Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dalmacja: jachtem (2007,2008, 2009)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 18.11.2008 15:29

darek1 napisał(a):
Lidia K napisał(a):Śledzę tę Twoją tegoroczną jachtową wyprawę i muszę pochwalić za to, że jest to co mi do śledzenia jest potrzebne. Pozdrawiam Lidia


Ja też ostatnio śledzę, tyle że nie jacht a koleżankę na avatorku. No z koleżanki to interesująca jest alpinistka. Niczego się nie boi, chodzi po górach i zimno w górach koleżance nie przeszkadza. Pozdrawiam serdecznie.


No właśnie...Będę zazdrosna :? :twisted:

ps. Dangol relację czyta się super :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 18.11.2008 16:16

:D :D :D Kolego Kulka, cóż poradzić, że koleżanka Lidia jest pociagajaca. To tylko zaleta :D . Koledze można pozazdrościć.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 18.11.2008 16:18

ines napisał(a):
darek1 napisał(a):
Lidia K napisał(a):Śledzę tę Twoją tegoroczną jachtową wyprawę i muszę pochwalić za to, że jest to co mi do śledzenia jest potrzebne. Pozdrawiam Lidia


Ja też ostatnio śledzę, tyle że nie jacht a koleżankę na avatorku. No z koleżanki to interesująca jest alpinistka. Niczego się nie boi, chodzi po górach i zimno w górach koleżance nie przeszkadza. Pozdrawiam serdecznie.


No właśnie...Będę zazdrosna :? :twisted:

ps. Dangol relację czyta się super :)




Koleżanko Ines, koleżanka zawsze mi się podobała :D :D :D
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 18.11.2008 16:29

darek1 napisał(a):
ines napisał(a):
darek1 napisał(a):
Lidia K napisał(a):Śledzę tę Twoją tegoroczną jachtową wyprawę i muszę pochwalić za to, że jest to co mi do śledzenia jest potrzebne. Pozdrawiam Lidia


Ja też ostatnio śledzę, tyle że nie jacht a koleżankę na avatorku. No z koleżanki to interesująca jest alpinistka. Niczego się nie boi, chodzi po górach i zimno w górach koleżance nie przeszkadza. Pozdrawiam serdecznie.


No właśnie...Będę zazdrosna :? :twisted:

ps. Dangol relację czyta się super :)




Koleżanko Ines, koleżanka zawsze mi się podobała :D :D :D


uff to dobrze :) :twisted: :D
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12742
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 18.11.2008 19:45

kulka 53 napisał(a): Danusiu, mam nadzieję, że wybaczysz takie texty w Twojej relacji...


A mam jakieś inne wyjście :wink: :lol: ?

darek1 napisał(a): Ja też ostatnio śledzę, tyle że nie jacht


Jakoś to przeżyję :wink: , że Darek zawitał w skromnych progach relacji starszej pani nie z tego powodu, że moja opowieść jest interesująca, lecz tylko dlatego, że :roll: zagalopował się tu w trakcie śledzenia pociągających młodszych koleżanek.
Darku, potrafię sobie wyobrazić, iż skoro mury Dubrownika nie wzbudzają u Ciebie większego zainteresowania, to moje "odległe lądy" tym bardziej... W zasadzie doskonale to rozumiem :arrow: chociaż facetem nie jestem, to czytając relację Ines też z przyjemnością oglądam nie tylko :wink: zabytki i piękne pejzaże. Niemniej jednak trochę mi przykro, że tak prawie wprost wypowiedziałeś się o braku zainteresowania moją relacją :( .

Lidia K napisał(a): Napisałaś, że Velebit w chmurach, no właśnie my w takich chmurach na sv Jure wjeżdżamy.


Kulki, czy Wasz nowy sprzęt 8) już oswojony??? Bo ja cały czas czekam, kiedy w końcu :idea: zacznie się relacja z Waszych tegorocznych wojaży i górskich zdobyczy. Możecie liczyć na kolejnego wiernego czytelnika, bo Darek z pewnością będzie tam często zaglądał :wink:, może pojawi się tam zdjęcie Lidii dokładniejsze, niż na avatarku?

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :papa:
Ostatnio edytowano 13.02.2020 19:05 przez dangol, łącznie edytowano 1 raz
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 18.11.2008 21:49

Koleżanko Danuto, z bardzo dużym zainteresowaniem czytam Twój post. Lubię żeglować na wodzie, nawet posiadam uprawnienia sternika jachtowego na wodach śródlądowych. Niestety nie mam praktyki w pływaniu na morzu bo nigdy na nim nie pływałem jachtem, stąd też i nie komentuję Twojego postu jak i inni użytkownicy forum, którzy nie zetkneli się z żeglarstwem morskim. Chętnie bym się wybrał w rejs po Adriatyku lecz względy zawodowe tudzież rodzinne narazie uniemożliwiają mi te hobby. Natomiast morze widzę częściej z lotu ptaka i to mi narazie wystarcza. Co się tyczy pociągajacych koleżanek, no to jest jak jest. Cóż poradzić, że są ładne :D :D :D . Tylko z tego nalezy się cieszyć, że Pan Bóg nie poskąpił im urody. Pozdrawiam koleżankę Danutę serdecznie i życzę stopy wody pod kilem i coby koleżanka nie musiała ciągle balastować jacht w czasie sztormu.
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12742
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 18.11.2008 22:53

Kolego Darku, bardzo dyplomatyczna :) odpowiedź. Jesteś w tym Mistrzem i chwała Ci za to :D . Dzięki za miłe życzenia - może kiedyś uda mi się wykonywać na jachcie bardziej ambitne i odpowiedzialne zadania, chociaż balastowanie aż takie złe nie jest :lol:.
A co do ładnych koleżanek :arrow: też jestem za tym, żeby się jak najczęściej na forum pokazywały, przystojni koledzy też 8)...
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 19.11.2008 11:23

dangol napisał(a):relacji starszej pani

8O Myślę, że sporo przesady jest w takim określeniu Twojej osoby :!: Ale cóż, jak każdej chyba kobiecie nieco kokieterii nie zaszkodzi :D

dangol napisał(a):Kulki, czy Wasz nowy sprzęt :cool: już oswojony??? Bo ja cały czas czekam, kiedy w końcu :idea: zacznie się relacja z Waszych tegorocznych wojaży i górskich zdobyczy. Możecie liczyć na kolejnego wiernego czytelnika, bo Darek z pewnością będzie tam często zagladał :wink:, może pojawi się tam zdjęcie Lidii dokładniejsze, niż na avatarku?


Powoli posuwamy się naprzód :roll: czym zajmuje się głównie Lidia. Z komputerami jakoś gorzej idzie niż z górskimi zdobyczami w tym roku. Relacja w przygotowaniu :wink: planujemy dwie i mamy nadzieję uporać się z tym do lata :wink: Może nawet nauczę się wklejać zdjęcia 8O W każdym razie początek nastąpi niebawem, na szczęście forum nie zapada w zimowy sen i sporo b ciekawych relacji było, jest w trakcie (patrz: Twoja), lub właśnie się zaczyna (patrz: PAP)

A zdjęcie? może i się pojawi :roll: 8) :wink:

Z uwagą obserwuję też pogodę którą miałaś podczas rejsu, my byliśmy w tym samym czasie tylko trochę niżej na mapie. Jak na razie wydaje mi się, że im niżej, tym lepiej..........
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 19.11.2008 11:36

dangol napisał(a):Kolego Darku, bardzo dyplomatyczna :) odpowiedź. Jesteś w tym Mistrzem i chwała Ci za to :D . Dzięki za miłe życzenia - może kiedyś uda mi się wykonywać na jachcie bardziej ambitne i odpowiedzialne zadania, chociaż balastowanie aż takie złe nie jest :lol:.
A co do ładnych koleżanek :arrow: też jestem za tym, żeby się jak najczęściej na forum pokazywały, przystojni koledzy też 8)...



:D :D :D , Balastowanie to poważny obowiązek członka załogi tak jak klarowanie jachtu po rejsie.

Jeśli rozwiążę stosunek słuzbowy z pracodawcą lub on ze mną to ujawnię swoją twarz, specjalnie dla koleżanki Danuty. :D :D :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.11.2008 12:10

darek1 napisał(a):Jeśli rozwiążę stosunek słuzbowy z pracodawcą lub on ze mną to ujawnię swoją twarz, specjalnie dla koleżanki Danuty. :D :D :D


A kiedy "mistrz kolorowy" pokaże twarz swojej "białogłowy" :wink: :lol: :?:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 19.11.2008 15:05

Janusz Bajcer napisał(a):
darek1 napisał(a):Jeśli rozwiążę stosunek słuzbowy z pracodawcą lub on ze mną to ujawnię swoją twarz, specjalnie dla koleżanki Danuty. :D :D :D


A kiedy "mistrz kolorowy" pokaże twarz swojej "białogłowy" :wink: :lol: :?:


Myślę, że przyjdzie taki dzień, kiedy zdam relację z pobytu w Chorwacji ze zdjęciami.
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 19.11.2008 17:27

No to ja Derek też bym się spiął i coś szrajbnął!
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 19.11.2008 17:39

darek1 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
darek1 napisał(a):Jeśli rozwiążę stosunek słuzbowy z pracodawcą lub on ze mną to ujawnię swoją twarz, specjalnie dla koleżanki Danuty. :D :D :D


A kiedy "mistrz kolorowy" pokaże twarz swojej "białogłowy" :wink: :lol: :?:


Myślę, że przyjdzie taki dzień, kiedy zdam relację z pobytu w Chorwacji ze zdjęciami.


Mam nadzieję, że ten dzień nastąpi i trzymam za słowo Dareczku :) :twisted:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12742
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 19.11.2008 18:13

kulka53 napisał(a):
dangol napisał(a):relacji starszej pani

8O Myślę, że sporo przesady jest w takim określeniu Twojej osoby :!: Ale cóż, jak każdej chyba kobiecie nieco kokieterii nie zaszkodzi :D


Żadna kokieteria, ale najprawdziwsza prawda :arrow: starsza :wink: od Lidii i Ines i jeszcze iluś innych pań, chociaż stara ... jeszcze nie :D

kulka53 napisał(a): Jak na razie wydaje mi się, że im niżej, tym lepiej..........


Coś w tym jest :wink: , to jeszcze jeden z powodów, dla których na 2009 znów w planie kierunek południe 8)

kulka53 napisał(a):Relacja w przygotowaniu planujemy dwie i mamy nadzieję uporać się z tym do lata

darek1 napisał(a):Myślę, że przyjdzie taki dzień, kiedy zdam relację z pobytu w Chorwacji ze zdjęciami


To zostało tylko krótsze lub dłuższe czekanie na te obiecane relacje :D
Ostatnio edytowano 13.02.2020 19:06 przez dangol, łącznie edytowano 1 raz
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12742
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 19.11.2008 18:41

Po minięciu latarni i wpłynięciu na bardziej zaciszne wody, od razu wydaje się cieplej :) i cała załoga znów wychodzi do kokpitu. Co prawda, to nie tylko wewnętrzna potrzeba każdego z nas, żeby popatrzeć na ładną okolicę oświetloną zachodzącym słońcem, ale także konieczność wykonania prac pokładowych, z których pierwszą jest zwinięcie żagli. Dalej będziemy już płynąć na silniku.

Po lewej burcie mijamy zatoczkę Artatore, gdzie już zakotwiczyło trochę łódek. Po prawej burcie mamy wysepką Koludarc z zieloną latarenką na cyplu.

1-P9227596.JPG


Trochę dalej, po lewej - główna droga biegnąca przez wyspę oraz położony tuż przy niej kemping i zabudowania osady turystycznej Poljana.

2-P9220552.JPG


A po prawej - Prolaz Most, przez który można byłoby od strony otwartego morza dużo szybciej wpłynąć do zatoki Luka Mali Lošinj, gdyby tylko nie było w nim :? tak płytko, jak jest.

3-IMG_8424.JPG


4-IMG_8440.JPG
Ostatnio edytowano 14.02.2020 17:35 przez dangol, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Dalmacja: jachtem (2007,2008, 2009) - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone