Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dalmacja: jachtem (2007,2008, 2009)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 24.11.2008 20:07

Dla tych co nie zetknęli się jeszcze z pięknem Kvarneru - .
Muszę szczerze przyznać , że ostatnio sam zaniedbuję to piękne wybrzeże :( Jakoś nie mogę odbić się od Dalmacji :wink:
Ale jak już się uda , to będzie to Valun na Cresie albo Veli Losinj na Losinju oczywiście :D
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 24.11.2008 20:32

mkm napisał(a): Jakoś nie mogę odbić się od Dalmacji :wink:


Mnie się w tym roku udało na króciutko, ale... za rok powrót na południe :wink:. A za czas jakiś :idea: Veli Losinj, kto to wie?
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 24.11.2008 21:07

Pora na obiadokolację :P . Miejsc do wyboru sporo, ostatecznie decydujemy się na restaurację nie przy samej wodzie, lecz "w drugim rzędzie". W zaułku osłoniętym domami jest trochę cieplej - co jest ważne :) , bo oczywiście zasiądziemy pod parasolkami, a nie w dusznym wnętrzu.

1-IMG_8508.JPG


Po obfitym posiłku (wszystko smaczne co prawda, ale już kolejny raz w tym roku stwierdzamy, że owoce morza i rybki podawane bardziej na południe Cro, zostawiły po sobie o wiele ciekawsze smakowe wspomnienia - a może to :? tylko ten rok taki pechowy?) znajduje się jeszcze miejsce na małego lodzika, bo z nim jakoś o wiele przyjemniej spaceruje się po deptaku :P .

Oglądamy najpierw nabrzeże, przy którym stoją statki wycieczkowe oferujące wycieczki na sąsiednie wysepki, potem wracamy na Priko, na "naszą" stronę promenady.

2-P9220570.JPG


Jeszcze tylko wieczorne panoramki...

3-IMG_0317.JPG


4-IMG_0320.JPG


5-P9220574.JPG


6-P9220575.JPG


... a potem coś na lepszy sen :lol: i ...... koje czekają :D .
Ostatnio edytowano 14.02.2020 18:52 przez dangol, łącznie edytowano 2 razy
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 24.11.2008 21:27

maslinka napisał(a):Danusiu, widzę u Ciebie tę samą pasję odkrywania nowych zakątków, którą sama posiadam. Niespokojny duch, który ciągle każe gonić za nieznanym, ale i wracać do miejsc darzonych szczególnym sentymentem.
Ale do szczęścia potrzebuję na pewno przejrzystego morza, skalistej plaży, miasteczka z urokliwą starówką (plątaniną wąskich uliczek) i dużo chorwackiego słońca.
Jeśli znalazłabym to w Maly Losinj, to byłabym szczęśliwa :)


Mi się wydaje, że większość uczestników forum tak ma :)
Nie należymy przecież do osób, które lecą samolotem na tydzień, aby leżeć przy basenie i popijać drinki :)
Z mężem zdecydowanie wolimy aktywny wypoczynek, choć może nie aż tak jak niektórzy tu na forum :)
Dla mnie te urokliwe zakątki z małymi kapliczkami, ta cisza, zapach i wszechobecny spokój sa odskocznią od codzienności...
Także dzięki tym relacjom jest mi lepiej na duszy, jak przypomnę sobie klimaty chorwackie :)
Serdeczne Pozdrowienia dziewczynki :P
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 24.11.2008 21:29

Danusiu zdjęcia wieczorne rewelacja :)
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 24.11.2008 22:00

ines napisał(a): Mi się wydaje, że większość uczestników forum tak ma :)
Nie należymy przecież do osób, które lecą samolotem na tydzień, aby leżeć przy basenie i popijać drinki :)
Z mężem zdecydowanie wolimy aktywny wypoczynek, choć może nie aż tak jak niektórzy tu na forum :)


Ines, Twoje zwiedzanie Cro jest wystarczająco aktywne 8) , tym co zobaczyłaś w ciągu jednego urlopu, mogłabyś obdarzyć bardzo wiele osób, też przecież nie leżących cały czas przy basenie :wink: . A z drugiej strony, poleżeć na plaży też czasem jest przyjemnie :D, zwłaszcza gdy urokliwa plaża jest co chwilkę :D .

Pozdrawiam cieplutko :papa:
traper
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 10.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) traper » 24.11.2008 22:08

A może jakiś admin ustawi zegarek forumowy. U mnie minęła 21.08. :!:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 24.11.2008 22:13

traper napisał(a):A może jakiś admin ustawi zegarek forumowy. U mnie minęła 21.08. :!:


I takaż się pokazuje :wink: u tych, co sobie ustawili czas zimowy w swoim profilu :D - do roboty, traperze :lol:
Wiktor59
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiktor59 » 24.11.2008 23:23

Zdjęcia nocne - super. Ręka Zbycha ???
Wiktor
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 24.11.2008 23:46

traper napisał(a):A może jakiś admin ustawi zegarek forumowy. U mnie minęła 21.08. :!:


Musisz sobie sam ustawić w swoim profilu :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 24.11.2008 23:47

dangol napisał(a):
ines napisał(a): Mi się wydaje, że większość uczestników forum tak ma :)
Nie należymy przecież do osób, które lecą samolotem na tydzień, aby leżeć przy basenie i popijać drinki :)
Z mężem zdecydowanie wolimy aktywny wypoczynek, choć może nie aż tak jak niektórzy tu na forum :)


Ines, Twoje zwiedzanie Cro jest wystarczająco aktywne 8) , tym co zobaczyłaś w ciągu jednego urlopu, mogłabyś obdarzyć bardzo wiele osób, też przecież nie leżących cały czas przy basenie :wink: . A z drugiej strony, poleżeć na plaży też czasem jest przyjemnie :D, zwłaszcza gdy urokliwa plaża jest co chwilkę :D .

Pozdrawiam cieplutko :papa:


oj, poleżeć na pięknej plaży, to lubię :)
kurka znów się rozmarzyłam :twisted:
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 25.11.2008 09:52

dangol napisał(a):Teraz akurat, ..... mam komputer tylko dla siebie

Może najwyższy czas na zakupienie drugiego 8) :wink: Idą Święta, prezent będzie jak znalazł :D

Aleście się poubierali na to zwiedzanie i kolację :wink:
Wieeeeem, tegoroczna końcówka września do najcieplejszych niestety nie należała........... :lol:

Zachęcasz do tego Losinja, oj zachęcasz......... już to zdanie wojana nieźle na plus zabrzmiało 8)
Wieczorne zdjęcia - przepiekne, a panoramka to już w ogóle odjazdowa 8O

Pzdr :D
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 25.11.2008 09:59

Wiktor59 napisał(a):Zdjęcia nocne - super. Ręka Zbycha ???
Wiktor


Wyobraź sobie, że nie :!: Dwa ostatnie "żółte" :arrow: robił Grzesiek naszym już dość zabytkowym kompaktem. Fakt, posłużył się zbychowym statywem, ale tylko taki był w tym udział Zbynka.
Dwa inne też z kompaktu, tym razem to Gocha i to bez statywu.
Ostatnio edytowano 14.02.2020 18:53 przez dangol, łącznie edytowano 2 razy
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 25.11.2008 10:05

kulka53 napisał(a):
dangol napisał(a):Teraz akurat, ..... mam komputer tylko dla siebie

Może najwyższy czas na zakupienie drugiego 8) :wink: Idą Święta, prezent będzie jak znalazł :D


Drugi (chociaż już :? deczko graciasty) komputer w domu jest, ale osób cztery - żeby każdy miał swój sprzęt, odpada :lol: Na dodatek jakaś przerwa od komputera też jest potrzebna, w ramach ... leczenia nałogu.
Wiktor59
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiktor59 » 25.11.2008 19:06

W takim razie, czapki z głów. Rewelacja. Bardzo lubie takie zdjecia.
Pozdrawiam
Wiktor
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Dalmacja: jachtem (2007,2008, 2009) - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone