Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Dziurki... czyli Brač i Istria 2015

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 07.07.2016 21:08

O jaciękręcę ,aż tak ? :oczko_usmiech: czekam zatem z wypiekami na opowieść,bo tego że przeżyjesz jestem pewna :wink:
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 08.07.2016 13:36

Mikromir napisał(a):Co słychać w Ivan Dolac? :) (Oprócz syku powietrza uciekającego z kajaka, oczywiście... :roll: :wink: )

Ogólnie jest super :D
dobrze że syk powietrza zrobił się dopiero na plaży :D
dzisiaj zaliczona Sv. Niediela (kajakiem oczywiście) drugim (nie tym dziurawym) :mrgreen: :mrgreen: :papa:
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 08.07.2016 20:24

Krzysztof,do lagunki popłynęliście? Bardzo mi się w Njedjeli podobało ,wrócę tam kiedyś i jak będę na Hvarze na drugi raz ,to własnie chciałabym stacjonować w Ivanie :)
Napiszesz relację?
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 08.07.2016 20:40

andeo napisał(a):Krzysztof,do lagunki popłynęliście? Bardzo mi się w Njedjeli podobało ,wrócę tam kiedyś i jak będę na Hvarze na drugi raz ,to własnie chciałabym stacjonować w Ivanie :)
Napiszesz relację?

Ivan jest piękny, na relacje to u mnie można liczyć gdzieś w listopadzie :oops: :oops:
tutaj mam tylko godzinkę nete , jutro robimy przenosiny do innego apartmana .
pozdrawiam lawendowo Krzysiek
Załączniki:
DSC_4214.JPG
DSC_4023.JPG
Ostatnio edytowano 04.10.2016 19:36 przez lotnikwsk, łącznie edytowano 1 raz
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 08.07.2016 21:14

wow ,bosko ! niech będzie i w październiku,chętnie poczytałabym gdzie udało Wam się dotrzeć :) bawcie się dobrze !
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 08.07.2016 21:25

Mikromir czyli jednak coś się udało :) też chętnie poczytałabym kolejną Twoją relacje :wink:

lotnikwsk miałam nadzieję, że lawenda dotrwa do mojego przyjazdu i 1 cel na Hvar w poniedziałek stara droga przez Brusje :hearts:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 08.07.2016 21:51

lotnikwsk napisał(a):pozdrawiam lawendowo

Jeska, jak cuuudnie! :hearts:
Aż mi się zatęskniło za Hvarem!

wiolek_lp napisał(a):Mikromir czyli jednak coś się udało :) też chętnie poczytałabym kolejną Twoją relacje :wink:

No, nie wiem czy z tego będzie aż relacja... chyba że utrzymana w konwencji komediowej... :mrgreen: :lool: Ale cicho sza, coby nie zapeszyć moich kombinacji. :smo:

Syn pozszywany, zdrowieje :D , wróciliśmy ze szpitala nawet przedterminowo (młody se załatwił u ordynatora... :roll: ), a mąż szlachetnie zgodził się zaopiekować nim pod moją nieobecność, więc wprawdzie rodzinnych wakacji nie ma (pierworodny z samymi babami nie pojedzie i foch :roll: ) to chociaż z Anulą i moją koleżanką sobie zaszalejemy... :oczko_usmiech: Same baby... :mrgreen: Fajnie będzie. :lool:

Ale tego Hvaru Wam zazdroszczę, że hej!... 8)
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 09.07.2016 12:36

andeo napisał(a):wow ,bosko ! niech będzie i w październiku,chętnie poczytałabym gdzie udało Wam się dotrzeć :) bawcie się dobrze !

Aldonko napisałem że relacja może będzie w listopadzie , nie przyśpieszaj na październik :evil: :wink:
pozdrowienia dla Ciebie i Danusi jest cudnie :wink: :papa:
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 09.07.2016 23:02

ha! listopad? ... no niech będzie i listopad,ale na prawdę będę czekała na relację,bo Hvar chyba najbardziej przypadł mi do gustu,miło wspominam i tęsknie ,mam wielką ochotę tam wrócić :hut:
ememel
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ememel » 23.01.2017 23:14

Jaki aparat robi takie super zdjęcia?
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.01.2017 17:25

ememel napisał(a):Jaki aparat robi takie super zdjęcia?

Mówisz o tych z Povlji? Stary poczciwy Panasonic DMC-FZ50 z filtrem polaryzacyjnym.
O te z Hvaru pytaj Krzyśka.. :)
Wołek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wołek » 28.01.2017 14:07

Super relacja! Przeczytałam jednym tchem. W tym roku Istria, a każda informacja tu zawarta na wagę złota :lol:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.01.2017 23:16

Wołek napisał(a):Super relacja! Przeczytałam jednym tchem. W tym roku Istria, a każda informacja tu zawarta na wagę złota :lol:

Bardzo dziękuję. :) Myślę, że są na Istrii miejsca, które Wam się mogą spodobać, choć to zakątki skrajnie różne od np. hvarskich uvali. :wink:
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 29.01.2017 19:13

Mikromir napisał(a):O te z Hvaru pytaj Krzyśka.. :)

Nie pytają , ale odpowiedzieć mogę :D Nikon D3100 :papa:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.01.2017 19:00

lotnikwsk napisał(a):
Mikromir napisał(a):O te z Hvaru pytaj Krzyśka.. :)

Nie pytają , ale odpowiedzieć mogę :D Nikon D3100 :papa:

No to weź i powklejaj trochę tych pięknych nikońskich zdjęć do swojej relacji. :wink: Już chyba śnieg z siebie strzepnąłeś i nogi rozprostowałeś po nartach?... :smo:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Dziurki... czyli Brač i Istria 2015 - strona 43
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019