Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dziurki... czyli Brač i Istria 2015

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 07.07.2016 21:08

O jaciękręcę ,aż tak ? :oczko_usmiech: czekam zatem z wypiekami na opowieść,bo tego że przeżyjesz jestem pewna :wink:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 08.07.2016 13:36

Mikromir napisał(a):Co słychać w Ivan Dolac? :) (Oprócz syku powietrza uciekającego z kajaka, oczywiście... :roll: :wink: )

Ogólnie jest super :D
dobrze że syk powietrza zrobił się dopiero na plaży :D
dzisiaj zaliczona Sv. Niediela (kajakiem oczywiście) drugim (nie tym dziurawym) :mrgreen: :mrgreen: :papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 08.07.2016 20:24

Krzysztof,do lagunki popłynęliście? Bardzo mi się w Njedjeli podobało ,wrócę tam kiedyś i jak będę na Hvarze na drugi raz ,to własnie chciałabym stacjonować w Ivanie :)
Napiszesz relację?
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 08.07.2016 20:40

andeo napisał(a):Krzysztof,do lagunki popłynęliście? Bardzo mi się w Njedjeli podobało ,wrócę tam kiedyś i jak będę na Hvarze na drugi raz ,to własnie chciałabym stacjonować w Ivanie :)
Napiszesz relację?

Ivan jest piękny, na relacje to u mnie można liczyć gdzieś w listopadzie :oops: :oops:
tutaj mam tylko godzinkę nete , jutro robimy przenosiny do innego apartmana .
pozdrawiam lawendowo Krzysiek
Załączniki:
DSC_4214.JPG
DSC_4023.JPG
Ostatnio edytowano 04.10.2016 19:36 przez lotnikwsk, łącznie edytowano 1 raz
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 08.07.2016 21:14

wow ,bosko ! niech będzie i w październiku,chętnie poczytałabym gdzie udało Wam się dotrzeć :) bawcie się dobrze !
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 08.07.2016 21:25

Mikromir czyli jednak coś się udało :) też chętnie poczytałabym kolejną Twoją relacje :wink:

lotnikwsk miałam nadzieję, że lawenda dotrwa do mojego przyjazdu i 1 cel na Hvar w poniedziałek stara droga przez Brusje :hearts:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 08.07.2016 21:51

lotnikwsk napisał(a):pozdrawiam lawendowo

Jeska, jak cuuudnie! :hearts:
Aż mi się zatęskniło za Hvarem!

wiolek_lp napisał(a):Mikromir czyli jednak coś się udało :) też chętnie poczytałabym kolejną Twoją relacje :wink:

No, nie wiem czy z tego będzie aż relacja... chyba że utrzymana w konwencji komediowej... :mrgreen: :lool: Ale cicho sza, coby nie zapeszyć moich kombinacji. :smo:

Syn pozszywany, zdrowieje :D , wróciliśmy ze szpitala nawet przedterminowo (młody se załatwił u ordynatora... :roll: ), a mąż szlachetnie zgodził się zaopiekować nim pod moją nieobecność, więc wprawdzie rodzinnych wakacji nie ma (pierworodny z samymi babami nie pojedzie i foch :roll: ) to chociaż z Anulą i moją koleżanką sobie zaszalejemy... :oczko_usmiech: Same baby... :mrgreen: Fajnie będzie. :lool:


Ale tego Hvaru Wam zazdroszczę, że hej!... 8)
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 09.07.2016 12:36

andeo napisał(a):wow ,bosko ! niech będzie i w październiku,chętnie poczytałabym gdzie udało Wam się dotrzeć :) bawcie się dobrze !

Aldonko napisałem że relacja może będzie w listopadzie , nie przyśpieszaj na październik :evil: :wink:
pozdrowienia dla Ciebie i Danusi jest cudnie :wink: :papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 09.07.2016 23:02

ha! listopad? ... no niech będzie i listopad,ale na prawdę będę czekała na relację,bo Hvar chyba najbardziej przypadł mi do gustu,miło wspominam i tęsknie ,mam wielką ochotę tam wrócić :hut:
ememel
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 20.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ememel » 23.01.2017 23:14

Jaki aparat robi takie super zdjęcia?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.01.2017 17:25

ememel napisał(a):Jaki aparat robi takie super zdjęcia?

Mówisz o tych z Povlji? Stary poczciwy Panasonic DMC-FZ50 z filtrem polaryzacyjnym.
O te z Hvaru pytaj Krzyśka.. :)
Wołek
Croentuzjasta
Posty: 275
Dołączył(a): 09.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wołek » 28.01.2017 14:07

Super relacja! Przeczytałam jednym tchem. W tym roku Istria, a każda informacja tu zawarta na wagę złota :lol:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.01.2017 23:16

Wołek napisał(a):Super relacja! Przeczytałam jednym tchem. W tym roku Istria, a każda informacja tu zawarta na wagę złota :lol:

Bardzo dziękuję. :) Myślę, że są na Istrii miejsca, które Wam się mogą spodobać, choć to zakątki skrajnie różne od np. hvarskich uvali. :wink:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 29.01.2017 19:13

Mikromir napisał(a):O te z Hvaru pytaj Krzyśka.. :)

Nie pytają , ale odpowiedzieć mogę :D Nikon D3100 :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.01.2017 19:00

lotnikwsk napisał(a):
Mikromir napisał(a):O te z Hvaru pytaj Krzyśka.. :)

Nie pytają , ale odpowiedzieć mogę :D Nikon D3100 :papa:

No to weź i powklejaj trochę tych pięknych nikońskich zdjęć do swojej relacji. :wink: Już chyba śnieg z siebie strzepnąłeś i nogi rozprostowałeś po nartach?... :smo:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Dziurki... czyli Brač i Istria 2015 - strona 43
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone