Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka Agencję Turystyczną w Chorwacji wybrać?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BOLETUS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 19.05.2009
Jaka Agencję Turystyczną w Chorwacji wybrać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) BOLETUS » 15.12.2009 15:03

Witam. Byłem w tym roku w Chorwacji z pewną chorwacką Agencja turystyczną działającą w sieci. Jestem zadowolony chodź mam pewien niedosyt. Może ktoś z Was, na mojego e-maila prześle mi adres internetowy podobnej firmy. Może uda mi się tam znaleźć jeszcze lepsze oferty. Czekam na Wasze sugestie. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 15.12.2009 15:07

A nie lepiej bezpośrednio.. bez pośredników...? Prywatnych stron właścicieli apartamentów w necie od groma i ciut ciut....
Pozdrawiam
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 15.12.2009 15:18

BOLETUS napisał(a): Czekam na Wasze sugestie.


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :wink:

oraz
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

a jest tego więcej.... :wink:

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):A nie lepiej bezpośrednio.. bez pośredników...?


A z czego utrzymają się agencje :D
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 15.12.2009 18:52

Zdravo
Ja polecam A T A , Alujevic Tourist Agency, ale w tym roku byłeś w Medici, więc odpada.

Nie wszystkie agencje mają oferty domów z całej Chorwacji, więc tu moja taka mała podpowiedź - pytaj o taką gdzie się wybierasz. A że wiem, iż masz plany na Selce, rejon Kvarner to jest w sieci kilka agencji.

Sprawdzona przez moich znajomych to zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Ma kilka ofert z Selce, niemniej jednak polecam jak Kasia szukać bezpośrednich kontaktów.


Pozdrav :wink:
BOLETUS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BOLETUS » 15.12.2009 19:31

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):A nie lepiej bezpośrednio.. bez pośredników...? Prywatnych stron właścicieli apartamentów w necie od groma i ciut ciut....
Pozdrawiam


Pani Kasiu. Szukam niedrogiego Apartamentu Studio dla dwóch osób na Istrii blisko morza do 400 m. Chcemy z żoną zrobić wypad do Wenecji. (Stąd to lokalizacja). W tym roku bylismy w środkowej dalmacji w medici. (Wypad do Dubrownika). Może ma Pani znajomych, którzy bez pośredników wynajeli by mi taki apartament w lipcu 2010 r na 14 dni? Moj e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ewentualnie moze mi pani podeśle linki do stron z kwaterami bez pośredników. od dwóch dni siedze na stonach Agencji i wszystko jest na tym samym poziomie cenowym.
Z góry dziekuję.
Pozdrawiam
Wojtek
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 15.12.2009 19:57

Moja rada: wrzucać w net hasła "smještaj+ nazwa miejscowości" albo "apartman + nazwa miejscowości"
ustawiając wyszukiwarkę tak, by dała pierwszeństwo chorwackim stronom

"smještaj" znaczy zakwaterowanie

Można również szukać na stronach miejscowych izb (wspólnot)turystycznych - zdarzają się bezpośrednie namiary na prywatne kwatery.
Wtedy wpisz w net "tz + nazwa miejscowości"
"tz" to skrót od turistička zajednica

Dalej już tylko odrobina cierpliwości i wertowanie stron "trafionych".. nawet jeśli pierwsze 2, 3 strony wyrzucownych trafień to będą strony agencji, trzeba kopać.
Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.12.2009 20:26

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Moja rada: wrzucać w net hasła "smještaj+ nazwa miejscowości" albo "apartman + nazwa miejscowości"
ustawiając wyszukiwarkę tak, by dała pierwszeństwo chorwackim stronom

"smještaj" znaczy zakwaterowanie



Kasia zapomniałaś dodać, że najpierw trzeba odpalić komputer, potem włączyć mozille albo explorera. Wejść w google i dopiero dalej według twojej instrukcji. :D :D :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.12.2009 20:26

......albo po prostu kliknij w piewszy link, który podał jorgus111 i: pkt "a" - bardziej syntetycznie chyba już nie da się zebrać danych w jednym poście - masz w tym punkcie namiary bezpośrednie do właścicieli
Miłej lektury
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.12.2009 20:34

Piotrek_B napisał(a):......albo po prostu kliknij w piewszy link, który podał jorgus111 i: pkt "a" - bardziej syntetycznie chyba już nie da się zebrać danych w jednym poście - masz w tym punkcie namiary bezpośrednie do właścicieli
Miłej lektury


Syntetyczniej - można jak koledze znajdziesz kwaterę, wynajmiesz i w drodze zagwarantujesz pogodę i piękny widok z tarasu, aha i nie może śmierdzieć w Wenecji więc należy zabrać ze sobą:

Obrazek
BOLETUS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BOLETUS » 15.12.2009 20:40

Jesteście niesamowici :-)
BOLETUS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BOLETUS » 15.12.2009 20:41

Piotrek_B napisał(a):......albo po prostu kliknij w piewszy link, który podał jorgus111 i: pkt "a" - bardziej syntetycznie chyba już nie da się zebrać danych w jednym poście - masz w tym punkcie namiary bezpośrednie do właścicieli
Miłej lektury

Właśnie wertuję.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 15.12.2009 21:55

BOLETUS nadal masz plan na Selce?

el_guapo był w Crikvenica. To niecałe 4km od Selce. Miejscowość "nie zachwyciła".
Przeczytaj jak jeszcze tego nie zrobiłeś - Kvarner 2oo8

Dawaj na Istrię albo na Cres i promem do Wenecji z Mali Lošinj. Większość czasu spędzisz w Chorwacji, to miejsce musi być godne.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

:roll:
BOLETUS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BOLETUS » 15.12.2009 22:15

Zdecydowałem się na Istrię i usilnie poszukuję kwatery.
BOLETUS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BOLETUS » 16.12.2009 16:36

I znalazłem.
Czy ktoś może mi coś napisać na temat Agencji "Adriatica.net"? czy można im zaufać? martwi mnie że na stronie tej agencji nie ma linku do opinii ich dotychczasowych klientów. Pozdrawiam wszystkich.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 16.12.2009 16:45

BOLETUS napisał(a):I znalazłem.
Czy ktoś może mi coś napisać na temat Agencji "Adriatica.net"? czy można im zaufać? martwi mnie że na stronie tej agencji nie ma linku do opinii ich dotychczasowych klientów. Pozdrawiam wszystkich.


Na forum dużo opinii..
tu
tu
tu
tu
i wiele innych, wystarczy przekopać...
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Jaka Agencję Turystyczną w Chorwacji wybrać?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone