Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile zabrać pieniędzy na 10-dniowy wyjazd do Chorwacji?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zablo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 224
Dołączył(a): 31.08.2013
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 19.05.2019 09:06

TurboDymoMan napisał(a):pytanie brzmi "ile zabrać pieniędzy" i za chilere nikt nie odpowie na tak postawione pytanie bo nie wiemy do jakiego standardu pytający jest przyzwyczajony ani jako model spędzania czasu lubi...


to przeczytaj pierwszy post... (genezę)
a następnie posty innych, którzy odpowiadają...
funkcjonuje to całkiem dobrze, jedni drugich informują ile wydali na co, gdzie i kiedy.

Po co drążysz temat, którym nie jesteś kompletnie zainteresowany?
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 19.05.2019 09:17

sito_zabrze napisał(a):W moim przypadku 10 dni oznacza :

Dojazd 1100
Apartman 2150

Plus dziennie 300 kun czyli jakieś 1800

Wychodzi 5k jak w pysk strzelił :oczko_usmiech:

Bez zwiedzania bo to juz mamy dawno za sobą jadąc 10 raz


Zapomnialem dodać

Rodzina 2+1
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1902
Dołączył(a): 19.07.2013
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 19.05.2019 09:24

sito_zabrze napisał(a):
sito_zabrze napisał(a):W moim przypadku 10 dni oznacza :

Dojazd 1100
Apartman 2150

Plus dziennie 300 kun czyli jakieś 1800

Wychodzi 5k jak w pysk strzelił :oczko_usmiech:

Bez zwiedzania bo to juz mamy dawno za sobą jadąc 10 raz


Zapomnialem dodać

Rodzina 2+1

Wychodzi 50zł za osobę. Skromnie.
Możesz napisać czym się żywisz na wyjeździe że wyszło tak tanio.
Ktoś tu napisał że wydał 3500zł na 10 dni oprócz benzyny i noclegów dla opcji 2+1.
TurboDymoMan
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 22.07.2010
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) TurboDymoMan » 19.05.2019 09:32

wikol napisał(a):
sito_zabrze napisał(a):
sito_zabrze napisał(a):W moim przypadku 10 dni oznacza :

Dojazd 1100
Apartman 2150

Plus dziennie 300 kun czyli jakieś 1800

Wychodzi 5k jak w pysk strzelił :oczko_usmiech:

Bez zwiedzania bo to juz mamy dawno za sobą jadąc 10 raz


Zapomnialem dodać

Rodzina 2+1

Wychodzi 50zł za osobę. Skromnie.
Możesz napisać czym się żywisz na wyjeździe że wyszło tak tanio.
Ktoś tu napisał że wydał 3500zł na 10 dni oprócz benzyny i noclegów dla opcji 2+1.



350-400 kuna dziennie rodzina 2+1 na obiad na mieście, piwko przy plaży, lody i bułeczki na śniadania.

Łącznie z wyjazdami: krka, trogiry, mostary, itp. czyli parkingi, wejściówki lekko liczymy 550-600 kuna średnio dziennie szło....
fly
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1416
Dołączył(a): 16.06.2011
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) fly » 19.05.2019 09:36

...jestem pełen podziwu iż pomimo różnych funduszy-efekt ten sam.
pozdro
fly
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 19.05.2019 09:43

wikol napisał(a):
sito_zabrze napisał(a):
sito_zabrze napisał(a):W moim przypadku 10 dni oznacza :

Dojazd 1100
Apartman 2150

Plus dziennie 300 kun czyli jakieś 1800

Wychodzi 5k jak w pysk strzelił :oczko_usmiech:

Bez zwiedzania bo to juz mamy dawno za sobą jadąc 10 raz


Zapomnialem dodać

Rodzina 2+1

Wychodzi 50zł za osobę. Skromnie.
Możesz napisać czym się żywisz na wyjeździe że wyszło tak tanio.
Ktoś tu napisał że wydał 3500zł na 10 dni oprócz benzyny i noclegów dla opcji 2+1.


Żywimy sie :

-śniadaniem
-obiadem ( pół na pół miasto i we własnym zakresie )
-kolacją ale tu juz bardziej idziemy w owoce niz obżeranie sie

P.S. 300 kun to 180zł.....
Jesli podzielisz to na 2 dorosłych i male dziecko wychodzi po 60zł, przy czym dziecko które ma 4 lata i je jak wróbelek raczej nie pochłonie żarcia za 6 dych dziennie.....

Zasada jest taka ze nie jedziemy na wakacje zeby caly dzień żreć , pić, i zajadać to jeszcze 5x dziennie lodami
Nasze dziecko je lody przez cały rok. A nie tylko na wakacjach. Nie zachowyujemy sie jakby nas ktoś spuścił ze smyczy
TurboDymoMan
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 22.07.2010
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) TurboDymoMan » 19.05.2019 09:54

550-600 kuna dziennie średnio, 2+1, żadnych wielkich szaleństw w tym nie ma.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1902
Dołączył(a): 19.07.2013
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 19.05.2019 10:01

I to jest tak że jeden wyda 300kn dziennie a drugi 600kn dziennie. Pierwszy nie zwiedza bo już wszędzie był a drugi zwiedza i wychodzi koszt x2.
Czyli uśredniając na jedzenie wyjdzie 350kn dla opcji 2+1, nie licząc nastolatków.
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 19.05.2019 10:09

TurboDymoMan napisał(a):(...) pytanie brzmi "ile zabrać pieniędzy" i za chilere nikt nie odpowie na tak postawione pytanie (...)
I dlatego zabieram tylko ustaloną z gospodarzem kwotę € w gotówce za apartement + drobniaki na "po drodze" (tunele, toalety).
Reszta plastikiem albo gotówką wyjętą ze ściany już na miejscu.
Ile wydałem na urlop dowiaduję się po powrocie.
Nie jestem w stanie i przed wszystkim nie chce mi się planować wydatków.
Nie mam pojęcia co w danym dniu podpowie mi żołądek - pljeskavicę za 80 kun, czy michę homarów za 800 kun.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 19.05.2019 10:25

TurboDymoMan napisał(a):Wy tak serio z tak durnymi pytaniami?
Czy może autor tematu i połowa odpowiadających na tak durne pytania to dzbany jednak....?

Dla Ciebie durne, dla kogoś innego ważne.
Możesz wyrazić swoje zdanie, nie upoważnia Cię to jednak do obrażania kogokolwiek.
Kryniu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 23.07.2008
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kryniu » 19.05.2019 14:26

Ja zawsze liczę 400 kun dziennie od wielu lat. 2+1. w tym są też atrakcje. Przecież nie trzeba jeść w najdroższych restauracjach.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 19.05.2019 14:33

Jednego dnia wydasz więcej drugiego nic. Wszystko zależy czy stołujesz się w Konobie czy na własnym żywieniu. Jedna wersja jest dobra i druga. Ważne aby dobrze się bawić, a czy ktoś weźmie wałówkę na cały pobyt czy na pół albo wcale to jego problem i jego pieniądze.

Jeden chce odpoczywać na plaży drugi zalicza disco, skutery wodne itp. No i ceny pobytu wychodzą bardzo różne. Ja jadę wypoczywać w ciszy i spokoju. Zgiełk, tłumy, hałas skuterów, restauracje, spotkania towarzyskie w pracy, stragany z chińszczyzną, kino i teatr itp to ja mam na co dzień. Nie po to jadę na urlop aby stać w kolejce po stolik czy słuchać głośnej muzyki. Pa :papa:


Dlatego dla mnie ważny jest duży taras bo tam przesiaduję do późna w nocy, a bywa, że i śpię przy świergotaniu cykad. Widok na morze i nic mi więcej nie potrzeba. No lodówka z zamrażalnikiem bo napoje piję zimne i bez % i te z %.
stasiu1971
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 19.05.2019
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) stasiu1971 » 20.05.2019 01:05

Wita Panie i Panowie jest to mój pierwszy post na forum , i pierwsza próba wyjazdu za granice Polski na wczasy (nie wliczając wczasów w Czechosłowacji w 1992 roku z biurem podróży).
Jak sadzicie jakie są minimalne koszty takiego wyjazdu 2 + 1 (16 lat).
Auto vw t4 2,8 vr6 na gaz, przez Słowacja , Węgry powiedzmy w okolice Zadar, na kemping ,(spanie w busie + przedsionek) w terminie 22 lipiec - 31 lipiec - 9 noclegów , potrawy przyrządzane na kempingu , bez chodzenia po restauracjach , małżonka preferuje "plażing leżing smażing" + zwiedzenie okolicy , wieczorami.
CroLaguna
Croentuzjasta
Posty: 135
Dołączył(a): 02.08.2016
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroLaguna » 20.05.2019 07:30

stasiu1971 napisał(a):Wita Panie i Panowie jest to mój pierwszy post na forum , i pierwsza próba wyjazdu za granice Polski na wczasy (nie wliczając wczasów w Czechosłowacji w 1992 roku z biurem podróży).
Jak sadzicie jakie są minimalne koszty takiego wyjazdu 2 + 1 (16 lat).
Auto vw t4 2,8 vr6 na gaz, przez Słowacja , Węgry powiedzmy w okolice Zadar, na kemping ,(spanie w busie + przedsionek) w terminie 22 lipiec - 31 lipiec - 9 noclegów , potrawy przyrządzane na kempingu , bez chodzenia po restauracjach , małżonka preferuje "plażing leżing smażing" + zwiedzenie okolicy , wieczorami.



Napisz skąd będziesz startował.
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 26.05.2015
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 20.05.2019 12:38

stasiu1971 napisał(a):Wita Panie i Panowie jest to mój pierwszy post na forum , i pierwsza próba wyjazdu za granice Polski na wczasy (nie wliczając wczasów w Czechosłowacji w 1992 roku z biurem podróży).
Jak sadzicie jakie są minimalne koszty takiego wyjazdu 2 + 1 (16 lat).
Auto vw t4 2,8 vr6 na gaz, przez Słowacja , Węgry powiedzmy w okolice Zadar, na kemping ,(spanie w busie + przedsionek) w terminie 22 lipiec - 31 lipiec - 9 noclegów , potrawy przyrządzane na kempingu , bez chodzenia po restauracjach , małżonka preferuje "plażing leżing smażing" + zwiedzenie okolicy , wieczorami.


Minimalne? To koszt kempingu + paliwo na dojazd. Do T4 można zabrać ...wszystko z PL. Kempingi są różne, to i ceny tych kempingów różne. Znajdź najbardziej Ci pasujący, sprawdź cenę i po sprawie. Paliwo tankować na bocznych i masz minimalne koszty.
Przynajmniej będziesz miał lepszą pogodę niż u nas. Bo jak się na ten maj patrzy, to...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Ile zabrać pieniędzy na 10-dniowy wyjazd do Chorwacji? - strona 64
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone