Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ITALIA 2014 - czyli czy Włochy wygrają z Chorwacją?

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 24.10.2014 19:32

Eunike1984 napisał(a):
Włochy czy Chorwacja - odpowiem bez zastanowienia CRO




No i git


Eunike1984 napisał(a):Zdarza się i tak, że z biegiem czasu coś zmienia twoje podejście do danej sprawy i weryfikujesz...




Właśnie.
Jak to klasyk mówi - tylko krowa nie zmienia poglądów.

A nasz żywot za krótki jest by jeździć w jedno miejsce, trzeba kosztować życia...


Co do Lefkady.
Ha.
Z pewnością Was zachwyci.

takie moje liźniecie tematu:

rumunia-macedonia-albania-grecja-przygoda-t43851-105.html#p1323221




Eunike1984 napisał(a):

Było mi bardzo miło przeżyć ten wyjazd jeszcze raz - tym razem z Wami




A mnie miło się czytało - DZIĘKI




pzdr
:papa: :papa: :papa:
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 24.10.2014 20:25

Super relacja, jedna z tych, którą przeczytałem całą. Oprócz interesującej treści, zdjęć to jeszcze dodatkowo - co dla mnie ważne - bez błędów ortograficznych i stylistycznych.
Dziękuję.
I do zaś.
tiwa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 966
Dołączył(a): 23.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tiwa » 24.10.2014 23:06

A jakie wyniki głosowania ?
pzdr. :wink:
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 25.10.2014 11:51

Gego - właśnie tego się obawiam ;) że Lefkada skradnie nasze serca :mrgreen: Chociaż, chyba to już się stało, bo Paweł nie potrafi myśleć o niczym innym, jak o Lefkadzie :D Ale sądzę, że to również będą cudowne wakacje ;)

Tiwa - z moich obliczeń wynika, że jest remis :D

Dla pewności tylko jeszcze zapytam Andeo - miałaś się określić za kilka stron ;) Gdzie pada Twój głos? :mrgreen:

Dziękuję wszystkim za obecność i cieszę się, że się podobało :papa:

Pozdrawiam wszystkich ;)
TJL
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 04.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) TJL » 25.10.2014 12:27

Z mojega doświadczenia wynika żeby nie nastawiać się zbytnio i wiele oczekiwać od nowego celu po oglądnięciu zdjęć, relacji itp. Najlepiej samemu odkrywać mało znane miejsca samemu lub przypadkowo. Wtedy nie ma mowy jakimś rozczarowaniu.
Relacja bardzo ciekawa.
Pozdrawiam,
Tomek
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 25.10.2014 12:48

Eunike1984 napisał(a):I teraz najważniejsze: moje serce zostało w Cro i na razie nic tego nie zmieni.

obstawiałam inaczej :wink:

Eunike1984 napisał(a):Więc, kiedy ktoś zapyta mnie: Włochy czy Chorwacja - odpowiem bez zastanowienia CRO! :D

U mnie na takie pytanie odpowiedź jest - Chorwacja na lato, Włochy na zimę :P .

Eunike1984 napisał(a):
Dziękuję Wam za uwagę, czas poświęcony na czytanie tych "wypocin" :mrgreen: Dziękuję za dedykacje muzyczne, za przemiłe towarzystwo, za wyrozumiałość dla naszej szurniętej ekipy :oczko_usmiech:
Za rady, wskazówki, a nawet za krytykę :lol:

Było mi bardzo miło przeżyć ten wyjazd jeszcze raz - tym razem z Wami ;) Cieszę się, że mi towarzyszyło całe mnóstwo tak fajnych ludzi :D

Pozdrawiam Was serdecznie, jeszcze raz dziękuję i co złego, to nie ja :oczko_usmiech:

Do zaś :papa:
Paulina - Eunike1984 8)

Dziękuję i do zaś :P :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.10.2014 22:17

Mam dziwne wrażenie, że ktoś mnie chciał zlinczować za kilka wcześniejszych słów krytyki :roll:

No, ale nie wracajmy do tego :roll:

Wygrała Korczula z Amalfi :D

Kwestia gustu, z gustami się nie dyskutuje :wink:
Ważne, że urlop się udał w obu miejscach :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.10.2014 22:24

gego napisał(a):Jak to klasyk mówi - tylko krowa nie zmienia poglądów.

Ja znam takich co nie zmieniają :mrgreen:
U mnie na takie pytanie odpowiedź jest - Chorwacja na lato, Włochy na zimę :P .

Dokładnie :) A w ramach tych Włoch to Austria :)
Włochy czy Chorwacja - odpowiem bez zastanowienia CRO

I to jest dobry target ;)
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 26.10.2014 02:36

...hm :roll:


..o czym Panowie wspominają :?:



...Panie Bocianie + Tadziu :roll: 8O


.. 8O




...hm proponuję ...nic nie proponuję :roll:



...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.10.2014 15:12

Eunike1984 napisał(a):
Niestety, choć bardzo się staraliśmy znaleźć Plac Św. Marka - nie udało się...

Nie takie proste to mimo, że jakieś tam strzałki są... :?

Ciekawa wyprawa, u Ciebie wygrywa Cro...ja byłem 11 razy w Cro i 3 razy w Italii...choć Cro to kraj, który zawsze będę traktował z sentymentem i chętnie do niego jeździł - lepsze wrażenie na mnie robi Italia...to oczywiście kwestia gustu...kiedy pomyślę o takich miejscach w Chorwacji jak Rogoźnica, Makarska, Tucepi gdzie czuję się jak w Bolesławcu i co chwilę spotykam znajomych to wymiotuję...coś na zasadzie "Dzień Świra"...w Italii większa prywatność jak dla mnie dzięki temu, że nie potykam się o Polaków...jeżeli za to pomyślę o takich miejscach w Cro jak zatoczki, których nie ma na mapie a przeciętny Kowalski tam zbyt prędko nie trafi to już inne, lepsze skojarzenia mam...teraz prawdopodobnie będzie Cro ( zatoczka na Korculi ) latem ale równie dobrze mogę wybrać Italię w ostatniej chwili...na celowniku mam Mattinatę oraz Porto Cesareo tylko to drugie trochę daleko... :?
Pozdrawiam...
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 26.10.2014 15:17

Kowal38 napisał(a):nic nie proponuję :roll:




I tego się najlepiej trzymać.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 26.10.2014 17:53

hej hej,jestem! również miło mi było tu być,poczytac,popatrzeć ,nie znam Włoch prawie w ogóle ,dawno temu była Wenecja i Mediolan ,ale prawie że od początku czułam ,że Twoje serce jest w Chorwacji ,tak jak i moje ;) :papa:
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 26.10.2014 19:52

Lednice napisał(a):Mam dziwne wrażenie, że ktoś mnie chciał zlinczować za kilka wcześniejszych słów krytyki :roll:

No, ale nie wracajmy do tego :roll:

Wygrała Korczula z Amalfi :D

Kwestia gustu, z gustami się nie dyskutuje :wink:
Ważne, że urlop się udał w obu miejscach :D



Lednice... Ty to jesteś jedyny w swoim rodzaju ;) ... Ale niech Ci będzie - wygrała Korcula z Amalfi :oczko_usmiech: Skoro masz się z tym czuć lepiej... :mrgreen:
Pozdrawiam ;)

Kowal38 napisał(a):...hm :roll:


..o czym Panowie wspominają :?:



...Panie Bocianie + Tadziu :roll: 8O


.. 8O




...hm proponuję ...nic nie proponuję :roll:



...


Kowolku, co to się stało? To ostrzeżenie to za co?? 8O Dobra, już doczytałam ;) Narozrabiałeś... :roll:

alechandro napisał(a):
Eunike1984 napisał(a):
Niestety, choć bardzo się staraliśmy znaleźć Plac Św. Marka - nie udało się...

Nie takie proste to mimo, że jakieś tam strzałki są... :?

Ciekawa wyprawa, u Ciebie wygrywa Cro...ja byłem 11 razy w Cro i 3 razy w Italii...choć Cro to kraj, który zawsze będę traktował z sentymentem i chętnie do niego jeździł - lepsze wrażenie na mnie robi Italia...to oczywiście kwestia gustu...kiedy pomyślę o takich miejscach w Chorwacji jak Rogoźnica, Makarska, Tucepi gdzie czuję się jak w Bolesławcu i co chwilę spotykam znajomych to wymiotuję...coś na zasadzie "Dzień Świra"...w Italii większa prywatność jak dla mnie dzięki temu, że nie potykam się o Polaków...jeżeli za to pomyślę o takich miejscach w Cro jak zatoczki, których nie ma na mapie a przeciętny Kowalski tam zbyt prędko nie trafi to już inne, lepsze skojarzenia mam...teraz prawdopodobnie będzie Cro ( zatoczka na Korculi ) latem ale równie dobrze mogę wybrać Italię w ostatniej chwili...na celowniku mam Mattinatę oraz Porto Cesareo tylko to drugie trochę daleko... :?
Pozdrawiam...


My też widzieliśmy duży plus w tym, że nie było wokół nas Polaków. Stąd wybór, że lepiej jechać jak najbardziej na południe. Polski język usłyszeliśmy dopiero na Capri. ;)

Korculę wspominam z sentymentem (w końcu to pierwszy wyjazd do Cro ;) ) Poza tym mieliśmy super cichą miejscówę, więc tym większy plus ;) Ale rejony Makarskiej też chciałabym odwiedzić, choć może lepiej wybrać jakąś cichą "wiochę" w pobliżu i dojeżdżać ;) No i Hvar też jest w planach na kiedyś tam... Po Lefkadzie ;)
Pozdrawiam :papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 26.10.2014 23:16

Eunike1984 napisał(a):Włochy czy Chorwacja

Niezależnie od wyniku - zawsze warto poznać coś nowego. Nawet, jeśli nie ma to skutkować w porównywaniu miejsc często trudnych, bądź niemożliwych do porównania.

Pozdrawiam,
Wojtek
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 27.10.2014 09:51

Zgadzam się Franz :) Cały świat jest ciekawy i warto go poznawać ;) Także - wyjazdu nie żałuję. Cieszę się, że zobaczyłam coś nowego i pięknego ;)

Pozdrawiam :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
ITALIA 2014 - czyli czy Włochy wygrają z Chorwacją? - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone