Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cropol
Podróżnik
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropol » 27.05.2017 14:46

Z mojego doswiadczenia to na kilka dni do przodu najtrafniejsza jest ta... w dodatku dosyc konserwatywna - generalnie jest cieplej niz pokazuje:

https://www.yr.no/place/Croatia/Split-D ... /long.html
Marek93
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek93 » 27.05.2017 15:16

@cropol Dzięki, będę sprawdzał.

Ale myślę, że jeszcze dziś rezerwuję nocleg w Omisie z nadzieją, że pogoda się poprawi :D
Tadek88
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tadek88 » 28.05.2017 19:21

Czy też uważacie, że mijająca wiosna (zwłaszcza marzec i kwiecień) była w Chorwacji chłodniejsza niż zwykle ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2017 18:57

Wróciłam kilka dni temu z Chorwacji. Najpierw Istria- Rovinj - ok 24 st, noce dość chłodne, woda jak w Bałtyku latem ;)
Potem Trogir - codziennie do 30 st, woda całkiem ciepła...

Byliśmy pod namiotem, ogólnie zmarźlak jestem i spakowałam się niemal jak na biegun ;) Ostatecznie jedyny długi rękaw jaki wyciągnęłam to był polar czasami wieczorem/ rano. Jak ktoś nie jest fanem upałów polecam maj/ czerwiec! No i najważniejsze - wszędzie raczej pusto, prawie żadnych rodzin z dziećmi - cisza, spokój...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2017 19:00

Aha - tylko na wjeździe Chorwacja przywitała nas ulewą z temp 14 st. W okolicach Rijeki serio zastanawiałam się, czy nie zawracać :D Rovinj przywitało nas jednak pieknym słoneczkiem i 25 st ;)

Ogólnie przez prawie 2 tyg deszcz mieliśmy raz - w nocy.
marosmaro
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 10.09.2017 08:57

fabio007 napisał(a):Dziękuję za odpowiedź :) Od kilku lat jeździłem w drugiej połowie sierpnia, w tym roku niestety do tej pory nie wyszło, ale że mi cały czas chodzi ta Chorwacja po głowie to pytam o pogodę, bo nie wiem czy jest jeszcze sens jechać teraz we wrześniu, czy niestety sobie odpuścić ..

My byliśmy w 2004 roku w drugiej połowie września 10 dni i cały czas było pięknie i ciepło. Temperatury dochodziły nawet do 30 stopni ale za to strasznie szybko się robiło ciemno. Było bardzo mało ludzi fajnie się zwiedzało żadnych korków można było przebierać w apartmanach. Jak bym miał jeszcze raz okazję pojechać w takim okresie to bym się nie zastanawiał. :D
ewiP
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewiP » 10.09.2017 17:43

:papa: Witam serdecznie wszystkich wielbicieli Cro. To jest mój pierwszy wpis chociaż czynnie obserwuję i czytam wasze relacje. W Cro byłam już wielokrotnie w różnych okresach / ostatnio Istria 3-13.05.2017/ Zawsze jest inaczej i zawsze cudnie. Może kiedyś odważe się ale też nauczę zamieścić zdjęcia. A propozycje pogody to byłam w ubiegłym roku w październiku 1 - 12 w okolicy Zadar i pogoda była piękna. Na 12 DNI tylko 1 deszczowy tuż przed wyjazdem.Każda pora roku ma swój urok w Chorwacji.Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia na plażach Cro.
Garo&Justa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 10.07.2019 13:04

Pogodę jako taką można przewidzieć na 3 dni do przodu.
Nie wierzcie w żadne inne proroctwa.
A póki co najlepsza prognoza, w sensie że bardzo trafnie podają, to Yr.no
manewr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) manewr » 10.07.2019 13:12

Garo&Justa napisał(a):Pogodę jako taką można przewidzieć na 3 dni do przodu.
Nie wierzcie w żadne inne proroctwa.
A póki co najlepsza prognoza, w sensie że bardzo trafnie podają, to Yr.no

Powiedz kiedy jedziesz , a powiem ci jaką będziesz miał pogodę.
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 10.07.2019 13:13

manewr napisał(a):Powiedz kiedy jedziesz , a powiem ci jaką będziesz miał pogodę.

jestes wróżką???
manewr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) manewr » 10.07.2019 13:16

beatabm napisał(a):
manewr napisał(a):Powiedz kiedy jedziesz , a powiem ci jaką będziesz miał pogodę.

jestes wróżką???

Hobbystycznie zajmuje się pogoda :)
Garo&Justa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 10.07.2019 13:17

Nie wierze w zabobony a dla mnie sprawdzenie dzisiaj pogody, jaka będzie za np 3 tygodnie to właśnie zabobon... Wróżenie z fusów i skakanie na golasa wokół ogniska z dzidą w ręce.
manewr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) manewr » 10.07.2019 13:20

Garo&Justa napisał(a):Nie wierze w zabobony a dla mnie sprawdzenie dzisiaj pogody, jaka będzie za np 3 tygodnie to właśnie zabobon... Wróżenie z fusów i skakanie na golasa wokół ogniska z dzidą w ręce.

To kiedy jedziesz?
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 10.07.2019 13:21

manewr napisał(a):
beatabm napisał(a):

jestes wróżką???

hmmmm...ciekawe jest co mówisz - skoro choćby hobbystycznie zajmujesz się pogodą to nie wiesz że prognozy dłuższe niż najbliższe 2-3 dni to loteria?
To poprosze o wróżbę w takim razie - wyjazd po 20 sierpnia :smo:
manewr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) manewr » 10.07.2019 13:24

beatabm napisał(a):
manewr napisał(a):
beatabm napisał(a):

jestes wróżką???

hmmmm...ciekawe jest co mówisz - skoro choćby hobbystycznie zajmujesz się pogodą to nie wiesz że prognozy dłuższe niż najbliższe 2-3 dni to loteria?
To poprosze o wróżbę w takim razie - wyjazd po 20 sierpnia :smo:

Miasto??
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat

Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ? - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019