Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaki jest przeciętny koszt obiadu w restauracji?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 24.05.2010 13:47

Mam rachunek za 4 osoby dorosłe i dziecko 6 lat :) ,
w tym dniu nie jedliśmy ryb, jak były rybki(mniam :wink: ), rachunek wzrastał o jakieś 150kn

Obrazek

Może się komuś przyda 8)
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 24.05.2010 18:17

Moim zdaniem jakieś skrawki jadu można znaleźć w postach Woki. W tym co napisała Pani Kasia nie widzę ni ociupiny jadu a wręcz przeciwnie. Pani Kasia odpowiedziała najbardziej konkretnie. Wystarczy wejść w menu zapisać sobie interesujące nas zamówienie i podliczyć. Mamy wtedy koszt obiadu.
A pisanie że obiad kosztuje tyle i tyle nie ma moim zdaniem sensu. Bo większość z obiadów będzie inaczej kosztować w zależności od tego co na ten obiad zamówimy.
Moim zdaniem Panie Woka próbuje Pan się przyczepić do byle czego aby podkreślić swoje zdanie.
Być może błędnie to oceniłem ale tak to widzę.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 24.05.2010 20:46

Kevlar napisał(a):Moim zdaniem jakieś skrawki jadu można znaleźć w postach Woki.

Skrawki?Przecież to psychopata!Nigdy nie był w Chorwacji.
Jada w restauracjach,nigdy nie gotuje?
Gdyby jechał do Chorwacji zabrałby nawet kartofle. :D
Ryby, owoce morza w restauracji są wChorwacji najdroższe,ale spróbować warto.( oczywiście po przemyśleniu podsumowania rachunku gatunek ryby plus waga+ wino).
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 24.05.2010 20:51

Kevlar napisał(a):Moim zdaniem jakieś skrawki jadu można znaleźć w postach Woki. W tym co napisała Pani Kasia nie widzę ni ociupiny jadu a wręcz przeciwnie. Pani Kasia odpowiedziała najbardziej konkretnie. Wystarczy wejść w menu zapisać sobie interesujące nas zamówienie i podliczyć. Mamy wtedy koszt obiadu.
A pisanie że obiad kosztuje tyle i tyle nie ma moim zdaniem sensu. Bo większość z obiadów będzie inaczej kosztować w zależności od tego co na ten obiad zamówimy.
Moim zdaniem Panie Woka próbuje Pan się przyczepić do byle czego aby podkreślić swoje zdanie.
Być może błędnie to oceniłem ale tak to widzę.


Miałem nie odpisywać ale jak widzę takie dyrdynały to aż człeka nosi.

Byłeś kiedyś w restauracji :?: zawsze masz wyliczone co do grosza :?: nigdy nie byłeś na tzw. luzie i zamawiasz na co przyjdzie ochota :?: Jak wchodzisz z zamiarem wydania np. 200 kn to po wyjściu wydałeś dokładnie 200 kn. :?:

Ja tylko i wyłącznie restauracje więc jestem, tutaj na forum, nieliczny który zna na co dzień, ile kosztuje obiad w restauracji.

Resztę mogę z Tobą pogadać jak zaczniesz jeżdzić do hoteli lub pensjonatów a z kraju będziesz brał tylko pieniądze.

(Mogę wszystko, ale jak ktoś wmawia mi, lub pisze "inną prawdę" ... nawet proszę nie myśleć, że będę bierny. ehhh).
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 24.05.2010 21:29

woka napisał(a):
Ja tylko i wyłącznie restauracje więc jestem, tutaj na forum, nieliczny który zna na co dzień, ile kosztuje obiad w restauracji.
.

Ile? jesteś w końcu ekspertem :D
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 25.05.2010 10:30

woka napisał(a):Ja tylko i wyłącznie restauracje więc jestem, tutaj na forum, nieliczny który zna na co dzień, ile kosztuje obiad w restauracji.

Resztę mogę z Tobą pogadać jak zaczniesz jeżdzić do hoteli lub pensjonatów a z kraju będziesz brał tylko pieniądze.

(Mogę wszystko, ale jak ktoś wmawia mi, lub pisze "inną prawdę" ... nawet proszę nie myśleć, że będę bierny. ehhh).

A skąd Ty możesz wiedzieć gdzie ja jeżdżę, gdzie i co jadam?
Zapewniam Cię że hotele i restauracje nie są mi obce.
Zapewne nie jestem ekspertem jak Ty ale nie wożę z sobą jedzenia tylko jadam na miejscu. Z mojego skromnego doświadczenia wynika że obiady kosztują jednak różnie.
bobemce
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobemce » 25.05.2010 10:53

A jaaaa wolę mojąą mamęęęęę.... co maaaaaa włosyyy jak atrament....

Obiad - jak będziesz jeść dużo, zapłacisz dużo - jak będziesz jeść mniej - zapłacisz mniej :D:D:D hehe ale to enigmatyczne :)

Licz 100-120 kuna na osobę, jeśli chcesz spróbować wszystkiego - czyli święto przy stole, o 30% mniej, jeśli idziesz zjeść i zmykasz... za mięsa, jeśli dobrze pamiętam, wbrew pozorom płacisz mniej, choć w sklepach są droższe (paradoks?), ale z rybą z reguły na talerzu dostaje się też mniej innych dodatków (?)... tak mi się spostrzegło :)

Zawsze możesz kupić ryby i owoce morza na targu rybnym i wrzucić na grilla przy apartamencie - wyjdzie taniej, ale bez obsługi restauracyjnej :P W zeszłym roku kupiłem nawet gotowe cevapcici w mięsnym w Vela Luka, wystarczyło nadziać na patyk ;)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.05.2010 11:01

Ja tylko i wyłącznie restauracje więc jestem...

A co to znaczy? :)
bogdan63
Croentuzjasta
Posty: 332
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan63 » 25.05.2010 11:20

witam,
a ja robię tak, zamawiam i jem a na ceny to nawet nie patrze tylko daje po sto eurosów na łeba no i jeszcze nie było tak żeby mi nie dziękowali a jeden to nie mógł uwierzyć że kasa prawdziwa i zawezwał milicje ale jak sprawdzili to arbuza dał na drogę, taki był miły.
pozdrawiam.
skywalker_01
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skywalker_01 » 25.05.2010 11:32

bogdan63 napisał(a):witam,
a ja robię tak, zamawiam i jem a na ceny to nawet nie patrze tylko daje po sto eurosów na łeba no i jeszcze nie było tak żeby mi nie dziękowali a jeden to nie mógł uwierzyć że kasa prawdziwa i zawezwał milicje ale jak sprawdzili to arbuza dał na drogę, taki był miły.
pozdrawiam.


Wtaj blejk, vel karington

Do stóp ci padamy. :lool: :lool: :lool: :lool:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 25.05.2010 12:17

Bocian napisał(a):
Ja tylko i wyłącznie restauracje więc jestem...

A co to znaczy? :)


taka wcinka :wink: , nie na temat :wink:

Obrazek

pzdr dla Bociana
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 25.05.2010 12:22

AndrzejJ. napisał(a):Gdyby jechał do Chorwacji zabrałby nawet kartofle. :D


W zeszłym roku, od Any z Dingaca, gość, Niemiec wywoził ziemniaki w workach, do siebie do domu.

Na obiady, na 2 osoby wydajemy, ok 130/180 kun, wychodzimy najedzeni, pizzy nie jadamy.
Głównie jednak gotujemy, ponieważ to lubimy, sami. Korzystamy tylko z miejscowych dóbr, jedzenia obiadowego nie wozimy z Polski.
skywalker_01
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skywalker_01 » 25.05.2010 12:53

Na obiady, na 2 osoby wydajemy, ok 130/180 kun, wychodzimy najedzeni, pizzy nie jadamy.
Głównie jednak gotujemy, ponieważ to lubimy, sami. Korzystamy tylko z miejscowych dóbr, jedzenia obiadowego nie wozimy z Polski.


Mam identyczne zdanie na ten temat.
Dokładnie z żoną tak robimy
Tylko dodam, że herbatę w torebkach i kawę rozpuszczalną zabieram z Polski.

:hut: :papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 25.05.2010 13:11

2009

pizza okolo 25 zeta
cos rybnego z frytkami - 50 zeta i w gore do naprawde sporych pieniedzy
napoj - 10 zeta
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.05.2010 13:24

pzdr dla Bociana

Hvala lipa :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Jaki jest przeciętny koszt obiadu w restauracji? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone