest zacny:) To nie rower, można ją łatwo spakować do wnętrza auta, a na miejscu może służyć jako świetny środek transportu np. na poranne zakupy w centrum. Oczywiście, spacerów promenadą nic nie zastąpi, ale też nikt nie będzie z końca Breli codziennie rano spacerował po świeżutkie burki:)
micham
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 21.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) micham » 07.07.2020 11:09

Cześć;) wracam do Chorwacji po długiej przerwie. Wyjazd w sobotę 11 lipca. Cel Brela bądź Baska Voda. Wyjazd w ciemno. Ostatnio bylismy w baska voda i było super. Z tym, że tym razem nie we dwoje a 4 dorosłe osoby. Mam takie pytanko, bo nie wiem jak to sie zmieniło na przełomie 4 lat, wokół jakiej kwoty oscylują apartamenty 2+2 blisko morza? U naszej gospodyni kwatera dla 4 os 100e, z tym że jedna para spała by w otwartym salonie no i się zastanawiam:) chyba wolalabym 2 sypialnie jednak;)
budek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 10.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) budek » 07.07.2020 16:04

Teraz w Breli po przejściu Bory znowu piknie :D .

brela 7.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
KLUB MIŁOŚNIKÓW BRELI - strona 27
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone