Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Dubrownik zwiedzanie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stachmat
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachmat » 11.08.2019 14:56

No to sprawdzam jutro :-)
stachmat
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachmat » 12.08.2019 17:20

O 9.00 było 31st a o 13 już 37st. Mury i kolejkę odpuściliśny. Byliśmy jeszcze przed napływem wycieczek więc bardzo miło. Dość szybko bo z dziećmi. Ogólnie pozytywnie
pawel.piotrkowski
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel.piotrkowski » 12.08.2019 17:36

Żona z dziećmi została przy fontannie. Wózek to kiepski pomysł na mury. Ja prawie przebiegłem to "okrążenie" w tłumie ludzi.
Chyba po sezonie bywa tam bardziej romantycznie.
stachmat
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachmat » 12.08.2019 22:35

Dlatego żeby nie męczyć dzieciaków to trochę podeszliśmy do tego jak mieszkańcy USA zwiedzający Europę w tydzień. Szybko, miło, spokojnie z dziećmi i bez romantyzmu. W takim tłumie to romantyzm... :-)
Bravik
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 13.08.2019 10:00

stachmat napisał(a):O 9.00 było 31st a o 13 już 37st. Mury i kolejkę odpuściliśny. Byliśmy jeszcze przed napływem wycieczek więc bardzo miło. Dość szybko bo z dziećmi. Ogólnie pozytywnie

Ja wczoraj w Sarajewie miałem 42º C. :mrgreen:
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Dubrownik zwiedzanie - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019