Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leswac
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 01.08.2019 14:12

na tej stronce wszystko widać i można sprawdzić. bardzo dobra mapa - sprawdza się jeśli chodzi o kolejne dni i pokazuje prawdę jak jest w danej chwili.
https://www.windy.com/43.381/16.916?42.924,16.916,8
:hut: :hut: :hut:
manewr
Croentuzjasta
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) manewr » 03.09.2019 08:49

manewr napisał(a):
beatabm napisał(a):
manewr napisał(a):Kolego - ja wciąż czekam na te Twoje przewidywania pogodowe :wink: Poproszę w terminie koniec sierpnia początek września - fajnie by wiedzieć czego się spodziewać :wink
Pisałem wczoraj dla Makarskiej. Ty nie podałeś konkretnej miescowości.

Nie mogę podać miejscowości gdyż nie wiem gdzie będę. Interesuje mnie region od Zadaru na północ myślę - może tak do KRK. Choć jeśli miałoby być źle to zmienię destynację na południe

Zadar - ostanie 10 dni sierpnia bardzo ciepłe. Od 2-3 wrzesień ochłodzenie i opady deszczu.

No i jak tam pogoda ? :D :D
jackuc
Cromaniak
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 03.09.2019 09:56

manewr napisał(a):
beatabm napisał(a):
manewr napisał(a):Kolego - ja wciąż czekam na te Twoje przewidywania pogodowe :wink: Poproszę w terminie koniec sierpnia początek września - fajnie by wiedzieć czego się spodziewać :wink
Pisałem wczoraj dla Makarskiej. Ty nie podałeś konkretnej miescowości.

Nie mogę podać miejscowości gdyż nie wiem gdzie będę. Interesuje mnie region od Zadaru na północ myślę - może tak do KRK. Choć jeśli miałoby być źle to zmienię destynację na południe

Zadar - ostanie 10 dni sierpnia bardzo ciepłe. Od 2-3 wrzesień ochłodzenie i opady deszczu.

PROROK !!! 8O
Toż to tak było (byłem 30 km od Zadaru) a teraz dokładnie ochłodzenie i opady !
agulus
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) agulus » 03.09.2019 10:48

Co do Riwiery Makarskiej się potwierdziło. Z prognoz internetowych miał być deszcz i o chodzenie a 21.08-01.09 ani kropka nie spadła i temperatura 30-34 stopnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kentucky
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) kentucky » 03.09.2019 10:53

to poproszę jeszcze o dobrą prognozę w Makarskiej w terminie 7-13.09 :hut: :papa:
karin74
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 03.09.2019 11:05

No to nie za ciekawie się zrobiło. Chmury i ochłodzenie. Niestety upałów juz raczej w BV nie będzie.
Bravik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 03.09.2019 11:05

kentucky napisał(a):to poproszę jeszcze o dobrą prognozę w Makarskiej w terminie 7-13.09 :hut: :papa:

Korzystam z Yahoo, dość wiarygodne
kentucky
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) kentucky » 03.09.2019 11:19

Bravik napisał(a):
kentucky napisał(a):to poproszę jeszcze o dobrą prognozę w Makarskiej w terminie 7-13.09 :hut: :papa:

Korzystam z Yahoo, dość wiarygodne

to niestety nie pociesza mnie ta prognoza pogody :D
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat

Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ? - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019