Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka pogoda w koncu czerwca ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
beta 1
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 08.06.2005
Jaka pogoda w koncu czerwca ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) beta 1 » 11.06.2005 15:40

na przełomie lipca i sierpnia -doładnie 25.06-10.07 jadę w okolice Sibienika,na camp Slatina.Czy ktos wie jakiej pogody mogę się spodziewać i jaka może byc temperatura wody w morzu?z góry dziękuję za informacje.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107697
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.06.2005 20:33

beta 1 napisał(a):na przełomie lipca i sierpnia -doładnie 25.06-10.07 jadę w okolice Sibienika,na camp Slatina.Czy ktos wie jakiej pogody mogę się spodziewać i jaka może byc temperatura wody w morzu?z góry dziękuję za informacje.

Dokładnie ... wszystko wymieszane ja woda w morzu po sztormie.
:?:
Midas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 15.06.2005 10:05

[quote="beta 1"]na przełomie lipca i sierpnia -doładnie 25.06-10.07 jadę w okolice Sibienika,na camp Slatina.Czy ktos wie jakiej pogody mogę się spodziewać i jaka może byc temperatura wody w morzu?z góry dziękuję za informacje.[/quote]

żaru możesz sie spodziewać ... żaru.
:lol: :lol: :lol:
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 18.06.2005 21:35

Obecnie jest godzina 21:31 a temperatura w Splicie to 27,8 C , woda 21,5 .... to jest mniej więcej to czego możesz się spodziewać 8)


http://www.izor.hr/webcameng.htm
Agnieszka@15
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 18.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka@15 » 18.06.2005 23:26

Pod koniec czerwca w Chorwacji jest tak ciepło jak w Polsce w lipcu. Słońce temp. 35 stopni. Popołudniu lub nocą burze, ale bardzo rzadko. Jak ja byłam 2 tygodnie to były 3 razy

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka pogoda w koncu czerwca ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone