Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Cromaniak
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 10.07.2019 13:25

manewr napisał(a):
beatabm napisał(a):
manewr napisał(a):
beatabm napisał(a):
manewr napisał(a):Powiedz kiedy jedziesz , a powiem ci jaką będziesz miał pogodę.

jestes wróżką???

Hobbystycznie zajmuje się pogoda :)

hmmmm...ciekawe jest co mówisz - skoro choćby hobbystycznie zajmujesz się pogodą to nie wiesz że prognozy dłuższe niż najbliższe 2-3 dni to loteria?
To poprosze o wróżbę w takim razie - wyjazd po 20 sierpnia :smo:

Miasto??

Nie wiem gdzie będe, zależy właśnie od pogody - jak będzie wiało, w jakich kierunkach, z jaką siłą
manewr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) manewr » 10.07.2019 13:43

Dla Makarskiej szykuje się najcieplejszy sierpień od wielu lat. Pod 20 sierpnia upały bez deszczu do 31.08.
Na 22-23 lipiec będzie mocno wiało i chłodniej 22-23 stopni.
LUKI40
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 10.07.2019 13:48

manewr napisał(a):Dla Makarskiej szykuje się najcieplejszy sierpień od wielu lat. Pod 20 sierpnia upały bez deszczu do 31.08.

Jesteś góralem?
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 10.07.2019 13:49

manewr napisał(a):Dla Makarskiej szykuje się najcieplejszy sierpień od wielu lat. Pod 20 sierpnia upały bez deszczu do 31.08.

Nie sprawdzę bo w Makarskiej na pewno nie będę :smo:
agulus
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) agulus » 10.07.2019 14:23

Mnie bardzo pasuje ta prognoza. Będę 10km od Makarskiej
Niech się ziści nawet jeśli to wymyślone na poczekaniu :wink:
manewr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) manewr » 10.07.2019 14:29

LUKI40 napisał(a):

Jesteś góralem?

Tak prawie :)
manewr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) manewr » 10.07.2019 14:31

agulus napisał(a):

Mnie bardzo pasuje ta prognoza. Będę 10km od Makarskiej
Niech się ziści nawet jeśli to wymyślone na poczekaniu :wink:

Będziemy obserwować. Do 22 lipca już nie długo:).
LUKI40
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 10.07.2019 14:40

manewr napisał(a):
LUKI40 napisał(a):

Jesteś góralem?

Tak prawie :)

Beskid Niski jest wyjątkowo urokliwy a to chyba twoje okolice :)
Tak odległe prognozy są średnio wiarygodne ale z ciekawości zapamiętam te daty i sprawdzę na żywo w Basce Vodzie :)
manewr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) manewr » 10.07.2019 14:48

Tak Beskid to mój rejon.Blisko do Cro.
LUKI40
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 10.07.2019 15:04

manewr napisał(a):Tak Beskid to mój rejon.Blisko do Cro.

Ja Nowy Sącz tak że, po sąsiedzku
Garo&Justa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 10.07.2019 16:00

Sierpnie są z reguły najstabilniejsze.
Wiem po sobie. Zawsze jeździmy w sierpniu i 11 raz w Cro będzie też sierpniowy.
Przez 10 lat padało kilka razy i to max 2-3h za jednym razem.
Na tej podstawie też mogę uważać, że sierpień będzie gorący. Różnica taka, że nie jestem tego pewien a Ty manewr jesteś. I racja leży po mojej stronie. Bo pewnym być nie można :)
tre_k
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) tre_k » 10.07.2019 16:05

Kolego wróżko powiedz mi kiedy przestanie wiać na rivierze Makarskiej? I zrobi się ciepło?
alechandro
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) alechandro » 11.07.2019 09:35

Co prawda nie miałem jeszcze problemów z pogodą ( z wodą w zeszłym roku miałem bo piździło ) ale z tego co widać praktycznie co roku to zdarzają się okna pogody jakiej w czasie urlopu nie życzylibyśmy sobie. Kiedyś tak nie było ale jak widać klimat zmienia się nie tylko w Polsce. Ja jednak unikam jazdy do cro w lipcu bo jeżeli mają być problemy z pogodą to właśnie duże prawdopodobieństwo jest takie, że będą one występowały w lipcu. Dla mnie 22-28 C w Chorwacji to żadna atrakcja, wolę pojechać do zoo do Liberca bo w cro oczekuję lampy na maksa. Ja już kilka razy miałem obrać inny kierunek na urlop ale jakoś nie mogę i cały czas jeżdżę do Chorwacji. W zeszłym roku woda za bardzo chłodziła mi jajeczka, jeżeli w tym roku będzie ponownie tak samo (wątpię bo jadę tam gdzie woda jest na ogół cieplejsza niż na lądzie ) to za rok może Zanzibar czy coś w tym stylu który mam ogromną ochotę zobaczyć. Egipt, Tunezja odpadają...nigdy tam nie byłem i nie będę bo to nie moje preferencje. Turcja też nie choć jeszcze bym się skusił.

I jeszcze taka stara zasada : do Chorwacji się jedzie w sierpniu :wink:
Starzy cromaniacy odpowiedzą chóralnie : się wie :wink:
manewr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) manewr » 11.07.2019 09:52

Sie wie :)
Magda O.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 11.07.2019 10:37

alechandro napisał(a):Co prawda nie miałem jeszcze problemów z pogodą ( z wodą w zeszłym roku miałem bo piździło ) ale z tego co widać praktycznie co roku to zdarzają się okna pogody jakiej w czasie urlopu nie życzylibyśmy sobie. Kiedyś tak nie było ale jak widać klimat zmienia się nie tylko w Polsce. Ja jednak unikam jazdy do cro w lipcu bo jeżeli mają być problemy z pogodą to właśnie duże prawdopodobieństwo jest takie, że będą one występowały w lipcu. Dla mnie 22-28 C w Chorwacji to żadna atrakcja, wolę pojechać do zoo do Liberca bo w cro oczekuję lampy na maksa. Ja już kilka razy miałem obrać inny kierunek na urlop ale jakoś nie mogę i cały czas jeżdżę do Chorwacji. W zeszłym roku woda za bardzo chłodziła mi jajeczka, jeżeli w tym roku będzie ponownie tak samo (wątpię bo jadę tam gdzie woda jest na ogół cieplejsza niż na lądzie ) to za rok może Zanzibar czy coś w tym stylu który mam ogromną ochotę zobaczyć. Egipt, Tunezja odpadają...nigdy tam nie byłem i nie będę bo to nie moje preferencje. Turcja też nie choć jeszcze bym się skusił.

I jeszcze taka stara zasada : do Chorwacji się jedzie w sierpniu :wink:
Starzy cromaniacy odpowiedzą chóralnie : się wie :wink:

A właśnie że nie, bo w czerwcu ;) :lol:
Muszę przyznać, że najlepszą pogodę zawsze mieliśmy właśnie w sierpniu ( a najlepszy jest przełom sierpień/wrzesień). W czerwcu są dłuższe dni, więc pod tym względem jest lepiej. Z tym lipcem to rzeczywiście coś jest na rzeczy. Po 10 razach w Chorwacji potwierdzam, że najgorsze załamania pogody mieliśmy w lipcu właśnie...
My w tym roku zdradziliśmy Chorwację i nie żałuję, ale strasznie tęsknię... i chyba w przyszłym roku już nie wytrzymam...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat

Jaka była, jaka będzie pogoda w Chorwacji ? - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019