Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Dziurki... czyli Brač i Istria 2015

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 31.01.2017 19:06

Mikromir napisał(a):
lotnikwsk napisał(a):
Mikromir napisał(a):O te z Hvaru pytaj Krzyśka.. :)

Nie pytają , ale odpowiedzieć mogę :D Nikon D3100 :papa:

No to weź i powklejaj trochę tych pięknych nikońskich zdjęć do swojej relacji. :wink: Już chyba śnieg z siebie strzepnąłeś i nogi rozprostowałeś po nartach?... :smo:

Śnieg otrzepany :mrgreen:
Ale padł mi komputer :evil: a tam miałem wszystko przygotowane :D
Już zgrałem na laptopa, trochę pozmniejszałem więc jest nadzieja na CD :wink:
CroAna
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 31.01.2017 19:11

Jeja! Danusia! jak to możliwe, ze umknęła mi Twa relacja 8O ???? wpisuję się na sam koniec i zabieram się do nadrobienia :smo:
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 31.01.2017 19:19

CroAna napisał(a):Jeja! Danusia! jak to możliwe, ze umknęła mi Twa relacja 8O ???? wpisuję się na sam koniec i zabieram się do nadrobienia :smo:

Tylko 44 strony :mrgreen: W sam raz do wiosny :wink:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.01.2017 21:52

CroAna napisał(a):Jeja! Danusia! jak to możliwe, ze umknęła mi Twa relacja 8O ???? wpisuję się na sam koniec i zabieram się do nadrobienia :smo:

A bo to taka odgrzebana staroć z 2015. :wink: Ale czytaj, czytaj, sobie poprzypominasz co nieco... :smo:

lotnikwsk napisał(a):Tylko 44 strony :mrgreen: W sam raz do wiosny :wink:

Odfiltruje se... :mrgreen: Teraz na forum są taaakie możliwości... 8O :oczko_usmiech:
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 31.01.2017 22:06

Mikromir napisał(a):Odfiltruje se... :mrgreen: Teraz na forum są taaakie możliwości... 8O :oczko_usmiech:

Eeeee !!! relacja przez sito cedzona :lool: :lool:
to nie relacja :roll: Da radę :D

(a ja odpaliłem kompa .....i zagadał , on to chyba jeszcze marszałka Tito pamięta) :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.01.2017 22:11

lotnikwsk napisał(a):(a ja odpaliłem kompa .....i zagadał , on to chyba jeszcze marszałka Tito pamięta) :mrgreen: :mrgreen: :wink:

No właśnie widziałam, jak to czas marnowałeś na Hvarze. :oczko_usmiech: Całe szczęście, że relacja ruszyła dalej. Widoczki z nowego mieszkania - miodzio! :D
CroAna
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 02.02.2017 08:44

Mikromir napisał(a):

A bo to taka odgrzebana staroć z 2015. :wink: Ale czytaj, czytaj, sobie poprzypominasz co nieco... :smo:

lotnikwsk napisał(a):Tylko 44 strony :mrgreen: W sam raz do wiosny :wink:

Odfiltruje se... :mrgreen: Teraz na forum są taaakie możliwości... 8O :oczko_usmiech:

A figa z makiem! Nic nie filtruję! Przelatam wszystko po kolei,a co! lotnikwsk wiosna już blisko :mrgreen: Już 1/3 zaliczona :P i wiesz,co Ci powiem,Danuśka? Ten rozmaryn co Ty do ryb dawalaś, to i ja z tych krzaków rwałam :-D (tyle,że Tu juz młodsze pedy raczej hihi) Ech, schody pachnące rozmarynem na zejsciu do TL...a co do oliwy z Povliji muszę rzec,że to najprzedniejsza z oliw,które smakowalam. Na potwierdzenie dadam opinię autochtońskiej braci z "Braci": będąc na wycieczce w urokliwym braczowskim Skripie robilismy zakupy różnych takich trunkow i in. Pani,ktora sprzedawała postanowiła i na oliwę nas namówić. My jej na to,że oliwę już mamy. Zapytała -skąd? Na naszą odp.że z Povliji usłyszeliśmy,że w takim razie ona juz nie namawia,bo kupilismy oliwę najlepszą z najlepszych! Ot co! I ja,sie z babą całkowicie zgadzam. Po tej povlijskiej dlugo dlugo nic,potem stoi w kolejce oliwa z Pelješca. :papa:
P.S.fotki Danuśko przednie,wspomnienia odżyły jak ta lala, a dodam jeszcze,że dziecię nasze w tej zatoczce opanowalo sztukę pływania :wink:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.02.2017 15:09

CroAna napisał(a): Już 1/3 zaliczona :P

Dobrze Ci idzie. :oczko_usmiech:

CroAna napisał(a): co do oliwy z Povliji muszę rzec,że to najprzedniejsza z oliw,które smakowalam.

Ja też ją bardzo lubię. :) W ubiegłym roku przywiozłam sobie znowu trochę, ale właśnie się kończy... :(

P.S.fotki Danuśko przednie,wspomnienia odżyły jak ta lala, a dodam jeszcze,że dziecię nasze w tej zatoczce opanowalo sztukę pływania :wink:

Dziękuję. :)
Zatoczka rzeczywiście spokojna zazwyczaj, w sam raz na naukę pływania. :)
A propos wody, w zeszłym roku wpadłam do Povlji na krótko w połowie sierpnia, liczyłam na to, że woda w zatoce w tym terminie będzie w miarę nagrzana, a tu figa. :? Kilka dni wcześniej wiała bora i dziecię uciekło z Jadranu po pierwszym kontakcie z wodą, brrrr... :mrgreen: Po paru dniach temperatura prawie wróciła do normy, ale i tak nie była taka jak w połowie lipca 2015. Cóż, Jadran jest pod tym względem nieprzewidywalny, jak już się wielokrotnie przekonałam w różnych miejscach Chorwacji. :?
CroAna
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 02.02.2017 17:04

Mikromir napisał(a):A propos wody, w zeszłym roku wpadłam do Povlji na krótko w połowie sierpnia (...)Po paru dniach temperatura prawie wróciła do normy, ale i tak nie była taka jak w połowie lipca 2015. Cóż, Jadran jest pod tym względem nieprzewidywalny, jak już się wielokrotnie przekonałam w różnych miejscach Chorwacji. :?

O!byłaś jednak w Cro ostatniego sezonu :-) super!kiedy relacja???tylko please nie mow, że znowu coś przegapiłam....
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.02.2017 21:32

CroAna napisał(a):O!byłaś jednak w Cro ostatniego sezonu :-) super!kiedy relacja???tylko please nie mow, że znowu coś przegapiłam....

Byłam, ale praktycznie tylko tydzień, tylko z córką i moją koleżanką na babskiej wyprawie, no i prawie wyłącznie w celu wylegiwania się na plaży, pływania w Jadranie, pieszych wędrówek i totalnego resetu. Wprawdzie dzięki uprzejmości Jacka wybrałyśmy się nawet do Bolu, ale generalnie pobyt był stacjonarny i baaardzo leniwy, więc nie przegapiłaś kolejnej relacji, bo jej nie było. :wink:

Dalmacja.JPG

aaP1260912.jpg
jacek1974
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek1974 » 12.03.2017 17:17

Wpadła do Povlji tak od niechcenia, a przy okazji uratowała mi życie.
Jeszcze raz dziekuję (Danka, wiesz o co chodzi).
Nawiasem mówiąc gdyby nie Ty, to prawdopodobnie nie dotarlibyśmy do Povlji, a to byłaby strata nie do odżałowania.
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.03.2017 10:31

jacek1974 napisał(a):Jeszcze raz dziekuję (Danka, wiesz o co chodzi).

Wiem - a Ty też wiesz, ze to naprawdę drobiazg i jakoś byś bez mojej pomocy przeżył (może tylko nieco mniej komfortowo :wink: )
Dzięki Tobie i Twojej Rodzince pojechałyśmy na fajną wycieczkę - i za to Ci wszystkie trzy też bardzo dziękujemy! :D

Poza tym - naprawdę było suuuper Was poznać. :D

Nawiasem mówiąc gdyby nie Ty, to prawdopodobnie nie dotarlibyśmy do Povlji, a to byłaby strata nie do odżałowania.

W tym sezonie się zrewanżowałeś z nawiązką - już się cieszę na tydzień w Starej Bašce. :D
Dzięki! :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Dziurki... czyli Brač i Istria 2015 - strona 44
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019