Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

gdzie, za ile?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 25.03.2006 10:19

madzia1981 napisał(a):Waldi a może Cioco lub okolice Trogiru? Apartamenty bezposrednio przy morzu, ładna okolica...
Jesli jesteś zainteresowany moge podesłać coś na maila lub gg
Pozdrawiam


Madziu podeślij mi też coś fajnego i taniego.Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.03.2006 10:54

hehehe ... wszyscy chcą fajnie i tanio ... hehehe ... perpetum mobile :lol:
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 25.03.2006 12:25

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link tu byłem , fajni gospodarze jedyny feler że do plaży po schodkach szt 154 o ile dobrze pamiętam zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - są z tej kwaterki moje fotki
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 25.03.2006 12:32

rich72 napisał(a):http://croatia.republika.pl/kalebic.htm tu byłem , fajni gospodarze jedyny feler że do plaży po schodkach szt 154 o ile dobrze pamiętam zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - są z tej kwaterki moje fotki


"Użytkownik rich nie istnieje w systemie Album Online" - chyba nie ten link...
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 25.03.2006 13:04

rich72 napisał(a):http://croatia.republika.pl/kalebic.htm tu byłem , fajni gospodarze jedyny feler że do plaży po schodkach szt 154 o ile dobrze pamiętam zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - są z tej kwaterki moje fotki



Byłem obok, te schody to koszmar. Ja miałem ok 150 schodów do jadranki, tam stał samochód i drugie tyle schodów (150) do plaży. Razem prawie 300, trzeba mieć niezłą kondycję aby to pokonać w upale. Ale były też plusy--np niesamowity widok z tarasu. Pzdr
prazek
Croentuzjasta
Posty: 154
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) prazek » 25.03.2006 13:33

Plumek napisał(a):
rich72 napisał(a):http://croatia.republika.pl/kalebic.htm tu byłem , fajni gospodarze jedyny feler że do plaży po schodkach szt 154 o ile dobrze pamiętam zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - są z tej kwaterki moje fotki


"Użytkownik rich nie istnieje w systemie Album Online" - chyba nie ten link...[/quote
72 dopisałam do rich i już jest
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.03.2006 13:48

:cry: Tanio to było 10 lat temu :cry:
prazek
Croentuzjasta
Posty: 154
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) prazek » 25.03.2006 16:07

szaki17 napisał(a)::cry: Tanio to było 10 lat temu :cry:

Jeśli mogę gdzieś taniej, to czemu mam przepłacać. Koniec języka za przewodnika.
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 25.03.2006 16:33

no tak 0 72 zapomniałem ale prazek mnie poprawiła. Miało być zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ja miałem w sumie wszystkich schodów 154 z tego 140 do jardanki i reszta do morza. Można było znieść nawet w upale z 1,5 roczną w tym czasie córą na grzbiecie ale metodę miałem taką że przed zebraniem się do domu siedziałem w Jardanie szybki prysznic na plaży (był na prywatnej u Kalebiców) i wio na mokrego do góry - jak dochodziłem do domku to akurat byłem suchy :lol: No i widok z tarasu wspaniały zrasztą też jest na fotkach a samochód miałem zaraz koło domku w cieniu oliwek.
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 27.03.2006 14:57

wysłałam tobie Pakula i Waldi namiary na maila-czekam na odpowiedz co o tym myslicie:)
Jesli ktos jest jeszcze zainteresowany to chetnie podam na maila(oczywiscie)
TU NIE UPRAWIAMY REKLAMY :D
Waldi191
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldi191 » 27.03.2006 15:08

madzia1981 napisał(a):wysłałam tobie Pakula i Waldi namiary na maila-czekam na odpowiedz co o tym myslicie:)
Jesli ktos jest jeszcze zainteresowany to chetnie podam na maila(oczywiscie)
TU NIE UPRAWIAMY REKLAMY :D


Dziekuje Madzia!!!!!
Qwertix
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 07.07.2004
hmm

Nieprzeczytany postnapisał(a) Qwertix » 27.03.2006 18:30

Madziu jesli mozna to poprosze na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mam zamiar wybrac sie na przelomie sierpnia-wrzesnia gdzies miedzy vodicami a dubrovnikiem.
Pozdrawiam
ninanika
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ninanika » 27.03.2006 19:33

A moze poszukaj pod tym adresem? Mnóstwo ofert, cała Chorwacja, i rozpietośc cenowa na każdą kieszeń:-)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 28.03.2006 10:20

Dzięki MAGDALENO,przejżałem narazie tak na szybko,bo jestem w pracy.Wieczorem napisze ci na maila naprawie ci tą poczte:))
Mariaz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 59
Dołączył(a): 14.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariaz » 28.03.2006 23:23

Pakula napisał(a):Dzięki MAGDALENO,przejżałem narazie tak na szybko,bo jestem w pracy.Wieczorem napisze ci na maila naprawie ci tą poczte:))



Ja proponuję zaznajomić sie z pisownią i unikać błędów ortograficznych bo bardzo razi w oczy.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
gdzie, za ile? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone