Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 13.05.2018 17:57

A może Boboo spał na pontonie i dlatego nie chce podać ceny za apartament.
Jest to bardzo możliwe skoro zamknął się w kwocie 5 tys. zł za 2 tygodnie. :roll:
Doprawdy nie wiem czy to prawda ale może jednak tak.
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 13.05.2018 18:05

Jest taki wątek na tym forum: "W tym roku ceny ostro w górę?"
W wątku owym, boboo podał zestawienie kosztów swoich noclegów podczas 4 urlopów (2015 - 2017).

Albowiem napisane jest: szukajcie a znajdziecie.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 13.05.2018 18:08

boboo napisał(a):Jest taki wątek na tym forum: "W tym roku ceny ostro w górę?"
W wątku owym, boboo podał zestawienie kosztów swoich noclegów podczas 4 urlopów (2015 - 2017).

Albowiem napisane jest: szukajcie a znajdziecie.


Doprawdy i zaiste Boboo tak jest. Owszem i nie inaczej. No.......... ale jednak jakaś taka nutka niedowierzania pozostaje.
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 13.05.2018 18:10

Ural napisał(a):nutka niedowierzania pozostaje
Co jest niejasne, albo niewiarygodne? :?:
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 13.05.2018 18:13

boboo napisał(a):
Ural napisał(a):nutka niedowierzania pozostaje
Co jest niejasne, albo niewiarygodne? :?:


Nie podałeś ceny za apartament + 5 tys. = koszt całkowity pobytu :D
Nie mogę znależć twoich postów.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13440
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 13.05.2018 18:23

Ural napisał(a):Nie mogę znależć twoich postów.

Na tej stronie: w-tym-roku-ceny-ostro-w-gore-t33419-705.html#p1938382
Post z 07.01.2018, godz. 08:23
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 13.05.2018 18:23

Jak pisałem, jest taki wątek: "W tym roku ceny ostro w górę?"
Jakiś czas temu wprowadzono fajną funkcję na tym forum. Filtrowanie autora.
forum_filtr.png
Wchodzisz na w/w wątek, załączasz filtr i voila, raptem 1 strona nazbierała się z postami boboo.
A wśród nich owo brakujące ogniwo w kalkulacji całkowitych kosztów pobytu.

Ale prawdę rzekłszy, to też nie tak do końca...
Trzeba by doliczyć amortyzację pontonu, a nie wiem jaki okres odpisu przyjąć :?
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 13.05.2018 18:48

O teraz Boboo mam wszystko. Dokładnie się rozpisałeś. Dziekuję, teraz nie mam pytań :D
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2935
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 14.05.2018 09:24

Habanero napisał(a):Polecam, przed wyjściem do konoby, ser i browarek :wink: To naprawdę działa na głód. Jeść się nie chce, no może symbolicznie :oczko_usmiech: :papa:

Hej hej Kondrat. Czy ja wiem czy by ten ser wyszedł taniej niż dobra kolacja w konobie ? :D

W kontekście Roxany i jej wspaniałych wakacji. Od ostatniej mojej wizyty na forum przez weekendem pojawiły się dwa kontrasty.
Urlop za 3700 na 4os i urlop za 9k na 2os - ale co się w tej kwocie zawiera to nikt nie patrzy.
Można urlop spędzić tak, że siedzisz w bloku i zjesz za 2000zł z bowarami w ręku.
Można jednak wydać 4k i oszczędnie wylegiwać się na ciepłych plażach.
A jeżeli ktoś chce zwiedzić kawał pięknego państwa i ma na to środki to jazda. Podejrzewam, że ani gertstary, ani Roxana nie żałują wydanych czy zaoszczędzonych pieniędzy.
dawidbryk
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 25.01.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) dawidbryk » 14.05.2018 10:16

Witam. Wybieramy się w tym roku w 4 osoby dorosłe (jedna 16 lat ) oraz jedno dziecko 9lat w okolice Makarskiej. Apartament mamy na 5 noclegów za 1250zł około czyli po 250 na osobę średnio. Czy całościowy koszt na poziomie 4500zł jest do zaakceptowania? Transport to paliwo plus winiety Słowacja,Węgry no i autostrada przez Chorwację jakieś 300zł w obie strony i assistance 232zł. Wyliczyłem na tą trasę jakieś 1500zł - auto dość oszczędne 2.0 tdi myślę, że przy 120-130 nie przekroczy 6-6.5 litra. Zostaje nam na atrakcje i jedzenie które częściowo będzie z Polski jakieś 1750zł na 6 dni. Co o tym myślicie ?
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2935
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 14.05.2018 10:28

Na 6 dni wydaje się spoko. Jednak im mniej dni na miejscu tym mniej opłacalny wyjazd, którego droga i czas są nieproporcjonalnie wysokie do wczasów 2 tygodniowych.
Jednak czasami nie ma wyjścia i to rozumiem.
4500zł /5os bez szalenia do zrobienia.
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 14.05.2018 10:35

kaeres napisał(a):Na 6 dni wydaje się spoko. Jednak im mniej dni na miejscu tym mniej opłacalny wyjazd, którego droga i czas są nieproporcjonalnie wysokie do wczasów 2 tygodniowych.
Jednak czasami nie ma wyjścia i to rozumiem.
4500zł /5os bez szalenia do zrobienia.


Dokładnie. przy 5 noclegach nawet nie poczujecie wakacji. Pierwszy dzień na regenerację po podroży, 3 dni na luzie
piętego dnia trzeba się pakować bo nazajutrz wyjazd po śniadaniu.

Oczywiści, że każdy jeździ ja lubi i jak mu okoliczności pozwalają, dla mnie wyjazd wakacyjny to minimum 10 dni w miejscu/kraju docelowym.
dawidbryk
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 25.01.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) dawidbryk » 14.05.2018 10:36

Dla nas ważne jest żeby wgl pojechać tam choćby na pare dni. Ogólnie wyjazd w piątek wieczorem a powrót w kolejny piątek nad ranem do domu, także 6 dni nawet niepełne :/
Nie wiem czy to ważne ale wyjazd jeszcze przed wysokim sezonem od 16.06 do 21.06 noclegi w Makarskiej.
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 14.05.2018 11:08

kaeres napisał(a):Od ostatniej mojej wizyty na forum przez weekendem pojawiły się dwa kontrasty.
Urlop za 3700 na 4os i urlop za 9k na 2os - ale co się w tej kwocie zawiera to nikt nie patrzy.


Niestety ceny chorwackich atrakcji są bardzo wysokie, to nie to, co tatrzański PN, gdzie za wejście zostawiasz piątaka, w tym roku takie wodospady KRKA będą kosztowały w sezonie 200Kn za łba. Także jeśli człowiek nie chce ograniczać się do leżenia plackiem na plaży, musi przygotować sporą kupkę "na drobne" wydatki :mrgreen: :mrgreen:

W lipcu wybieram się na typowy wypoczynek, bez żadnego zwiedzania, także na początku sierpnia będę mógł przedstawić wyliczenie :)
czesiu1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 17.10.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 14.05.2018 11:34

Szkoda tylko że na forum jest zwyczaj komentowania takich postów
9000 tysi no co? za co? po co? drogo!!!! :mrgreen: :mrgreen: jakaś masakra :D
ale jak ktoś napiszę że jechał za 3000 tys to dopiero zaczyna się jazda bo jeszcze więkasza .......... :D nie może uwierzyć że komuś wyszło taniej i był dłużej 8O
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze - strona 513
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone