Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dziurki... czyli Brač i Istria 2015

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.02.2016 18:53

mysza73 napisał(a):tylko na starość tak mi się porobiło, że samoloty mi się spodobały

No wiesz... :roll: jaka starość?!... 8O My jeszcze młody rocznik jesteśmy! 8)

mysza73 napisał(a):jak jakieś tanie bilety wypatrzę, to z pewnością kupię i polecę na Brač :oczko_usmiech:,

..albo jednak daj znać jak tylko wypatrzysz, bo po tych sugestiach na temat wieku chyba rzeczywiście coś mnie zaczyna strzykać w plecach... :?
:mrgreen: :wink:

ELIMAR napisał(a):Lotnisko jest , co prawda małe ale prywatną awionetką czemu nie ?
A co ?
Kto bogatemu zabroni ?

Janusz Bajcer napisał(a):http://www.connecto-taxi.com/taxi-transfer-airport-brac-pl

Kiedy najbliższe losowanie lotto?... :boss: :oczko_usmiech:

emarylka napisał(a): tydzień to tylko 7 dni :papa:

Będziecie się musieli naprawdę sprężyć. :smo:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.02.2016 20:48

Losowanie lotto w tym tygodniu - jutro i w sobotę (ale kumulacja marna - tylko 3 000 000) :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.02.2016 10:43

Janusz Bajcer napisał(a):Losowanie lotto w tym tygodniu - jutro i w sobotę (ale kumulacja marna - tylko 3 000 000) :wink:

Eee, to nie warto - nie starczy pewnie na prywatną awionetkę z... pilotem. :wink:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 11.02.2016 10:55

Mikromir napisał(a):
mysza73 napisał(a):tylko na starość tak mi się porobiło, że samoloty mi się spodobały

No wiesz... :roll: jaka starość?!... 8O My jeszcze młody rocznik jesteśmy! 8)

No oczywiście że młody rocznik jesteśmy :mrgreen: ,
ale zawsze już starsi niż kilka lat temu :wink:

Mikromir napisał(a):
mysza73 napisał(a):jak jakieś tanie bilety wypatrzę, to z pewnością kupię i polecę na Brač :oczko_usmiech:,

..albo jednak daj znać jak tylko wypatrzysz, bo po tych sugestiach na temat wieku chyba rzeczywiście coś mnie zaczyna strzykać w plecach... :?
:mrgreen: :wink:

Jak to strzykanie to przeze mnie, to przepraszam :oops: :smo:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.02.2016 12:07

mysza73 napisał(a): zawsze już starsi niż kilka lat temu :wink:

Noo... niestety tak... :( ale za to o ileż mądrzejsi! :wink: :lool:

mysza73 napisał(a):Jak to strzykanie to przeze mnie, to przepraszam :oops: :smo:

Ależ nie ma za co. :smo: To chyba jednak tak od samości strzyka... :roll: Pewna moja była pani doktor ortopeda ośmieliła się nawet kiedyś stwierdzić, że "w tym wieku trzeba się już z tym liczyć..." :x :x
:smo:
:papa:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 11.02.2016 12:33

Mikromir napisał(a):
mysza73 napisał(a): zawsze już starsi niż kilka lat temu :wink:

... ale za to o ileż mądrzejsi! :wink: :lool:

No i dlatego na samolot chętnie się przesiadam :oczko_usmiech:

Mikromir napisał(a):
mysza73 napisał(a):Jak to strzykanie to przeze mnie, to przepraszam :oops: :smo:

Ależ nie ma za co. :smo: To chyba jednak tak od samości strzyka... :roll: Pewna moja była pani doktor ortopeda ośmieliła się nawet kiedyś stwierdzić, że "w tym wieku trzeba się już z tym liczyć..." :x :x
:smo:
:papa:

A moja pani doktor neurolog mi ostatnio powiedziała, że to wszystko co jej opowiadam o moich dolegliwościach to się "kupy nie trzyma" 8O :roll: :evil:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 11.02.2016 13:32

Oho ! wątek podróżniczy powoli przekształca się w wątek chorobowo -geriatryczny :lol: :lol:

Ale dodam coś od siebie:

Mój znajomy , który jest w moim wieku ładnych parę lat po 40-stce poszedł do lekarza z bólem kręgosłupa. Lekarz mu powiedział , że w tym wieku 8O 8O to normalne i nie leczy się tego .

Skandal :!:

Ja nie jestem stara i nie czuję się staro. A jak czasem coś zastrzyka ..... no to i dużo młodszych potrafi strzykać. :papa:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 11.02.2016 13:39

travel napisał(a):Oho ! wątek podróżniczy powoli przekształca się w wątek chorobowo -geriatryczny :lol: :lol:

Ale dodam coś od siebie:

Mój znajomy , który jest w moim wieku ładnych parę lat po 40-stce poszedł do lekarza z bólem kręgosłupa. Lekarz mu powiedział , że w tym wieku 8O 8O to normalne i nie leczy się tego .

Skandal :!:

Ja nie jestem stara i nie czuję się staro. A jak czasem coś zastrzyka ..... no to i dużo młodszych potrafi strzykać. :papa:


Noooo dooooobra, ja też staro się nie czuję :oczko_usmiech: :!: ,
tylko jakoś tak często ostatnio po lekarzach muszę chodzić ... :roll: :wink:


a teraz poprosimy już o następną bračką dziurkę :oczko_usmiech: , najlepiej tą splitską :smo:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 11.02.2016 13:48

mysza73 napisał(a):a teraz poprosimy już o następną bračką dziurkę :oczko_usmiech: , najlepiej tą splitską :smo:


Popieram , ja też więcej dziur proszę :D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.02.2016 15:56

travel napisał(a):Oho ! wątek podróżniczy powoli przekształca się w wątek chorobowo -geriatryczny :lol: :lol:

Trochę tak. :lool: I wychodzi jednak na to, że mysza miała rację z tą starością... :oczko_usmiech:
travel napisał(a):Mój znajomy , który jest w moim wieku ładnych parę lat po 40-stce poszedł do lekarza z bólem kręgosłupa. Lekarz mu powiedział , że w tym wieku 8O 8O to normalne i nie leczy się tego .

To chyba w tej samej poradni było, co w moim przypadku... :x

travel napisał(a):
mysza73 napisał(a):a teraz poprosimy już o następną bračką dziurkę :oczko_usmiech: , najlepiej tą splitską :smo:


Popieram , ja też więcej dziur proszę :D

Urokliwa Splitska już była i chwilowo jej więcej nie przewiduję - choć nie wykluczam w bardziej odległej przyszłości. :wink:

Teraz Was zaskoczę, bo w następnym odcinku nie będzie ani o dziurce, ani nawet o Braču. :mrgreen:
I na chwilę wrócimy do pewnej marudy... :roll:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 11.02.2016 16:09

Mikromir napisał(a):
travel napisał(a):
mysza73 napisał(a):a teraz poprosimy już o następną bračką dziurkę :oczko_usmiech: , najlepiej tą splitską :smo:


Popieram , ja też więcej dziur proszę :D

Urokliwa Splitska już była i chwilowo jej więcej nie przewiduję - choć nie wykluczam w bardziej odległej przyszłości. :wink:

Łooooooooooooo maaaaatko :oops: ,
jak ja to przegapiłam 8O (chyba to jednak starość :wink: )

Mikromir napisał(a):
Tak, myszo73, przyznaję, rzeczywiście jest to bardzo urokliwa mała dziura... :smo:


...z powalającymi wprost palmami...
Obrazek

...i wogle przyjemna taka...



No dla mnie to jednak jest dziura nad dziury :hearts: ,
a palmy ... prawda że są powalające ... :oczko_usmiech: :smo:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.02.2016 16:23

mysza73 napisał(a): a palmy ... prawda że są powalające ... :oczko_usmiech: :smo:

Prawda, prawda :wink: - może nawet najładniejsze na Braču. :smo:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.02.2016 16:39

.

- Nie jadę - powiedział Piotr z kwaśną miną.
- Dlaczego Piotrusiu? :(
- A bo już byłem. Dwa razy. A w tym ich porcie śmierdziało.
- Ale tym razem nie będziesz musiał stać na cumie w śmierdzącym porcie, tylko zobaczymy stare miasto, pójdziemy na lody...
- Tam dają okropne lody. I tylko to łażenie i łażenie. Nic ciekawego. Tu zostanę, bo tu przynajmniej nie śmierdzi.
- A co będziesz robił?
- Będę snorkował z tatą... - poinformował Piotruś oddalając się powoli i mrucząc ponuro pod nosem - Tylko to zwiedzanie albo wspinanie się...albo pływanie i snorkowanie... w kółko to samo...



No i pojechałam bez Piotrusia... i bez reszty rodzinki... tylko z parą znajomych... i właściwie nie było wcale źle. Wręcz przeciwnie - super jest szwendać się bez dzieci. :mrgreen: A palm było nawet więcej niż w... Splitskiej. :oczko_usmiech:


P1240859.JPG


P1240764.JPG


P1240734.JPG
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 11.02.2016 17:01

Mikromir napisał(a):
No i pojechałam bez Piotrusia... i bez reszty rodzinki... tylko z parą znajomych... i właściwie nie było wcale źle. Wręcz przeciwnie - super jest szwendać się bez dzieci. :mrgreen: A palm było nawet więcej niż w... Splitskiej. :oczko_usmiech:
Obrazek

Split też jest fajny ... :oczko_usmiech: ,
a palmy ... ma prawie tak powalające jak Splitska :smo:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.02.2016 18:52

mysza73 napisał(a):Split też jest fajny ... :oczko_usmiech: ,
a palmy ... ma prawie tak powalające jak Splitska :smo:

Prawie... :oczko_usmiech:
I nazwę też ma taką podobną... pewnie na cześć Splitskiej... :mrgreen: :wink: :smo:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Dziurki... czyli Brač i Istria 2015 - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone