Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdańsk <-> Chorwacja - Relacja, objazdówka

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.12.2008 22:01

Z Kaszub do Szczecina i dalej przez Niemcy, to moim zdaniem, kulą w płot...
Jadąc przez Polskę i dalej przez Czechy, moja trasą, jesteś w stanie w tym czasie się zmieścić.
Wyjazd kolo 22. Następnego dnia wieczorem masz szansę zameldować się w okolicach Makarskiej koło 20ej.
Przerabialem to i bez szaleństw jest to do zrobienia. zakładam, że jest 2 kierowców. Jeden kierownik da radę, ale, czy dojedzie na miejsce, nie gwarantuję.... :roll:
morawa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 29.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) morawa » 18.12.2008 08:34

z perpektywy czasu i ostanich licznych wyjazu po Polsce - nie bylo az tak zle, a droga o ktorej piszesz - tez nie byla taka straszna. Generalnie wszelkie niedogodnosci znikaja po przyjezdzie na miejsce. do dzis wspominam wakacje w Chorwacji i na prawde - sa niezapomniane.... bylo wspaniale.

pozdr
damiangres
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 14.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiangres » 18.12.2008 09:12

Ja mogę się wypowiedzieć tylko ze Szczecina do okolic Zadaru. Da się to zrobić i w 15 godzin - motocyklem. Bez szaleństw wcale nie wychodzi dużo więcej - średnia z kilku ostatnich wyjazdów Matizem (sama marka wyklucza szaleństwa :) - prędkość tak około 120 km/h) to około 17 godzin.
Plusem jazdy przez Niemcy, Austrię i Słowenię jest to, że z 1500 km, jakie są z mojego domu do domu kumpla w Sukosanie ponad 1400 to autostrady. Jedynie jakieś 70 km przez Słowenię bez autostrad. Tak więc jedziesz, jedziesz, jedziesz, zjeżdżasz zatankować I dalej :)
pozdrawiam
--
damian
morawa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 29.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) morawa » 18.12.2008 10:38

tak wlasnie, poltora tysiaca kilometrow autostadami, bez stresow (chyba ze zapali sie lampka od paliwa i wlasnie remontuja stacje benzynowa przy autostradzie, a najblizsza za 90 km....:-( - na oparach, ale dojechalem)
zbysio_56_56
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 26.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbysio_56_56 » 27.12.2008 22:27

Uważam, jak wszyscy rozsądni cromaniacy, że wakcje są dla nas a nie dla bicia rekordów w czasie przejazdu do /ukochanej przez wszystkich to obecnych/ Cro. Ja jeżdżę z Wrocławia na Makarską Riwierę dwa dni z noclegiem na terenie Słowienii. Widoki na trasie śliczne a im bliżej morza tym cudowniejsze. Zawsze można zobaczyć coś nowego czego nie widzieliśmy poprzednim razem. Popieram jazdę przez Plitvice. Droga wolniejsza ale i zróżnicowana bardziej niż autostrada.
Pozdrawiam
Zbysio
Karolina Kozlowska
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 24.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karolina Kozlowska » 27.12.2008 23:58

Masz racje - Gdzie sie spieszyc ? Od wyscigow mamy Kubice. :lol:
ven
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 05.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ven » 28.12.2008 13:12

Ja w 2008 jechałem pierwszy raz do CRO z Wolsztyna niedaleko Poznania i jechałem 24h przez czechy, austrie, slowenie przez lubljane do rijeki. W rijece korek na 2,5h przed samym koncem trasy bo jechalem do dramalj, jak wysiadłem z samochodu to myślałem że sie rozpłynę, nigdy się tak źle nie czułem, ale potem zjedliśmy obiad, przeżyliśmy powitanie rakiją i kąpiel w adriatyku i było super.
Ale spowrotem jechałem przez niemcy i trasę zrobiłem w 17h, więc następnym razem pojadę przez niemcy ( trochę jednak obawiam się korków w stronę południa na które trafiliśmy w austrii, my jechaliśmy a w drugą stronę korek jakiego jeszcze nie widziałem, to była sobota). Więc ja tam jade przez niemcy najlepiej ze spaniem w slowenii za granica austria-slowenia w alpach i nie w sobote.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Gdańsk <-> Chorwacja - Relacja, objazdówka - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone