Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12164
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 10.07.2019 14:25

manewr napisał(a):
beatabm napisał(a):
manewr napisał(a):
beatabm napisał(a):
manewr napisał(a):Powiedz kiedy jedziesz , a powiem ci jaką będziesz miał pogodę.


jestes wróżką???

Hobbystycznie zajmuje się pogoda :)


hmmmm...ciekawe jest co mówisz - skoro choćby hobbystycznie zajmujesz się pogodą to nie wiesz że prognozy dłuższe niż najbliższe 2-3 dni to loteria?
To poprosze o wróżbę w takim razie - wyjazd po 20 sierpnia :smo:

Miasto??


Nie wiem gdzie będe, zależy właśnie od pogody - jak będzie wiało, w jakich kierunkach, z jaką siłą
Użytkownik usunięty
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2019 14:43

Dla Makarskiej szykuje się najcieplejszy sierpień od wielu lat. Pod 20 sierpnia upały bez deszczu do 31.08.
Na 22-23 lipiec będzie mocno wiało i chłodniej 22-23 stopni.
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 10.07.2019 14:48

manewr napisał(a):Dla Makarskiej szykuje się najcieplejszy sierpień od wielu lat. Pod 20 sierpnia upały bez deszczu do 31.08.
Na 22-23 lipiec będzie mocno wiało i chłodniej 22-23 stopni.

Jesteś góralem?
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12164
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 10.07.2019 14:49

manewr napisał(a):Dla Makarskiej szykuje się najcieplejszy sierpień od wielu lat. Pod 20 sierpnia upały bez deszczu do 31.08.
Na 22-23 lipiec będzie mocno wiało i chłodniej 22-23 stopni.

Nie sprawdzę bo w Makarskiej na pewno nie będę :smo:
agulus
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 20.02.2019
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) agulus » 10.07.2019 15:23

manewr napisał(a):Dla Makarskiej szykuje się najcieplejszy sierpień od wielu lat. Pod 20 sierpnia upały bez deszczu do 31.08.
Na 22-23 lipiec będzie mocno wiało i chłodniej 22-23 stopni.

Mnie bardzo pasuje ta prognoza. Będę 10km od Makarskiej
Niech się ziści nawet jeśli to wymyślone na poczekaniu :wink:
Użytkownik usunięty
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2019 15:29

LUKI40 napisał(a):
manewr napisał(a):Dla Makarskiej szykuje się najcieplejszy sierpień od wielu lat. Pod 20 sierpnia upały bez deszczu do 31.08.
Na 22-23 lipiec będzie mocno wiało i chłodniej 22-23 stopni.

Jesteś góralem?

Tak prawie :)
Użytkownik usunięty
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2019 15:31

agulus napisał(a):
manewr napisał(a):Dla Makarskiej szykuje się najcieplejszy sierpień od wielu lat. Pod 20 sierpnia upały bez deszczu do 31.08.
Na 22-23 lipiec będzie mocno wiało i chłodniej 22-23 stopni.

Mnie bardzo pasuje ta prognoza. Będę 10km od Makarskiej
Niech się ziści nawet jeśli to wymyślone na poczekaniu :wink:

Będziemy obserwować. Do 22 lipca już nie długo:).
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 10.07.2019 15:40

manewr napisał(a):
LUKI40 napisał(a):
manewr napisał(a):Dla Makarskiej szykuje się najcieplejszy sierpień od wielu lat. Pod 20 sierpnia upały bez deszczu do 31.08.
Na 22-23 lipiec będzie mocno wiało i chłodniej 22-23 stopni.

Jesteś góralem?

Tak prawie :)

Beskid Niski jest wyjątkowo urokliwy a to chyba twoje okolice :)
Tak odległe prognozy są średnio wiarygodne ale z ciekawości zapamiętam te daty i sprawdzę na żywo w Basce Vodzie :)
Użytkownik usunięty
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2019 15:48

Tak Beskid to mój rejon.Blisko do Cro.
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 10.07.2019 16:04

manewr napisał(a):Tak Beskid to mój rejon.Blisko do Cro.

Ja Nowy Sącz tak że, po sąsiedzku
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 10.07.2019 17:00

Sierpnie są z reguły najstabilniejsze.
Wiem po sobie. Zawsze jeździmy w sierpniu i 11 raz w Cro będzie też sierpniowy.
Przez 10 lat padało kilka razy i to max 2-3h za jednym razem.
Na tej podstawie też mogę uważać, że sierpień będzie gorący. Różnica taka, że nie jestem tego pewien a Ty manewr jesteś. I racja leży po mojej stronie. Bo pewnym być nie można :)
tre_k
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 08.04.2016
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) tre_k » 10.07.2019 17:05

Kolego wróżko powiedz mi kiedy przestanie wiać na rivierze Makarskiej? I zrobi się ciepło?
Użytkownik usunięty
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.07.2019 10:35

Co prawda nie miałem jeszcze problemów z pogodą ( z wodą w zeszłym roku miałem bo piździło ) ale z tego co widać praktycznie co roku to zdarzają się okna pogody jakiej w czasie urlopu nie życzylibyśmy sobie. Kiedyś tak nie było ale jak widać klimat zmienia się nie tylko w Polsce. Ja jednak unikam jazdy do cro w lipcu bo jeżeli mają być problemy z pogodą to właśnie duże prawdopodobieństwo jest takie, że będą one występowały w lipcu. Dla mnie 22-28 C w Chorwacji to żadna atrakcja, wolę pojechać do zoo do Liberca bo w cro oczekuję lampy na maksa. Ja już kilka razy miałem obrać inny kierunek na urlop ale jakoś nie mogę i cały czas jeżdżę do Chorwacji. W zeszłym roku woda za bardzo chłodziła mi jajeczka, jeżeli w tym roku będzie ponownie tak samo (wątpię bo jadę tam gdzie woda jest na ogół cieplejsza niż na lądzie ) to za rok może Zanzibar czy coś w tym stylu który mam ogromną ochotę zobaczyć. Egipt, Tunezja odpadają...nigdy tam nie byłem i nie będę bo to nie moje preferencje. Turcja też nie choć jeszcze bym się skusił.

I jeszcze taka stara zasada : do Chorwacji się jedzie w sierpniu :wink:
Starzy cromaniacy odpowiedzą chóralnie : się wie :wink:
Użytkownik usunięty
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.07.2019 10:52

Sie wie :)
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 11.07.2019 11:37

alechandro napisał(a):Co prawda nie miałem jeszcze problemów z pogodą ( z wodą w zeszłym roku miałem bo piździło ) ale z tego co widać praktycznie co roku to zdarzają się okna pogody jakiej w czasie urlopu nie życzylibyśmy sobie. Kiedyś tak nie było ale jak widać klimat zmienia się nie tylko w Polsce. Ja jednak unikam jazdy do cro w lipcu bo jeżeli mają być problemy z pogodą to właśnie duże prawdopodobieństwo jest takie, że będą one występowały w lipcu. Dla mnie 22-28 C w Chorwacji to żadna atrakcja, wolę pojechać do zoo do Liberca bo w cro oczekuję lampy na maksa. Ja już kilka razy miałem obrać inny kierunek na urlop ale jakoś nie mogę i cały czas jeżdżę do Chorwacji. W zeszłym roku woda za bardzo chłodziła mi jajeczka, jeżeli w tym roku będzie ponownie tak samo (wątpię bo jadę tam gdzie woda jest na ogół cieplejsza niż na lądzie ) to za rok może Zanzibar czy coś w tym stylu który mam ogromną ochotę zobaczyć. Egipt, Tunezja odpadają...nigdy tam nie byłem i nie będę bo to nie moje preferencje. Turcja też nie choć jeszcze bym się skusił.

I jeszcze taka stara zasada : do Chorwacji się jedzie w sierpniu :wink:
Starzy cromaniacy odpowiedzą chóralnie : się wie :wink:


A właśnie że nie, bo w czerwcu ;) :lol:
Muszę przyznać, że najlepszą pogodę zawsze mieliśmy właśnie w sierpniu ( a najlepszy jest przełom sierpień/wrzesień). W czerwcu są dłuższe dni, więc pod tym względem jest lepiej. Z tym lipcem to rzeczywiście coś jest na rzeczy. Po 10 razach w Chorwacji potwierdzam, że najgorsze załamania pogody mieliśmy w lipcu właśnie...
My w tym roku zdradziliśmy Chorwację i nie żałuję, ale strasznie tęsknię... i chyba w przyszłym roku już nie wytrzymam...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ? - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone