Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Hvar czy Dalmacja ? Jednak HVAR ! Pierwsze wakacje w CRO...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Adek99
Croentuzjasta
Re: Hvar + Środkowa Dalmacja 5/5 dni czy inaczej ? / + Relac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek99 » 04.10.2016 08:48

Super relacja, przeczytałem za jednym razem :) Dużo udało Wam się zobaczyć, Hvar wciąga, jak będzie okazja to na pewno tam wrócę :!:
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 06.10.2016 09:37

Rafał78 napisał(a):No i fajnie :)
...relacja na swoim miejscu.

:wink:

lotnikwsk napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):Teraz kolej na Twoją relację :wink:

jest nadzieja , :D
tylko trzeba poczekać na sezon grzańców aby wyobraźnia była bardziej bujna :mrgreen: :papa:

ehhh dla mnie sezon grzańców właśnie nastał :D u mnie 3 stopnie więc lodówka dobrze, że dzisiaj słońce bo ten deszcz mnie już dobijał 8)

Adek99 napisał(a):Super relacja, przeczytałem za jednym razem :) Dużo udało Wam się zobaczyć, Hvar wciąga, jak będzie okazja to na pewno tam wrócę :!:

Dzięki, my też kiedyś na pewno wrócimy na Hvar :smo:
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 08.10.2016 17:06

wiolek_lp napisał(a):W ciągu 10 dni pobytu zrobiliśmy 3626 km z czego na wyspie 864.

Nieźle. Ale my też tak lubimy się kręcić.
Fajna relacja.
Dzięki.

Pzdr
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 11.10.2016 12:02

Ach ten Hvar... piękny Hvar. To moje marzenie. Zazdroszcze Ci tego, że nie czujesz niedosytu. Ja po 4 wakacjach w Cro zawsze czułam niedosyt i zawsze towarzyszyło mi przeświadczenie, że nie tak miały wyglądac te wakacje. No, ale może właśnie przez to, że cały czas do tej pory stacjonowaliśmy na stałym lądzie. W przyszłym roku jeszcze nie wiem co będzie, ale mam nadzieję, że w ogóle będzie to Cro :D
Pozdrawiam
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 16.11.2016 13:40

Vjetar napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):W ciągu 10 dni pobytu zrobiliśmy 3626 km z czego na wyspie 864.

Fajna relacja.
Dzięki.

Pzdr

Dzięki za obecność ;)

agata26061 napisał(a):Ach ten Hvar... piękny Hvar. To moje marzenie. Zazdroszcze Ci tego, że nie czujesz niedosytu. Ja po 4 wakacjach w Cro zawsze czułam niedosyt i zawsze towarzyszyło mi przeświadczenie, że nie tak miały wyglądac te wakacje. No, ale może właśnie przez to, że cały czas do tej pory stacjonowaliśmy na stałym lądzie. W przyszłym roku jeszcze nie wiem co będzie, ale mam nadzieję, że w ogóle będzie to Cro :D
Pozdrawiam

Ale ja czuję niedosyt- zwłaszcza ten związany z miastem Hvar :) Ale jednocześnie jestem bardzo zadowolona bo czas, który mieliśmy wg mnie wykorzystaliśmy jak najlepiej się dało, nie zmęczyliśmy się plażowaniem ale nie zmęczyliśmy też dzieciaki zwiedzaniem :wink:
Hvar dalej mnie strasznie kusi, ale jednak w przyszłym roku będzie trochę Pagu i więcej Brać, ehhh gdyby tak pływały jakieś promy z Bracia bezpośrednio do miasta Hvar, no ale nie ma tak dobrze :D

Ja znowu nie byłam na stałym lądzie ale zjechałam wybrzeże i chyba nie chcę tam dość szybko stacjonować.
Mam wrażenie, że na wyspach łatwiej znaleźć zatoczki, na których nie będzie tłumów, ale może się mylę :twisted:

Pozdrowienia :papa:
bluesman
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 16.11.2016 15:33

P1110257.JPG

Zjeżdżaliśmy tam na rowerach w nocy :mrgreen: mam dylemat nie wiem jak skomentować pozazdrościć odwagi czy czy skrytykować za .... coś innego.

Jakim autem ?
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 16.11.2016 15:46

bluesman napisał(a):
P1110257.JPG

Zjeżdżaliśmy tam na rowerach w nocy :mrgreen: mam dylemat nie wiem jak skomentować pozazdrościć odwagi czy czy skrytykować za .... coś innego.

Jakim autem ?

Tam tzn gdzie ? W sensie, że drogą z Sv Nikoli na Poljice ? :lol:
Gdybyśmy wiedzieli, jaka jest ta droga to jednak nadłożylibyśmy i wrócili się przez Dubovice :)
No ale jak już pojechaliśmy, nie było sensu zawracać, auto dało radę a, że jest stare ( Scenic 1) to jakoś nie ruszyło nas to, że z Cro wróciło całe porysowane od krzaczorów :)
W każdym razie 2 raz na pewno tą drogą nie jechalibyśmy :twisted:
Ale na rowerach w nocy ? To dopiero odwaga :oczko_usmiech:
bluesman
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 16.11.2016 16:27

no to Scenic jest de best 8O
zobacz tu od wpisu 13:58 :)

rower-kondycje-buduje-i-paliwa-nie-potrzebuje-t31189-1665.html
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 16.11.2016 20:06

bluesman napisał(a):no to Scenic jest de best 8O
zobacz tu od wpisu 13:58 :)

rower-kondycje-buduje-i-paliwa-nie-potrzebuje-t31189-1665.html

Wielki podziw dla takich wyczynów :) Ale Wy to już zaprawieni już jesteście :wink:
A Scenic spoko- nie zawiódł nas jeszcze nigdy ale on ma chyba wysokie zawieszenie więc dał radę bez problemu- pamiętam jak kiedyś mieliśmy jakiegoś fiata bravo i ja po zrobieniu prawa jazdy ryłam nim po każdym krawężniku :D
Także auto bez problemu, gorzej zjazd zniósł mąż, chociaż i tak nie była to najgorsza droga na wyspie :)
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 25.11.2016 17:19

wiolek_lp napisał(a):
Vjetar napisał(a):

Fajna relacja.
Dzięki.

Pzdr

Dzięki za obecność ;)

Cała przyjemność po mojej stronie. 8)

Pzdr
pawel silesia
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 28.01.2017 10:30

Bardzo ciekawa relacja. Świetne opisy. Dobrze się czyta.

Zaznaczyłem sobie na mapie Hvar'u kilka miejsc, które odwiedziliście.

Dziękuję za dużą porcję ciepła 8)
Pozdrawiam
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 28.01.2017 20:01

I ja trafiłam dopiero teraz :) Hvar był u nas w 2015 ,pierwszy ale pewnie nie ostatni raz ,bo bardzo mi się tam podobało .Twoja relacja piękna,super fotki wakacyjne ,dzieciaczki cudne i szczęśliwe ,a jakie dzielne ! bardzo wiele zobaczyliście ..my mamy córę 17 letnią a też dalismy radę dojść tylko do groty ...chcieliśmy podjechać na Sv Nikola ale autko trochę zaczęło się buntować ,więc troszkę Ci zazdroszczę :) bardzo fajnie się czytało ,życzę Wam żebyście jeszcze wrócili na Hvar i zajrzeli tam gdzie czasu zabrakło :) :papa:
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 31.01.2017 11:29

pawel silesia napisał(a):Bardzo ciekawa relacja. Świetne opisy. Dobrze się czyta.

Zaznaczyłem sobie na mapie Hvar'u kilka miejsc, które odwiedziliście.

Dziękuję za dużą porcję ciepła 8)
Pozdrawiam

Dziękuję, miło mi :wink:

andeo napisał(a):I ja trafiłam dopiero teraz :) Hvar był u nas w 2015 ,pierwszy ale pewnie nie ostatni raz ,bo bardzo mi się tam podobało .Twoja relacja piękna,super fotki wakacyjne ,dzieciaczki cudne i szczęśliwe ,a jakie dzielne ! bardzo wiele zobaczyliście ..my mamy córę 17 letnią a też dalismy radę dojść tylko do groty ...chcieliśmy podjechać na Sv Nikola ale autko trochę zaczęło się buntować ,więc troszkę Ci zazdroszczę :) bardzo fajnie się czytało ,życzę Wam żebyście jeszcze wrócili na Hvar i zajrzeli tam gdzie czasu zabrakło :) :papa:

No ja żałuję, że jednak Sv Nikola nie pieszo, ale może kiedyś :lol:
Na Hvar na pewno wrócimy ale kiedy to nie wiadomo, w tym roku będzie Pag i Brać chodź, nie powiem przeszło mi przez myśl, żeby powtórzyć ponownie Hvar no ale jest tyle innych miejsc do zobaczenia, że Hvar musi poczekać :wink: :papa:
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 31.01.2017 18:20

My też w tym roku Brać ,Hvar kiedyś tam do powtórnego odwiedzenia :)
Trajgul
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 15.03.2017 09:29

wiolek_lp napisał(a): Przychodzi pora na plażę, od której wszytsko się zaczęło- Pokrivenik.
No to w drogę :D
Zjazd za drogowskazem do hotelu Timun. Droga dobra- asfaltowa, po drodze są spadki 16% na krótkich odcinkach ale i tak uważam, że to jedna z lepszych dróg przynajmniej patrząc na zatoki, które my odwiedziliśmy.

Cześć wiolek_lp
Jak dobrze rozumiem, to skręcałaś w tym miejscu:
https://www.google.pl/maps/@43.133831,1 ... 6656?hl=pl

Tylko, że na google maps ja nie widzę bezpośredniej drogi do zatoki (plaży). Nie powinno się skręcić 5 km dalej (z drogi nr 116)?
https://www.google.pl/maps/@43.1390767, ... !1e1?hl=pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Hvar czy Dalmacja ? Jednak HVAR ! Pierwsze wakacje w CRO... - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019