Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dookoła Islandii 2013

Hakarl to jedna z najpopularniejszych przekąsek Islandii. Dla wielu ludzi jest niejadalna. Hakarl to sfermentowany rekin polarny, którego zapach jest połączeniem zgnilizny i amoniaku. Na Islandii obowiązuje niepisany zakaz spożywania tej przekąski w pomieszczeniach. Choć wydaje się to absurdalne, to Islandia słynie z uprawy bananów, które są rozprowadzane do innych części Europy.
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 20.10.2013 20:02

:cry: :papa:
Asiula1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 985
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiula1 » 31.10.2013 09:02

Nie widziałam piękniejszej fotorelacji RobCro dziękuje ,ze udało Ci się przenieść mnie w to piękne miejsce jakim jest Islandia :papa:
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 11.11.2013 18:57

Asiula1 napisał(a):Nie widziałam piękniejszej fotorelacji RobCro dziękuje ,ze udało Ci się przenieść mnie w to piękne miejsce jakim jest Islandia :papa:


Asiula1, pewnie gruba to przesada, że nie widziałaś piękniejszej fotorelacji, ale bardzo nam miło to przeczytać. Pozdrawiamy Cię bardzo serdecznie i zapraszamy do śledzenia naszych relacji w "lutalicowym" wątku :).
:papa:
Asiula1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 985
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiula1 » 15.11.2013 09:08

RobCRO napisał(a):
Asiula1 napisał(a):Nie widziałam piękniejszej fotorelacji RobCro dziękuje ,ze udało Ci się przenieść mnie w to piękne miejsce jakim jest Islandia :papa:


Asiula1, pewnie gruba to przesada, że nie widziałaś piękniejszej fotorelacji, ale bardzo nam miło to przeczytać. Pozdrawiamy Cię bardzo serdecznie i zapraszamy do śledzenia naszych relacji w "lutalicowym" wątku :).
:papa:



Serio ,serio bez słodzenia ;) na pewno skorzystam i będę śledziła wątek:)
Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Islandia

cron
Dookoła Islandii 2013 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone