Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

HVAR - Sv. Nikola

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 16.03.2011 12:28

Wydaje mi się, że jestem sprawna ;) szczególnie jak mam przy sobie inhalator na astmę ;) znaczy się trochę Tatrzańskich szczytów zdobyłam. Dzięki za fotki :) i cenne opisy pod nimi


Ja dzięki "wspomagaczom" jestem w stanie podejść dosyć wysoko, oprócz Alp także Sv.Ilia co nie jest trudne wysokościowo, ale upał i brak wody daje się we znaki. W tym roku chcę wejść na Sv. Jure; może nie z samego dołu ale od Vrgać czy coś podobnego.

A więc powodzenia wszystkim zmagającym się z astmą ale potrafiącymi ją przezwyciężyć!
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 16.03.2011 12:53

Tomasz61 napisał(a):Mam nadzieję, że Kaśka mnie nie zabije, za to :) też mam go w ulubionych i czasem zagladam

http://picasaweb.google.com/kasiamarko


Dzięki, może Kasia będzie wyrozumiała i zrozumie ;)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 16.03.2011 22:18

hepik napisał(a):Kaśka prawie jak Cejrowski czyli nie idźcie tą drogą ...
...w klapkach ;)

:D
No cóż.. czego się nie robi, by uszczęśliwić bliźnich .. Przyjaciółka bezwzględnie pragnęła zdobyć sv.Nikolę właśnie w ten "sakramencki" upał.. czyż mogłam jej tego odmówić tylko i wyłącznie ze względu na chwilowy brak odpowiedniego obuwia.. nie miałam serca...
Ale myślę, że to przekonujący dowód na to, że trasa naprawdę nie jest trudna i nie wymaga wysokiej klasy obuwia trakkingowego.
Choć niewątpliwie latem lepiej zamiast w minimalistycznych portugalskich "robić tę trasę" w sportowych sandałach :)

Tomasz61 napisał(a):Mam nadzieję, że Kaśka mnie nie zabije, za to :) też mam go w ulubionych i czasem zagladam
http://picasaweb.google.com/kasiamarko

Miło mi, tylko trochę wstyd, że nic nie przybywa... i że jakość kiepska.
Pozdrawiam serdecznie z okrutnie wietrznej dziś Dalmacji
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 16.03.2011 22:44

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):No cóż.. czego się nie robi, by uszczęśliwić bliźnich ...


... tak, czego się nie robi... :D Wspinaliśmy się na szczyt Sv. Nikoli górujący nad wyspą Hvar wraz z przyjaciółmi, przebywającymi wówczas wspólnie z nami na Hvarze już ok. 6.00 rano. Niektórzy w adidasach... Cel był moim marzeniem...
Polecam jednak zabranie z sobą dużej ilości wody. :papa:
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 16.03.2011 22:50

CinnamonGirl jak już zejdziesz z góry do SN proponuję podejść na plażę EXOTIC BEACH zejście troche karkołomne i jakieś 20 min, ale naprawde warto. Widoczki i plażyczka super.
Pozdrav
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 16.03.2011 22:50

majeczka napisał(a):Polecam jednak zabranie z sobą dużej ilości wody. :papa:

i koniecznie nakrycie głowy!
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 16.03.2011 23:11

można też wjechać rowerem :) jadąc od Vrboski :)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 16.03.2011 23:31

bluesman napisał(a):można też wjechać rowerem :) jadąc od Vrboski :)


To, obawiam się, już nie dla każdego pomysł :)
Pozdrawiam
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 17.03.2011 09:48

henius34 napisał(a):CinnamonGirl jak już zejdziesz z góry do SN proponuję podejść na plażę EXOTIC BEACH zejście troche karkołomne i jakieś 20 min, ale naprawde warto. Widoczki i plażyczka super.
Pozdrav


Tak kombinowałam ;) własnie jeśli pogoda będzie odpowiednia do plażowania ;). A jeśli ktos z potencjalych współtowrzyszy odmowi wejscia na szczyt to przynajmniej zajmie nam miejsce na plaży ;)
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 17.03.2011 19:35

Na exotic beach nie ma prawie wogóle ludzi, a jeżeli już są to korzystają ze wspinaczki :D
Pozdrav
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.03.2011 19:51

henius34 napisał(a):Na exotic beach nie ma prawie wogóle ludzi


http://plfoto.com/zdjecie,krajobraz,exotic-beach,1897862.html
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 17.03.2011 20:56

Też widziałam to zdjecie ;) i liczę że to pełnia zesonu była ;)
smer
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) smer » 17.03.2011 20:56

hepik napisał(a):
henius34 napisał(a):Na exotic beach nie ma prawie wogóle ludzi


http://plfoto.com/zdjecie,krajobraz,exotic-beach,1897862.html


Dałeś czadu hepik ;) Autor zdjęcia musiał się chyba długo w budzie zasadzać, żeby tak liczne stado pstryknąć... :lol:

Choć uczciwie przyznaję, że nie mam pojęcia jak wygląda ta plaża w sezonie.
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 17.03.2011 22:02

To nie jest ta plaża :wink: To jest tzw plaża dla dzieci, EB jest patrząc na to zdjecie jakieś 300 m dalej.
Pozdrav
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 18.03.2011 08:06

henius34 napisał(a):To nie jest ta plaża :wink: To jest tzw plaża dla dzieci, EB jest patrząc na to zdjecie jakieś 300 m dalej.
Pozdrav


Na internecie w tym CRO.pl ;) wszlekie informacje o Exotic Beach własnie przedstawiaja zdjecia tej plaży. Wiec to ta czy nie ta ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
HVAR - Sv. Nikola - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone