Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

gdzie, za ile?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Waldi191
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 15.03.2006
gdzie, za ile?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldi191 » 24.03.2006 10:39

Dziekuje wszystkim za podpowiedzi ale niestety wciaz niewiele wiem:) Moze powiem takj.......interesuje mnie tani pokoj przy plazy dla 2 osob , poczatek lipca. Znacie cos takiego , a jesli tak to za ile?. Chetnie Dalmacja.... Bede wdzieczny za wszelkie informacje. Pozdrawiam
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 24.03.2006 11:18

Po piersze tani, to znaczy za jaką kwotę? Dla jednych będzie to 20 euro, dla innych 40. Musisz się wyrazić precyzyjnie. I czy to ma być tylko pokój, czy studio / apartament z kuchnia i łazienką?
jacek77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 369
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek77 » 24.03.2006 11:35

Waldi191 napisał(a):Dziekuje wszystkim za podpowiedzi ale niestety wciaz niewiele wiem:) Moze powiem takj.......interesuje mnie tani pokoj przy plazy dla 2 osob , poczatek lipca. Znacie cos takiego , a jesli tak to za ile?. Chetnie Dalmacja.... Bede wdzieczny za wszelkie informacje. Pozdrawiam

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link --- szukaj tam kwater do wyboru i koloru
solemnis
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) solemnis » 24.03.2006 15:08

Mamy ogromną przyjemność zaprezentowania Państwu naszej najnowszej oferty apartamentów w malowniczym rejonie miejscowości Prizba, na dobrze znanej polskim turystom wyspie Korcula w Chorwacji (południowa Dalmacja). Postawiliśmy sobie za cel wybranie najbardziej komfortowych warunków za rozsądną cenę. Gwarantujemy, że gospodarze doskonale zdają sobie sprawę, czego oczekują turyści nad morzem w lecie. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na stronie
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i bezpośredni kontakt z właścicielami. Jeżeli zdecydujecie się państwo na rezerwację do 15.04 otrzymacie rabat.
sebak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 03.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebak » 24.03.2006 15:24

Oooooo... widze ze kolega solemnis troszke sie rozpedzil, to forum z zalozenia jest anty komercyjne :?
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 24.03.2006 15:50

Waldi a może Cioco lub okolice Trogiru? Apartamenty bezposrednio przy morzu, ładna okolica...
Jesli jesteś zainteresowany moge podesłać coś na maila lub gg
Pozdrawiam
prazek
Croentuzjasta
Posty: 154
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) prazek » 24.03.2006 16:33

madzia1981 napisał(a):Waldi a może Cioco lub okolice Trogiru? Apartamenty bezposrednio przy morzu, ładna okolica...
Jesli jesteś zainteresowany moge podesłać coś na maila lub gg
Pozdrawiam

Czy dla trzech osób (2+1) też byłoby coś ciekawego ( niedrogiego)? Proszę o wiadomość.
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 24.03.2006 16:58

Witam
Czy jadac "w ciemno" na przelomie lipca i sierpnia (pobyt 2-tygodniowy) do Crikvenicy znajde apartament dla 5 osob w granicach 50 euro/apartament?
Czy sa tam plaze choc podobna do nadbaltyckich?
pozdrawiam
Waldi191
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldi191 » 24.03.2006 18:20

prazek napisał(a):
madzia1981 napisał(a):Waldi a może Cioco lub okolice Trogiru? Apartamenty bezposrednio przy morzu, ładna okolica...
Jesli jesteś zainteresowany moge podesłać coś na maila lub gg
Pozdrawiam

Czy dla trzech osób (2+1) też byłoby coś ciekawego ( niedrogiego)? Proszę o wiadomość.


Bardzo chetnie:)) Jesli mozes podeslac bede wdzieczny, tylko rozsadne ceny prosze:)) Pozdrawiam MOj mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Waldi191
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldi191 » 24.03.2006 18:22

Plumek napisał(a):Po piersze tani, to znaczy za jaką kwotę? Dla jednych będzie to 20 euro, dla innych 40. Musisz się wyrazić precyzyjnie. I czy to ma być tylko pokój, czy studio / apartament z kuchnia i łazienką?

Za jaka kwote? Jak powiem max 10 euro od osoby i moze byc zwyczajny pokoik to mam szanse cokolwiek znalesc? Najlepiej tuz przy morzu:))))
rysiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 394
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek » 24.03.2006 20:14

10 euro/ os przy plaży w sezonie... będzie ciężko . Generalnie jest ciężko o sensowne kwatery w HR dla 2osób. Co roku przerabiam ten problem , łatwiej już o trójki , no ale wtedy cena już bywa inna.
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 24.03.2006 20:56

robertms
1. Na przełomie lipca i sierpnia wogóle może być ciężko znaleźć jakiś apartament w Crikvenicy masz 50 % szans tym bardziej 5 osobowy szanse spadają o kolejne 50 % a do 50 euro Twoje szanse spadają o następne 50 % czyli wg moich wyliczeń zostaje Ci 12,5 % szansi to byłoby dość adekwatne do prawdy.
2. Plaż podobnych do bałtyckich w tym rejonie Chorwacji nie spotkałem. Przewaga plaż skalistych lub betonowych zejśc. Czasem zdarzają się nieliczne żwirowe.
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 24.03.2006 23:08

Dziekuje za informacje, pewnie sprobujemy bez rezerwacji, natomiast jesli chodzi o apartament, to wybieramy sie w zestawianiu 3+2, wiec moga byc dwa apartamenty (pewnie bedzie latwiej). Szkoda tylko tych plaz...
pozdrawiam
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 25.03.2006 08:57

zaufaj mi plażami bałtyckimi byłem zachwycony do czasu 1 wyjazdu na Chorwację. Żwirki doskonale zastępują piasek natomiast ważniejsze dla mnie są widoki których nad polskim morzem nie uświadczysz. Dla mnie super połączenie kiedy wysokie góry łączą się z morzem. Skały również mają swój urok szczególnie kiedy zaopatrzysz się chćby w najprostszy zestaw = maska + rurka do pływania. :wink:
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 25.03.2006 10:15

Witam,ja też chciałbym coś fajnego i taniego na dwie osoby dorosłe i dwójke dzieciaków tak do 40euro plose baldzo :lol: :lol: mój mail jak by co adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Najlepiej gdzieś między Splitem a Makarską.Ładnie dziękuje i pozdrawiam cromaniaków
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone