Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Gdzie Diabeł nie może...to do Vodic pośle:)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gego
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 02.08.2012 16:21

Jedź chłopie na KRYM

Na pewno nie pożałujesz
MRK
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 03.08.2012 10:15

gego napisał(a):Jedź chłopie na KRYM

Na pewno nie pożałujesz

Świetna relacja! Nie trafiłem wcześniej.... Genialnie... Już mi się klarują plany na przyszły rok:).

Teraz odpada. Jedziemy na 8-9 dni przecież, więc spędzenie 4 w samochodzie mija się z celem.
MRK
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 03.08.2012 10:38

Klamka zapadła! Będziemy się witać ze Słowenią 01.09! Mam jednak dar przekonywania!:)
helen
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 03.08.2012 11:53

MRK napisał(a):Klamka zapadła! Będziemy się witać ze Słowenią 01.09! Mam jednak dar przekonywania!:)

:nice: super, ale pamiętaj, po powrocie jesteś nam dłużny relację :)
MRK
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 03.08.2012 12:05

helen napisał(a):
MRK napisał(a):Klamka zapadła! Będziemy się witać ze Słowenią 01.09! Mam jednak dar przekonywania!:)

:nice: super, ale pamiętaj, po powrocie jesteś nam dłużny relację :)

Zerknij na pierwszy post w tym temacie:)
Mosqito
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 03.08.2012 13:02

Na jeden dzień wpadnijcie do Logarskiej. To ok 90km z Bohinj. Warto. Popatrz sam: http://www.logarska-dolina.si
MRK
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 03.08.2012 13:50

Mosqito napisał(a):Na jeden dzień wpadnijcie do Logarskiej. To ok 90km z Bohinj. Warto. Popatrz sam: http://www.logarska-dolina.si

Już byłem na tej stronce. Zakładam, że tam pojedziemy, ale... kurcze, tego tam jest od groma i nie mam pojęcia, gdzie uderzać. Będę miał zgryz na kilka nocy, a jako kierownik wycieczki, muszę rozplanować wszystko dokładnie:).
ziutt
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziutt » 03.08.2012 14:44

NorbertTM napisał(a):Polecam Zell am See w Austrii.

A ja na zime polecam Ci ZELL am ZILLER
Ja nie jestem miłośnikiem sportów zimowych a bawiłem się tam wyśmienicie :)
Więcej informacji i zdjęcia znajdziesz TU
Jak się zdecydujesz to daj znać-powiem Dominikowi (właścicielowi biura organizującego pobyt w ZELL am ZILLER) żeby się Tobą zaopiekował :)
A może się spotkamy bo coś słyszałem że mamy tam znowu grać
MRK
Cromaniak
Re: Gdzie Diabeł nie może...to do Słowenii wyśle:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 06.08.2012 01:51

Austria szybciej na wiosnę. Może do tego czasu nauczę się jeździć na nartach, a cisną mnie zewsząd cały czas:). A jak się nie nauczę, to dasz znać temu Dominikowi, coby mi rozrywkę zapewnił, jak cała reszta będzie jeździć:).
MRK
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 06.08.2012 15:13

Pytanie: z której strony lepiej wjechac na przełęcz Vrsic? Od Bovec czy też może od Kranjskiej Gory? Ma to jakieś znaczenie?
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 06.08.2012 15:32

MRK napisał(a):Pytanie: z której strony lepiej wjechac na przełęcz Vrsic? Od Bovec czy też może od Kranjskiej Gory? Ma to jakieś znaczenie?

Najlepiej wjechać z jednej strony, a zjechać na drugą. Z przełęczy można zrobić krótką i łatwą wycieczkę na Mojstrowkę.
W wątku https://www.cro.pl/slowenia-alpy-julijskie-oraz-kamnisko-savinjske-t26014.html na czwartej stronie znajdziesz fotki z zachodu słońca na Mojstrovce.

Jeśli byście się wybrali, to - oczywiście - w obie strony moim wariantem zejściowym.

Pozdrawiam,
Wojtek
MRK
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 06.08.2012 15:59

Franz napisał(a):
MRK napisał(a):Pytanie: z której strony lepiej wjechac na przełęcz Vrsic? Od Bovec czy też może od Kranjskiej Gory? Ma to jakieś znaczenie?

Najlepiej wjechać z jednej strony, a zjechać na drugą....

Nagroda Złotych Ust ląduje u Ciebie:). Znaczy jak??:)

Franz napisał(a):Z przełęczy można zrobić krótką i łatwą wycieczkę na Mojstrowkę. ...wariantem zejściowym.

Mógłbyś w przybliżeniu podać czas? Tak pi razy oko? I czy osoba z wadą serca sobie poradzi?

EDIT: i jeszcze pytanko... czy zwykła osobówka poradzi sobie z dotarciem na przełęcz pod Mangartem?
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 06.08.2012 16:12

MRK napisał(a):Nagroda Złotych Ust ląduje u Ciebie:). Znaczy jak??:)

Hmm... samochodem?
Nie bardzo wiem, co dokładnie kryje się w pytaniu: "jak?". Szosa jest wygodna po obu stronach przełęczy.

MRK napisał(a):Mógłbyś w przybliżeniu podać czas? Tak pi razy oko? I czy osoba z wadą serca sobie poradzi?

Czasy podane w przewodniku:
w górę - 2h15
w dół - 1h15

W kwestii wad serca nie mam stosownych kompetencji, by się wypowiadać.

MRK napisał(a):czy zwykła osobówka poradzi sobie z dotarciem na przełęcz pod Mangartem?

Bez problemów.

Pozdrawiam,
Wojtek
MRK
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 06.08.2012 16:20

Franz napisał(a):
MRK napisał(a):Nagroda Złotych Ust ląduje u Ciebie:). Znaczy jak??:)

Hmm... samochodem?
Nie bardzo wiem, co dokładnie kryje się w pytaniu: "jak?". Szosa jest wygodna po obu stronach przełęczy.

Dzięki za odpowiedzi.

Źle sprecyzowałem pytanie, mea culpa. Chodziło mi o to, od której strony jest gorszy podjazd/zjazd pod kątem samochodów (sprzęgło, klocki itp). Chyba, że nie ma to znaczenia. Teraz chyba się wysłowiłem:).
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 06.08.2012 16:28

MRK napisał(a):Chodziło mi o to, od której strony jest gorszy podjazd/zjazd pod kątem samochodów (sprzęgło, klocki itp). Chyba, że nie ma to znaczenia. Teraz chyba się wysłowiłem:).

Konkretnego nachylenia nie pamiętam, ale to normalna górska szosa z serpentynami. Mnóstwo samochodów na przełęczy.
Kiedy ja tam byłem, to się płaciło za parkowanie. Chyba że... zaparkowało się jakieś sto metrów na północ od samej przełęczy. ;)

Pozdrawiam,
Wojtek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Gdzie Diabeł nie może...to do Vodic pośle:) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019