Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

HVAR - Sv. Nikola

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MWN
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 16.03.2011 12:28

Wydaje mi się, że jestem sprawna ;) szczególnie jak mam przy sobie inhalator na astmę ;) znaczy się trochę Tatrzańskich szczytów zdobyłam. Dzięki za fotki :) i cenne opisy pod nimi

Ja dzięki "wspomagaczom" jestem w stanie podejść dosyć wysoko, oprócz Alp także Sv.Ilia co nie jest trudne wysokościowo, ale upał i brak wody daje się we znaki. W tym roku chcę wejść na Sv. Jure; może nie z samego dołu ale od Vrgać czy coś podobnego.

A więc powodzenia wszystkim zmagającym się z astmą ale potrafiącymi ją przezwyciężyć!
CinnamonGirl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 16.03.2011 12:53

Tomasz61 napisał(a):Mam nadzieję, że Kaśka mnie nie zabije, za to :) też mam go w ulubionych i czasem zagladam

http://picasaweb.google.com/kasiamarko

Dzięki, może Kasia będzie wyrozumiała i zrozumie ;)
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 16.03.2011 22:18

hepik napisał(a):Kaśka prawie jak Cejrowski czyli nie idźcie tą drogą ...
...w klapkach ;)

:D
No cóż.. czego się nie robi, by uszczęśliwić bliźnich .. Przyjaciółka bezwzględnie pragnęła zdobyć sv.Nikolę właśnie w ten "sakramencki" upał.. czyż mogłam jej tego odmówić tylko i wyłącznie ze względu na chwilowy brak odpowiedniego obuwia.. nie miałam serca...
Ale myślę, że to przekonujący dowód na to, że trasa naprawdę nie jest trudna i nie wymaga wysokiej klasy obuwia trakkingowego.
Choć niewątpliwie latem lepiej zamiast w minimalistycznych portugalskich "robić tę trasę" w sportowych sandałach :)

Tomasz61 napisał(a):Mam nadzieję, że Kaśka mnie nie zabije, za to :) też mam go w ulubionych i czasem zagladam
http://picasaweb.google.com/kasiamarko

Miło mi, tylko trochę wstyd, że nic nie przybywa... i że jakość kiepska.
Pozdrawiam serdecznie z okrutnie wietrznej dziś Dalmacji
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 16.03.2011 22:44

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):No cóż.. czego się nie robi, by uszczęśliwić bliźnich ...

... tak, czego się nie robi... :D Wspinaliśmy się na szczyt Sv. Nikoli górujący nad wyspą Hvar wraz z przyjaciółmi, przebywającymi wówczas wspólnie z nami na Hvarze już ok. 6.00 rano. Niektórzy w adidasach... Cel był moim marzeniem...
Polecam jednak zabranie z sobą dużej ilości wody. :papa:
henius34
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 16.03.2011 22:50

CinnamonGirl jak już zejdziesz z góry do SN proponuję podejść na plażę EXOTIC BEACH zejście troche karkołomne i jakieś 20 min, ale naprawde warto. Widoczki i plażyczka super.
Pozdrav
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 16.03.2011 22:50

majeczka napisał(a):Polecam jednak zabranie z sobą dużej ilości wody. :papa:

i koniecznie nakrycie głowy!
bluesman
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 16.03.2011 23:11

można też wjechać rowerem :) jadąc od Vrboski :)
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 16.03.2011 23:31

bluesman napisał(a):można też wjechać rowerem :) jadąc od Vrboski :)

To, obawiam się, już nie dla każdego pomysł :)
Pozdrawiam
CinnamonGirl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 17.03.2011 09:48

henius34 napisał(a):CinnamonGirl jak już zejdziesz z góry do SN proponuję podejść na plażę EXOTIC BEACH zejście troche karkołomne i jakieś 20 min, ale naprawde warto. Widoczki i plażyczka super.
Pozdrav

Tak kombinowałam ;) własnie jeśli pogoda będzie odpowiednia do plażowania ;). A jeśli ktos z potencjalych współtowrzyszy odmowi wejscia na szczyt to przynajmniej zajmie nam miejsce na plaży ;)
henius34
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 17.03.2011 19:35

Na exotic beach nie ma prawie wogóle ludzi, a jeżeli już są to korzystają ze wspinaczki :D
Pozdrav
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.03.2011 19:51

henius34 napisał(a):Na exotic beach nie ma prawie wogóle ludzi

http://plfoto.com/zdjecie,krajobraz,exotic-beach,1897862.html
CinnamonGirl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 17.03.2011 20:56

Też widziałam to zdjecie ;) i liczę że to pełnia zesonu była ;)
smer
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) smer » 17.03.2011 20:56

hepik napisał(a):
henius34 napisał(a):Na exotic beach nie ma prawie wogóle ludzi

http://plfoto.com/zdjecie,krajobraz,exotic-beach,1897862.html

Dałeś czadu hepik ;) Autor zdjęcia musiał się chyba długo w budzie zasadzać, żeby tak liczne stado pstryknąć... :lol:

Choć uczciwie przyznaję, że nie mam pojęcia jak wygląda ta plaża w sezonie.
henius34
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 17.03.2011 22:02

To nie jest ta plaża :wink: To jest tzw plaża dla dzieci, EB jest patrząc na to zdjecie jakieś 300 m dalej.
Pozdrav
CinnamonGirl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 18.03.2011 08:06

henius34 napisał(a):To nie jest ta plaża :wink: To jest tzw plaża dla dzieci, EB jest patrząc na to zdjecie jakieś 300 m dalej.
Pozdrav

Na internecie w tym CRO.pl ;) wszlekie informacje o Exotic Beach własnie przedstawiaja zdjecia tej plaży. Wiec to ta czy nie ta ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

HVAR - Sv. Nikola - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021