Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dziurki... czyli Brač i Istria 2015

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 19.02.2016 11:26

Mikromir napisał(a):.

Wreszcie bezlitośnie nadszedł ostatni dzień na wyspie.

Siedząc przy stole nad resztkami przesolonego kurczaka w milczeniu dokonywałam małego podsumowania tych jakże udanych dotąd wakacji.

Patrzyłam z balkonu na urokliwą (choć w lipcu nie bezludną niestety) zatokę...


Postaram się udokumentować zatoczkę w tym roku z powietrza... zanabyłem ostatnio drona w tym celu więc może uda się wrzucić troszkę materiału dla wszystkich... mam nadzieję tylko że tam nie wieje za czesto, w zeszłym roku właśnie jedynym malućkim minusem Perny na peljesacu był wiejący nonstop wiatr :).
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 19.02.2016 13:46

I wyjaśniło się, skąd taki tajemniczy tytuł :mrgreen:
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5744
Dołączył(a): 06.08.2010
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 19.02.2016 14:18

Przeczytałem zaległe strony, popodziwiałem różne Splity, Supetary i inne Pucisce i... jestem très content, jak to mówią Francuzi :) .

A młodemu może się jeszcze odmieni :wink: .
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 19.02.2016 14:41

Trafny tytuł :D dziurki :mrgreen: :mrgreen: :wink:
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 19.02.2016 15:20

Mam nadzieję,że mój nastolatek nie zanudzi się w Povlji? :lol:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.02.2016 19:21

maslinka napisał(a):I wyjaśniło się, skąd taki tajemniczy tytuł :mrgreen:

lotnikwsk napisał(a):Trafny tytuł :D dziurki :mrgreen: :mrgreen: :wink:

Od początki chodziło właśnie o dziurki... w nosie. :oczko_usmiech:

jaachu napisał(a):Hahaha :D ostatnie dobre, ale takie są dzieciaki. I weź tu być mądrym jak dogodzić.

agata26061 napisał(a):Haha dobre! Dzieciaki się szybko nudzą, więc to normalka.

loverosa napisał(a):Mam nadzieję,że mój nastolatek nie zanudzi się w Povlji? :lol:

Młody był w Cro po raz piąty, więc trochę mu spowszedniała. :wink: W poprzednich latach zawsze cieszył się na wyjazdy, a teraz nagle strzelił focha. :mrgreen: Może to dlatego, że gdy ma się 13 lat, trochę przekornej przyjemności czerpie się z uderzania w czułe punkty rodziców, prawda? :oczko_usmiech: Dwójka 15 i 16-latków, którzy ten etap życia powoli już mają za sobą, bawiła się doskonale i miło wspominają buszowanie po okolicznych bezdrożach.

Nefer napisał(a):A młodemu może się jeszcze odmieni :wink: .

Mam nadzieję. Jako wakacyjną alternatywę moi chłopcy zawsze otrzymują jeszcze obóz przetrwania... :mrgreen: :wink:

yzedef napisał(a):Postaram się udokumentować zatoczkę w tym roku z powietrza... zanabyłem ostatnio drona w tym celu więc może uda się wrzucić troszkę materiału dla wszystkich... mam nadzieję tylko że tam nie wieje za czesto, w zeszłym roku właśnie jedynym malućkim minusem Perny na peljesacu był wiejący nonstop wiatr :).

Ktoś Cię trochę wyprzedził, przynajmniej częściowo... :wink:

Jak widać się da. :)
Wiało dość mocno może dwa, góra trzy razy na 2 tygodnie, głównie nocą, raz do południa. Trzeba było wtedy ratować dobytek z balkonu i tarasu, bo zmiatało wszystko. Pozostałe dni były ok.
To czekam na film. :papa:

mysza73 napisał(a):dobrze, że wspomnienia masz piękne 8)

Wspomnienia mam bardzo fajne - pełen relaks + wędrówki jakie lubię. :D
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 19.02.2016 21:21

No wakacje cudowne ,miejscówka jak marzenie ,zwiedzanie ,spokój ,znajomi ...czego chcieć więcej ...no może tylko bardziej zadowolonego Piotra :mrgreen:
Myślę ,że tylko tak się zgrywa , za jakiś czas będzie wspominał wspólne wakacje z łezką w oku :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.02.2016 22:56

andeo napisał(a):Myślę ,że tylko tak się zgrywa , za jakiś czas będzie wspominał wspólne wakacje z łezką w oku :wink:

Też mi się tak wydaje :wink: mimo iż przekornie twierdzi, że zielona szkoła nad Bałtykiem w czerwcu albo wrześniu była lepsza.
- A dużo sobie popływałeś w morzu, Piotrusiu?... - pytam złośliwie. :mrgreen:
- Pozwolili nam wejść do wody aż do kolan! - odpowiada niezrażony Piotrek. :lool:

Myślę, że to taki etap, który musimy przeczekać. Może też po prostu mu się już przejadło od nadmiaru tego bałkańskiego szczęścia.
Pamiętam jak kiedyś pewien nastolatek w rodzinie wybrzydzał, że znowu musi jechać z rodzicami nurkować w Egipcie, a on woli przecież zostać w domu - wtedy się dziwiłam, a teraz już nie. :oczko_usmiech:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 20.02.2016 13:17

:oczko_usmiech: nasza na szczęście nie wybrzydza i nie może się doczekać wyjazdu.W tym roku nie jesteśmy pewni tak na 100% czy wyjedziemy, więc nawet na razie nie mówię jej o planach" podacowych ",nie chcę żeby była rozczarowana jak nie wypali ;)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 20.02.2016 23:18

andeo napisał(a): nasza na szczęście nie wybrzydza i nie może się doczekać wyjazdu.W tym roku nie jesteśmy pewni tak na 100% czy wyjedziemy, więc nawet na razie nie mówię jej o planach" podacowych ",nie chcę żeby była rozczarowana jak nie wypali ;)

Fajnie, że nie wybrzydza. :wink: BTW, ile córka ma lat, bo zapomniałam?... :oops:
Trzymam kciuki, żeby Twoje plany doszły do skutku. :)
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 21.02.2016 13:10

Fajne i zaskakujące zakończenie wakacji :D
Ciesze się że Povlja i Brać nie zawiodła Ciebie,rodziny i znajomych :)
Bo miałbym przechlapane :oczko_usmiech:
:papa:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 21.02.2016 13:15

Tak w ogóle to jakie Danka masz plany na ten rok ?:), bo jak coś fajnego to chętnie skorzystam z twych doświadczeń w 2017 roku :):)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 21.02.2016 13:50

Mikromir napisał(a):Fajnie, że nie wybrzydza. :wink: BTW, ile córka ma lat, bo zapomniałam?... :oops:
Trzymam kciuki, żeby Twoje plany doszły do skutku. :)


16 ma :)
Właśnie ja się przyłączam do pytania yzedef ,jesli można wiedzieć ;) ?
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 21.02.2016 13:56

andeo napisał(a):Właśnie ja się przyłączam do pytania yzedef ,jesli można wiedzieć ;) ?


Ja też :D .......teraz to już chyba musi się przyznać :mrgreen: :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Dziurki... czyli Brač i inne zakamarki 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 21.02.2016 17:09

Stasiek18 napisał(a):Ciesze się że Povlja i Brać nie zawiodła Ciebie,rodziny i znajomych :)
Bo miałbym przechlapane :oczko_usmiech:

Spoko, było bardzo fajnie i wielkie dzięki raz jeszcze za pomoc w organizacji. :D
Przechlapane masz tylko u Piotrka... :mrgreen: :lool:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Dziurki... czyli Brač i Istria 2015 - strona 28
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone