Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jesteśmy na wczasach. W tych góralskich lasach..Zima 2018/19

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Jesteśmy na wczasach. W tych góralskich lasach..Zima 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 08.11.2020 14:19

Piękne zimowe widoczki.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Jesteśmy na wczasach. W tych góralskich lasach..Zima 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 08.11.2020 17:23

To dla Was dziewczyny...
Rusinowa Polana.
Świeżutki widok, sprzed 3h.

IMG_20201108_130806_compress28.jpg
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Jesteśmy na wczasach. W tych góralskich lasach..Zima 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 08.11.2020 19:34

ruzica napisał(a):Ale z Ciebie archeolog Agata! :D Odgrzebałaś wykopalisko :lol:
Trochę porzuciłam tę relację, bo miałam ambitny plan- nie ruszyć dalej póki nie uzupełnię zdjęć które zniknęły. No ale jakoś mi się nie chce/nie mam czasu. Może jak nas znowu w domach pozamykają to się za to wezmę :roll: :papa:

Archeologiem jeszcze nie miałam okazji być w prawdziwym życiu, więc może chociaż wirtualnie się uda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pomiń póki co te zdjęcia, które wypadły, a pisz kolejne relacje, bo ja głodna wiedzy górskiej!
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Jesteśmy na wczasach. W tych góralskich lasach..Zima 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 08.11.2020 19:42

piekara114 napisał(a):To dla Was dziewczyny...
Rusinowa Polana.
Świeżutki widok, sprzed 3h.

:hearts: :hearts: :hearts: :hearts:
Cudnie! Cały czas planuję weekend 19-22 listopada. Miały być Bieszczady, Pieniny lub Karkonosze, ale chyba będą Tatry! I właśnie chciałam z dzieciakami na tą Rusinową się wybrać. Może Gęsia Szyja jeszcze jak dadzą radę. No, ale pojawia się problem z noclegami... Niby nie można wynajmować, ale ponoć na fakturę jako wyjazd służbowy mogą przyjmować w pensjonatach. Ciekawa jestem jak to się ma w rzeczywistości? Czy wystawią mi fakturę np. w hotelu i będziemy z dziećmi? Widać, że typowo wyjazd rodzinny, ale niby ściema, że służbowy bo na fakturę. Dla hotelarzy to oczywiście na plus, bo mają kasę, ale ciekawa jestem czy mają wtedy jakieś kontrole
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Jesteśmy na wczasach. W tych góralskich lasach..Zima 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 08.11.2020 20:12

Co będzie za 2 tyg to nie wiadomo z noclegami, w ten weekend jeszcze prawie normalnie, bo kto mial rezerwację to do wtorku może nocować.


Zdjecie było właśnie po zejściu z Gesiej Szyji. Byłam, więcej nie mam w planie. Widoki na szczycie fajne, ale tam ciasno i tłum ludzi. Po drodze ponad 1300 schodów, o różnej wysokości, część w błocie (dobrze ze miałam kijki), cała trasa w lesie, więc brak widoków, i w cieniu.

2 tyg temu byliśmy w Murowańcu, z dziećmi szwagra 5 i 8 lat. Fajna trasa, pod staw gąsienicowy nie poszliśmy już bo deszcz padał.

Może Nosal? Mi się bardzo podobało.


Tylko za 2 tyg może być już różnie z pogodą....
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5743
Dołączył(a): 06.08.2010
Re: Jesteśmy na wczasach. W tych góralskich lasach..Zima 201

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 09.11.2020 11:46

piekara114 napisał(a):Świeżutki widok, sprzed 3h.

Ładna pogoda, tylko ludków dużo.
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Jesteśmy na wczasach. W tych góralskich lasach..Zima 2018/19 - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone