Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka Agencję Turystyczną w Chorwacji wybrać?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 16.12.2009 21:29

BOLETUS na początek, WSTYD WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD :!:
Żeby kobieta Ci musiała szukać info, bo Tobie się nie chce w Szukajke jedno słowo wpisać, lub przejrzeć kilka stron i zadać pytanie w istniejącym już temacie!? Noooo kolego. Bardzo nie ładnie.

BOLETUS napisał(a):...martwi mnie że na stronie tej agencji nie ma linku do opinii ich dotychczasowych klientów...


Mówisz to poważnie? W takie opinie wierzysz?

Przykład. Agencja zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Dom 400m od morza! O suuuuuper! Bierzmy! A jak tanio!
Najlepsze opinie gości:
"super wakacje ładny dom z ładnym widoczkiem"

"Przemiła, spokojna okolica, bez tłoku i zgiełku. Morze czyste, niesamowite, skaliste plaże. Apartament z cudnym widokiem na morze, góry i zieleń. bardzo gościnni i serdeczni gospodarze obiektu. Polecam. "

"Naprawdę wspaniała kwatera szczególnie dla tych, którzy cenią spokój. Zejście na " prywatną plażę". Domek czyściutki, z pięknym widokiem.

W rzeczywistości dom położony bardzo wysoko pod górami i daleko od morza. Do samej Jadranki kilka ładnych metrów. Przechodzisz Jadrankę i jeszcze z 200 metrów w pionie!

Ilość schodów od obiektu do plaży: 250 - podali. Tu może zgoda, bo z domów poniżej Jadranki ok 160 plus podejście pod kwaterę czasem.

Okolica spokojna bla bla bla - zgoda jak najbardziej. Apartament z cudnym widokiem - no tego odmówić nie można, ale pomyśl - kto by napisał taką opinię!?
Jak byś miał dajmy tylko te 400m w pionie do plaży, w tym 250 schodów, to co byś zrobił? Byłeś w Medici to jarzysz teren. Ja bym podziękował, chromolił zaliczkę i papa, ktoś inny może by wykorzystał zaliczkę i pojechał dalej.
Myślisz, że ktoś będzie się wspinał 400 czy 600metrów z plaży do apartamentu codziennie i jeszcze napisze cacy? W Marusici samo podejście z plaży do Jadranki to nie lada wyzwanie, a niech gość ma jeszcze dziecko, które nie ma siły iść pod górę i musi wziąć je na ręce, do tego 5 ręczników, torbę żona wręczy, jakiś może leżak, maskę zawieszoną na uszach. . . załadowany niczym nepalski Szerpa . . . niżej zobaczy bardziej wypasione kwatery z tarasem nad samą wodą za tą samą kasę i będzie bardzo szczęśliwy, co wyrazi późnij na stronie agencji. Tak. Już nie wspomnę, że czegoś mógł z domu zapomnieć, dziecko na plaży ryczy, bo kto podejdzie dwa razy w jednym dniu???
BOLETUS aż nie wiem co mam napisać. Powaliłeś mnie na kolana tym pytaniem.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.12.2009 21:44

Boletus znasz wiersz:


Na tapczanie siedzi leń
nic nie robi cały dzień.......


Obrazek


:D :evil:
BOLETUS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BOLETUS » 21.12.2009 09:51

Zawstydziliście mnie ale i tak życzę wam zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i lepszego Nowego Roku 2010.
A wracając do tematu. Znalazłem sobie AS w Pjesciana Uwala. Zrobiłem rezerwację po cenach z 2009 r. Czekam na lato.
Pasażer.
Co do rzetelności opini innych w sprawie miejsc wypoczynku to narazie się nie naciąłem. Byłem z wspomnianą przez Ciebie Adriatic.hr w bieżącym roku na urlopie w Chorwacji. Opis w 100% zgadzał się z tym co zastałem na miejscu a opinie wystawione przez turystów, którzy byli już tam gdzie byłem ja, w niczym nie były przesadzone.
No ale może Ty masz inne doświadczenia.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 22.12.2009 00:22

BOLETUS napisał(a):Znalazłem sobie AS w Pjesciana Uwala. Zrobiłem rezerwację po cenach z 2009 r. Czekam na lato.

no widzę Twój nowy temat . . . nie . . nawet nie szukam info po forum na to pytanie . . gołe białe dupy to nie moja bajka

BOLETUS napisał(a):Pasażer.
Co do rzetelności opini innych w sprawie miejsc wypoczynku to narazie się nie naciąłem. Byłem z wspomnianą przez Ciebie Adriatic.hr w bieżącym roku na urlopie w Chorwacji. Opis w 100% zgadzał się z tym co zastałem na miejscu a opinie wystawione przez turystów, którzy byli już tam gdzie byłem ja, w niczym nie były przesadzone.
No ale może Ty masz inne doświadczenia.

Nie przejechałem się na opinii zawartych na stronach agencji, bo szczerze to nawet nie kieruję się do końca opiniami z forum. Do Cro pierwszy raz pojechałem nie znając strony cro.pl. O dziwo trafiłem. Miejsce może mało ciekawe, ja nie wybierałem, ale już drugi raz wiedziałem gdzie chcę.
Nie wydają mi się prawdziwe czy obiektywne opinie na stronie owej agencji, bo znam trochę położenie tych domów. No chyba że ktoś pojechał widoki podziwiać i nie interesowała go kąpiel w morzu. Dwa. Agencja z której pośrednictwa korzystałem, nie ma na stronie opinii klientów i dobrze.

A gdzie opinie mniej zadowolonych? Czyżby aż tak się wkurzyli, że chcieli zapomnieć szybko o agencji i zrezygnowali z tego, by wyładować swój gniew zamieszczając stosowny wpis?
BOLETUS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BOLETUS » 22.12.2009 07:41

pasażer napisał(a):Zdravo
Ja polecam A T A , Alujevic Tourist Agency, ale w tym roku byłeś w Medici, więc odpada.

Nie wszystkie agencje mają oferty domów z całej Chorwacji, więc tu moja taka mała podpowiedź - pytaj o taką gdzie się wybierasz. A że wiem, iż masz plany na Selce, rejon Kvarner to jest w sieci kilka agencji.

Sprawdzona przez moich znajomych to zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Ma kilka ofert z Selce, niemniej jednak polecam jak Kasia szukać bezpośrednich kontaktów.


Pozdrav :wink:


Przepraszam.
Zapomniałem podziękować co czynię: Dziękuję.
massa
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) massa » 18.02.2010 01:27

Witam wybieram sie na przełomie czerwca i lipca na korcule szukam domu dla 10-12 osób znalazłem ciekawe ogłoszenie na stronie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link pośrednictwo oferuje agencja Vakance Travel Agency

mam pytanie: czy ktoś korzystał z ich usług, czy to dziwne że agencja żąda 40% ceny

prosze o wasze opinie porady
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 18.02.2010 12:21

massa napisał(a):czy to dziwne że agencja żąda 40% ceny

prosze o wasze opinie porady


Wg mnie "niedziwne".
BOLETUS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BOLETUS » 18.02.2010 16:26

Witam.
I ja uważam, że to nie dziwne. Sam zapłaciłem 30% ceny agencji. +, - 10% to chyba narma.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Jaka Agencję Turystyczną w Chorwacji wybrać? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone