Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ITALIA 2014 - czyli czy Włochy wygrają z Chorwacją?

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
endriu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 102
Dołączył(a): 11.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) endriu » 30.10.2014 15:48

W moim przypadku w przyszłym roku Italia wygrywa z Chorwacją :) Chyba przyszedł czas coś zmienić, zobaczyć coś innego. Jedziemy samochodem więc duża część atrakcji wakacyjnych będzie zachowana - to oczywiście trasa, którą uwielbiam - choć tylko częściowo znana (do Graz).
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 31.10.2014 23:03

A my będziemy tu i tam. :D
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 01.11.2014 14:25

No to zazdroszczę Wam ;) Szykują się fajne wakacje :D

Pozdrawiam :papa:
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 02.11.2014 00:24

Eunike1984 napisał(a):No to zazdroszczę Wam ;) Szykują się fajne wakacje :D

Pozdrawiam :papa:

Umag + isola verde jakby co :)
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 02.11.2014 03:08

Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 02.11.2014 03:34

...sorki..sori :wink:




....hm.. :wink:



..Pani Szefowo :)





..Wesoła Ferajna :mrgreen: :mrgreen:


.......cosik powiym , ...jak kiesi ...spotkomy w tyj , Lef ..Kef ...jom sie nazywom Kazo Kowol ...debil kiery bedzie walcył zowse
o .....
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 02.11.2014 09:17

...sorki Eunike .com Ci tu nasmolił .. w Twoij Łopowieści .. ale jak kozdy ..mom syrce :wink: spod kieroge pise ..łod casu do casu :wink:. a pise ino w tyk Relacyjach co lubie i co mi syrce godo :wink: :wink:





..jesce roz pzeprasom :wink:


.Pozdrówki dla Wesołej Ferajny :wink: :wink: :papa: :hut:
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 02.11.2014 19:38

Kowal, nie wiem o co kaman :oczko_usmiech: Ale dzięki za kolejną świetną piosenkę. Przeanalizowałam dokładnie jej treść, co by zrozumieć "Twoje przesłanie" ;) :lol: Bardzo fajna :oczko_usmiech:

Pozdrawiam i czekam na kolejne filmiki w Twojej relacji :papa:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 04.03.2015 15:03

Pisząc tu ten post, zacznę od tego, co niedawno napisałam u siebie w relacji:

„Paulinko, a wiesz co ja Ci powiem? Przez nieobecności na forum, to człowiek nawet tematu nie ogarnia... Wczoraj wchodzę do Twojej włoskiej relacji i szukam... Swojego postu :!:
... Szukam, szukam... I nic. :evil:
Oczywiście dopiero dzisiaj mnie olśniło, że robiłam sobie notatki w pliku wordowskim - a potem Ci tego nie wkleiłam :roll: "

W każdym razie Twoja relacja pomogła mi wybić z głowy tę część Włoch mojemu M. z głowy :wink:
… Więc za to w pierwszej kolejności chcę Ci podziękować ;) no i przeprosić, bo pewnie pomyślałaś, że nawet zajrzeć nie raczyłam… A my tu oboje z M. czytaliśmy o waszych wojażach :mrgreen:

Te plaże… Przyznam szczerze, że męczyłabym się na nich potwornie…
Ale dla takich widoków, warto...:

[url=https://www.cro.pl/download/file.php?id=80813[/url]

Wybrzeże Amalfi, widokowo – zapiera dech w piersiach. Capri odwiedziłabym (M. też) z ogromną przyjemnością - na dłużej.
No i Wenecja – zawsze magiczna, wyjątkowa… A nocą :hearts:

Wiadomo, że Chorwacja i Włochy, ściślej – rejony, które odwiedzaliście rok po roku – są zupełnie inne, nieporównywalne. Lecz moje serce – jak i Twoje – bije mocniej na myśl o Korčuli.
TJL
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 04.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) TJL » 04.03.2015 15:48

Wydaje mi się, że raczej trudno określać który z rejonów jest bliższy sercu, kiedy widziało się na własne oczy tylko jeden z nich. Według mnie póki się nie zobaczy na własne oczy i poczuje...
Odwiedziłem opisane w porównaniu Eunike rejony (Dalmacja i Kampania) i na prawdę trudno byłoby mi stwierdzić, że jeden z nich jest zdecydowanie bliższy. Zbyt fajne i ciekawe są jeden i drugi.
Pozdrawiam,
Tomek
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 04.03.2015 16:10

minimartini napisał(a):Pisząc tu ten post, zacznę od tego, co niedawno napisałam u siebie w relacji:

„Paulinko, a wiesz co ja Ci powiem? Przez nieobecności na forum, to człowiek nawet tematu nie ogarnia... Wczoraj wchodzę do Twojej włoskiej relacji i szukam... Swojego postu :!:
... Szukam, szukam... I nic. :evil:
Oczywiście dopiero dzisiaj mnie olśniło, że robiłam sobie notatki w pliku wordowskim - a potem Ci tego nie wkleiłam :roll: "

W każdym razie Twoja relacja pomogła mi wybić z głowy tę część Włoch mojemu M. z głowy :wink:
… Więc za to w pierwszej kolejności chcę Ci podziękować ;) no i przeprosić, bo pewnie pomyślałaś, że nawet zajrzeć nie raczyłam… A my tu oboje z M. czytaliśmy o waszych wojażach :mrgreen:

Te plaże… Przyznam szczerze, że męczyłabym się na nich potwornie…
Ale dla takich widoków, warto...:

[url=https://www.cro.pl/download/file.php?id=80813[/url]

Wybrzeże Amalfi, widokowo – zapiera dech w piersiach. Capri odwiedziłabym (M. też) z ogromną przyjemnością - na dłużej.
No i Wenecja – zawsze magiczna, wyjątkowa… A nocą :hearts:

Wiadomo, że Chorwacja i Włochy, ściślej – rejony, które odwiedzaliście rok po roku – są zupełnie inne, nieporównywalne. Lecz moje serce – jak i Twoje – bije mocniej na myśl o Korčuli.


Krótko. Korcula nie jest w stanie zbliżyć się nawet na 5% do Gargano, Amalfi, Wezuwiusza, Pompei.
Wenecja to inna liga. Mnie akurat nie rusza specjalnie.
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 04.03.2015 17:56

minimartini napisał(a):Pisząc tu ten post, zacznę od tego, co niedawno napisałam u siebie w relacji:

„Paulinko, a wiesz co ja Ci powiem? Przez nieobecności na forum, to człowiek nawet tematu nie ogarnia... Wczoraj wchodzę do Twojej włoskiej relacji i szukam... Swojego postu :!:
... Szukam, szukam... I nic. :evil:
Oczywiście dopiero dzisiaj mnie olśniło, że robiłam sobie notatki w pliku wordowskim - a potem Ci tego nie wkleiłam :roll: "

W każdym razie Twoja relacja pomogła mi wybić z głowy tę część Włoch mojemu M. z głowy :wink:
… Więc za to w pierwszej kolejności chcę Ci podziękować ;) no i przeprosić, bo pewnie pomyślałaś, że nawet zajrzeć nie raczyłam… A my tu oboje z M. czytaliśmy o waszych wojażach :mrgreen:

Te plaże… Przyznam szczerze, że męczyłabym się na nich potwornie…
Ale dla takich widoków, warto...:

[url=https://www.cro.pl/download/file.php?id=80813[/url]

Wybrzeże Amalfi, widokowo – zapiera dech w piersiach. Capri odwiedziłabym (M. też) z ogromną przyjemnością - na dłużej.
No i Wenecja – zawsze magiczna, wyjątkowa… A nocą :hearts:

Wiadomo, że Chorwacja i Włochy, ściślej – rejony, które odwiedzaliście rok po roku – są zupełnie inne, nieporównywalne. Lecz moje serce – jak i Twoje – bije mocniej na myśl o Korčuli.



Ojoj, przegapiłam, że moja relacja na chwilkę odżyła :mrgreen:
Martynko, w żadnym wypadku nie pomyślałam , że "nie raczysz zajrzeć" - wiem, że codzienność i obowiązki sprawiają, że niewiele ma się czasu na przyjemności ;)

Fajnie, że się relacja podobała, mam nadzieję, że nie zgorszyłam Was (jak co niektórych :P ) i że pomogłam przeanalizować ZA i PRZECIW tamtym rejonom.... Zawsze to jako taką opinię można sobie wyrobić po relacjach, czy coś nas ciągnie w dany rejon czy nie - no i oczywiście ważny jest też sposób w jaki się przekazuje takowe info. Ale to już inna inszość ;)
Pozdrawiam :papa:

TJL, FUX - ile ludzi tyle opinii i każdy ma prawo do własnych wniosków ;) Ja tam uważam, że chociażby np. plaże włoskie nawet w 5% nie są w stanie - jak Ty to ująłeś - "zbliżyć się" do plaż chorwackich. Właśnie dlatego, że ciągną się w nieskończoność i są niesamowicie oblegane. Ja wolę zatoczki i przejrzystą wodę, gdzie można posnoorkować. A -przynajmniej w rejonie, w jakim byliśmy we Włoszech - nie ma za wiele ryb do podziwiania, w ogóle świat podwodny jest mało kolorowy. Nie to co w Chorwacji. A wiem, co piszę, bo Paweł wypuszczał się dość daleko w głąb morza w poszukiwaniu ryb i wracał zawiedziony...
A więc bez względu na to, w jakim rejonie Włoch bym była - byłabym takiego samego zdania. Fakt - niewiele rejonów Włoch czy Chorwacji widziałam, ale wszystko przede mną. Znam jednak siebie i wiem, że Włochy skoro nie powaliły mnie na kolana za pierwszym razem, to nie powalą już wcale. A Chorwacja urzekła mnie, zanim jeszcze ją zobaczyłam na własne oczy.... No cóż, serce nie sługa :mrgreen:

P.S. Mam znajomych, którzy od wieeeelu już lat rok w rok jeżdżą do Włoch i złego słowa nie dadzą sobie na ten kraj powiedzieć - bronią go jak lew :oczko_usmiech: Raz tylko zdradzili go na rzecz Chorwacji, by sprawdzić, co tam ciągnie takie tłumy. Zanim jeszcze pojechali już żałowali. Plaże (zatoczki) ich rozłożyły na łopatki - jak powiedzieli : "to nie jest plaża". Szemrali strasznie na Cro i prawie śmiali się w twarz, że komuś może się tam podobać... Byli na Istrii, która moim zdaniem nie jest tak urokliwa jak południowa Dalmacja (ale ok - nie widziałam na własne oczy więc nie wypowiem się szerzej o tamtym rejonie :P ) W każdym razie oni też widzieli niewiele w Cro, a narzekają jak poturbowani... :mrgreen:

A więc, jeszcze raz wniosek - ile ludzi, tyle opinii i każdy ma prawo do swojej własnej :D
Pozdrawiam :papa:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 04.03.2015 19:50

Eunike1984 napisał(a): FUX - ile ludzi tyle opinii i każdy ma prawo do własnych wniosków ;) Ja tam uważam, że chociażby np. plaże włoskie nawet w 5% nie są w stanie - jak Ty to ująłeś - "zbliżyć się" do plaż chorwackich.

........

P.S. Mam znajomych, którzy od wieeeelu już lat rok w rok jeżdżą do Włoch i złego słowa nie dadzą sobie na ten kraj powiedzieć - bronią go jak lew :oczko_usmiech: Raz tylko zdradzili go na rzecz Chorwacji, by sprawdzić, co tam ciągnie takie tłumy. Zanim jeszcze pojechali już żałowali. Plaże (zatoczki) ich rozłożyły na łopatki - jak powiedzieli : "to nie jest plaża". Szemrali strasznie na Cro i prawie śmiali się w twarz, że komuś może się tam podobać...


Akurat plaże w tym moim ujęciu „procentowym" nie były wcale brane pod uwagę... :wink:
maxredaktor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1305
Dołączył(a): 13.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxredaktor » 04.03.2015 20:10

Eunike1984 napisał(a): FUX - ile ludzi tyle opinii i każdy ma prawo do własnych wniosków ;) Ja tam uważam, że chociażby np. plaże włoskie nawet w 5% nie są w stanie - jak Ty to ująłeś - "zbliżyć się" do plaż chorwackich.


Tak? To chyba nie widziałaś plaż na Sardynii. :smo:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 04.03.2015 20:23

Eunike1984 napisał(a):Fajnie, że się relacja podobała, mam nadzieję, że nie zgorszyłam Was (jak co niektórych :P ) i że pomogłam przeanalizować ZA i PRZECIW tamtym rejonom....
(...)
A Chorwacja urzekła mnie, zanim jeszcze ją zobaczyłam na własne oczy.... No cóż, serce nie sługa :mrgreen:


No coś Ty - my nie z takich :wink:

Miałam tak samo... Pamiętam moment, w którym pierwszy raz ujrzałam zdjęcia z uwaga! Makarskiej - wydała mi się rajem na ziemi - te góry schodzące w lazur Jadranu... Jeszcze wtedy nie wiedziałam nic o Chorwacji, miałam ze 12/13 lat, ot dzieciak taki :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
ITALIA 2014 - czyli czy Włochy wygrają z Chorwacją? - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone