Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dżampering 2013 czyli sałatka bałkańska

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 04.11.2013 22:24

jumpy napisał(a): Nie możesz powiedzieć, że gdzieś byłeś, dopóki nie wrócisz do domu, a oglądanie fotografii i opowiadanie co się przeżyło i widziało to też część podróży. No więc tym pisaniem kontynuuję naszą podróż.


faktycznie coś w tym jest, super bałkańska przygoda

jumpy napisał(a):W tym roku odbyliśmy jeszcze jedną podróż Jumpym, tym razem na północ (...) ostatecznie stanęło na Kaszubach


jak pokazujesz Polskie zakątki również są przepiękne i zjawiskowe, szczególnie lubię te z niezmąconym odbiciem krajobrazu na tafli wody
GosiaN
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 17.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) GosiaN » 05.11.2013 12:44

Witam.
Świetna trasa, relacja i fajne opisy. Mam tylko jedną uwagę - stanowczo za mało zdjęć. Zwłaszcza z Rumunii i Bułgarii. Chciałoby się zobaczyć jak najwięcej tych pejzaży.
Ps. Filmiki świetne. Budzą grozę. Dzięki za filmik z drogi nad Boką Kotorską. Można znowu przeżyć ten dreszczyk emocji. :roll:
jumpy
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 14.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jumpy » 05.11.2013 17:21

Czytałem Twoją relację. Narzekasz trochę na przepaściste drogi, ale chyba jednak mile je wspominasz!? :)
Bułgarię i Rumunie rzeczywiście potraktowałem trochę po łebkach. Dużo więcej fotek z tych krajów jest na mojej osobistej stronie Zapraszam i pozdrawiam!
GosiaN
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 17.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) GosiaN » 08.11.2013 11:14

jumpy napisał(a):Narzekasz trochę na przepaściste drogi, ale chyba jednak mile je wspominasz!? :)

Na pewno mocno wryły mi się w pamięć ;)
Dzięki za link. Wersja rozszerzona baaardzo mi się podobała. Zazdroszczę wyprawy. :papa:
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 11.11.2013 12:20

Relacja i fotki... po prostu piękne!!!
jumpy
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 14.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jumpy » 17.11.2013 00:38

Muszę zamieścić sprostowanie. Dostałem sympatycznego maila z Albanii, ze Shkoder Lake Resort. Otóż właściciele kampingu wrzucili moją relację do translatora, przeczytali i zdziwili się co ja tam popisałem. Rzeczywiście Niko jest Albańczykiem ale nie jest ojcem trzech urodziwych panien a mężem jednej z nich (Faye jest Angielką) i ojcem dwóch małych chłopaków. Skąd tyle nieporozumień? Jak pisałem informacje te miałem od czeskich motocyklistów. Możliwości są trzy: albo Czesi sami coś pokręcili, albo mój czeski jest tak marny, że źle zrozumiałem albo sam nazmyślałem. Tak rodzą się plotki.
jumpy
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 14.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jumpy » 26.12.2013 00:37

Zapraszam Was do obejrzenia fotoreportażyku z majowego pobytu w Paryżu. Nazwałem go Twarze Paryża. Tak wiem, że Paryż leży dość daleko od Chorwacji, ale w jakiś tam sposób wiąże się z niniejszą relacją.
Reportaż jest tutaj: http://tarasy.of.pl/paris/
Jeszcze wyjaśnienie: wiem, że publikacja twarzy w internecie wymaga zezwolenia. Wiem też, że jest wiele interpretacji tych przepisów i że rygorystyczne podejście do nich praktycznie zabija street photography. Mistrzowie gatunku uciekają do Wietnamu czy Etiopii - tam nadinterpretacja praw obywatelskich nie zagraża. Inni szukają kompromisu między zdrowym rozsądkiem i wytrychami prawnymi. Naśladując ich, ja zwyczajny amator umieszczam stosowne oświadczenia na stronie oraz kieruję swój reportaż do określonej grupy czyli moich znajomych z cro.pl. Dlatego też niezbędne jest hasło do wejścia na stronę. Hasło brzmi: twarze
Życzę Wam wspaniałych podróży w Nowym Roku!
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 26.12.2013 12:00

jumpy napisał(a):Czytałem Twoją relację. Narzekasz trochę na przepaściste drogi, ale chyba jednak mile je wspominasz!? :)
Bułgarię i Rumunie rzeczywiście potraktowałem trochę po łebkach. Dużo więcej fotek z tych krajów jest na mojej osobistej stronie Zapraszam i pozdrawiam!


Jumpy co Ty w środku masz w samochodzie - łózka, lodówkę. Co to za auto ???
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.12.2013 13:01

Kapitalna paryska relacja tym bardziej, że udało Ci się w wielu fotkach uniknąć spojrzenia fotografowanych co pozwoliło zachować ich naturalną mimikę. Super pomysł :)
jumpy
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 14.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jumpy » 26.12.2013 19:19

darek1 napisał(a):
Jumpy co Ty w środku masz w samochodzie - łózka, lodówkę. Co to za auto ???


Citroen Jumpy. W środku mam dwa łóżka, na lodówkę miejsce też by się znalazło ale nie mam potrzeby jej wozić. Ja lubię dużo zjeść, ale w drodze jemy niewiele i skromnie. Podstawa to pieczywo, sucha kiełbasa i pomidory. Od czasu do czasu coś na ciepło w knajpce, więc lodówka zbędna.
Więcej o organizacji w naszym Jumpym jest tutaj http://tarasy.of.pl/geo/baltic/index.html
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Dżampering 2013 czyli sałatka bałkańska - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone