napisał(a) Dziadek Maciek » 29.08.2007 11:17
Guzior napisał(a):maciek1956 napisał(a):Guzior napisał(a):Doti napisał(a):Ja uwielbiam w górach Bukowinę Tatrzańską, nad morzem Krynicę Morską. Ale nic nie przebije CRO ...
No to jest nas tu więcej. Od 35-u lat niezmiennie w zimie Bukowina Tatrzańska

W tym roku też ale tylko 31 grudnia. Później w marcu po raz pierwszy słoneczne stoki Italii

Tak, Bukowina ma swój klimat, zmiena się okolica, zmieniają domy, ale klimat Bukowiny zostaje niezmienny od lat. Bywam tam dosyć często, zimą, od 1962 r. Wpadam po sezonie na małe nartki, spacery, kwaśnicę i grzane wino, piwo.
Może kiedyś Maćku wpadniemy na siebie w knajpce Pod Miedzą. Tam mają najlepszą na świecie Babcyną Uciechę, czyli grzane piwo z wiśniówką

. Ech rozmarzyłem się.
Takie piwo czasami robię w domu, na własnej wiśniówce, ale to nie to samo co w Bukowinie.
Do zobaczenia