Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lodówka turystyczna

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.03.2019 09:39

To prawda jest duża mam spory bagażnik w aucie więc mi to nie przeszkadza ale do mniejszego auta napewno się nie przyda.... natomiast ogólnie produkt solidny i porządny więc możliwe że inne lodówki tej firmy też się sprawdza
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.03.2019 09:41

damianisko5 napisał(a):
Sadeczanin78 napisał(a):Producent to Garmin a cena 410 PLN z przesylka

I oczywiście 12V/230V ?

Tak 12 v/230v
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.03.2019 10:55

Sadeczanin78 napisał(a):Producent to Garmin a cena 410 PLN z przesylka


i to jest lodówka ? bo na nią nie wygląda :) cena też nie wskazuje na użycie dobrych materiałów (410zł ?). Firma mi znana i dobra ale z tego co znam to baardzo droga ;) Na pewno ma tylko ogniwo Peltiera.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.03.2019 11:03

bluesman napisał(a):i to jest lodówka ? bo na nią nie wygląda :) cena też nie wskazuje na użycie dobrych materiałów (410zł ?). Firma mi znana i dobra ale z tego co znam to baardzo droga ;) Na pewno ma tylko ogniwo Peltiera.

Nie wiem czy ma ogniwo Peltiera czy Piotera czy jakiegoś innego gada :) wiem za to że używam ja od roku i sprawdza się doskonale nawet w upały i mogę też stwierdzić że jest bardzo solidna i warto na nią wydać 4 stówy
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.03.2019 11:14

no cóż, by kogoś zachęcić i polecić produkt nie wystarczy podać cenę i napisać, że się sprawdza :) Skoro nie wiesz co powoduje obniżenie temperatury i w jakim zakresie to nie jesteś wiarygodny. Poczytaj co to jest ogniwo Peltiera nigdy za dużo wiedzy :papa:


p.s. jest to pierwsza informacja jaką czytam, ze f-ma Garmin produkuje lodówki :mrgreen: czyli już nie będą robić nawigacji ? szkooda :(
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 27.03.2019 11:20

bluesman napisał(a):
Sadeczanin78 napisał(a):Producent to Garmin a cena 410 PLN z przesylka


i to jest lodówka ? bo na nią nie wygląda :) cena też nie wskazuje na użycie dobrych materiałów (410zł ?). Firma mi znana i dobra ale z tego co znam to baardzo droga ;) Na pewno ma tylko ogniwo Peltiera.



Z tym, że to nie Garmin, a Germin i wtedy firma robi się jakby mniej znana. Chyba, że się mylę, ale raczej nie. Prawda? ;)

Normalna chłodziarka na ogniwach Peltiera z funkcją podgrzewania. Jak ktoś ma miejsce, to czemu nie.
Załączniki:
Germin.jpg
Ostatnio edytowano 27.03.2019 11:22 przez SingSing74, łącznie edytowano 2 razy
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.03.2019 11:21

bluesman napisał(a):no cóż, by kogoś zachęcić i polecić produkt nie wystarczy podać cenę i napisać, że się sprawdza :) Skoro nie wiesz co powoduje obniżenie temperatury i w jakim zakresie to nie jesteś wiarygodny. Poczytaj co to jest ogniwo Peltiera nigdy za dużo wiedzy :papa:

Nie znam też dokladnej budowy mojego telewizora bo mnie to po prostu nie interesuje i nie jest do szczęścia potrzebne ale wiem że mam na nim krystaliczny obraz i mogę go każdemu polecić i podać cenę :):) podobnie z lodówką ...nie obchodzi mnie czy ma jakieś ogniwa czy ich nie ma ważne jest dla mnie czy jest solidna i czy spełnia moje oczekiwania ...i tyle chyba w tym temacie :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.03.2019 11:31

Sadeczanin78 napisał(a):
bluesman napisał(a):no cóż, by kogoś zachęcić i polecić produkt nie wystarczy podać cenę i napisać, że się sprawdza :) Skoro nie wiesz co powoduje obniżenie temperatury i w jakim zakresie to nie jesteś wiarygodny. Poczytaj co to jest ogniwo Peltiera nigdy za dużo wiedzy :papa:

Nie znam też dokladnej budowy mojego telewizora bo mnie to po prostu nie interesuje i nie jest do szczęścia potrzebne ale wiem że mam na nim krystaliczny obraz i mogę go każdemu polecić i podać cenę :):) podobnie z lodówką ...nie obchodzi mnie czy ma jakieś ogniwa czy ich nie ma ważne jest dla mnie czy jest solidna i czy spełnia moje oczekiwania ...i tyle chyba w tym temacie :)


Twoje polecenie dla mnie jest bez sensu bo nie jest do końca merytorycznie uzasadnione. Nikt nie pisze o budowie doczytaj :) Ważne są przede wszystkim parametry, że tak powiem chłodniczo/ciepłownicze :) rozmiar i cena są następne w kolejności :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.03.2019 11:36

A dla mnie ważniejsza od parametrów i danych technicznych ważniejsza jest opinia kogoś kto dany produkt użytkuje na codzien i zna jego możliwości w praktyce
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.03.2019 11:39

Sadeczanin78 napisał(a):A dla mnie ważniejsza od parametrów i danych technicznych ważniejsza jest opinia kogoś kto dany produkt użytkuje na codzien i zna jego możliwości w praktyce


Zatem nie wiesz do jakiej temp. schładza ? wszak to parametr. Jak szybko schładza ? dla mnie to istotne parametry jeżeli chodzi o możliwości przechowywanie nie tylko napojów w tym wyskokowych ale też jedzenia bo nie chciałbym się zatruć. Zresztą jak widzę zbędna dyskusja :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.03.2019 11:46

Może jakbyś się zatruł i posiedział trochę w zadumie w łazience to byś się trochę zastanowił nad swoim ' mertytorcznym' życiem...
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.03.2019 11:50

Sadeczanin78 napisał(a):Może jakbyś się zatruł i posiedział trochę w zadumie w łazience to byś się trochę zastanowił nad swoim ' mertytorcznym' życiem...


Dziękuję uprzejmie za dowcipną, konkretną, kulturalną i merytoryczną wypowiedź krajanie :) Jako, że jednak interesuję się różnymi parametrami przy zakupach i mam odrobinę wyobraźnie nie grozi mi to :) Jeżeli coś polecam to z konkretnymi argumentami za i przeciw :papa:

p.s. już nazwą wprowadziłeś w błąd ew. zainteresowanych ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.03.2019 12:41

W takim razie przepraszam zainteresowanych a kare już poniosłem mając do czynienia z tobą bo naprawdę ciężki z ciezki z ciebie przypadek
kicia8233
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) kicia8233 » 15.01.2020 16:23

Świetną lodówkę kupiłam z promocji gazetkipromocje.pl/media-expert/ naprawdę polecam ale nie wiem czy jeszcze promocja obowiązuje
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 15.01.2020 23:19

Witam. Za dużego stażu nie mam ale pierwszy post i od razu reklama ? Cosik mi tu śmierdzi. A "dzień dobry" chociaż?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lodówka turystyczna - strona 44
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone