Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czarnogóra - wybór miasteczka na wakacje

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
skuwiak
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 20.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) skuwiak » 31.05.2016 13:48

Hej.A co sadzicie o mijscowosci Sviety Stefan? Dobra na spokojny wypoczynek?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.06.2016 22:34

w TVP 1 właśnie leci program sekielskiego po prostu o czarnogórze. obok polityki fajne widoczki
KarKoz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 759
Dołączył(a): 26.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarKoz » 02.06.2016 23:05

dabecja napisał(a):w TVP 1 właśnie leci program sekielskiego po prostu o czarnogórze. obok polityki fajne widoczki

Fajnie było zobaczyć w TV miejsca w których się było...
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 02.06.2016 23:09

skuwiak napisał(a):Hej.A co sadzicie o mijscowosci Sviety Stefan? Dobra na spokojny wypoczynek?


To jest taka maleńka wysepka, cała zabudowana hotelami dla bogatych turystów z Rosji :wink: Nie wiem jak jest teraz, ale parę lat temu płaciło się za wstęp na wyspę, Także odpowiadając na Twoje pytanie-to chyba nie :roll:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.06.2016 23:30

te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10889
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 03.06.2016 07:18

skuwiak napisał(a):Hej.A co sadzicie o mijscowosci Sviety Stefan? Dobra na spokojny wypoczynek?

mz dobra baza wypadowa, przyjemne dla oka otoczenie i czysto, widziałem filmik ze spaceru od Sv.Stefan do Milocer i zrobił na mnie wrażenie, jednak ceny app jak dla mnie spore
mike_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 27.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 06.06.2016 12:39

Siema, tak wszystko to kwestia ceny fajne miejscowości się cenią bo to nie tylko kwestia widoków ale też i tak banalnych rzeczy jak woda pitna w kranie czy oczyszczalnia ścieków, lub policji, straży pożarnej, przychodni czy dentysty na miejscu :) Pozdrowienia z Petrovac będę tu około 2 miesiące jak byście chcieli jakieś nasze (mojej Czarnogórskiej rodziny) apartamenty z basenem w Petrovac lub Buljarica (Buljarica to troszkę to mało zagospodarowana wieś obok) to piszcie :) PS. w Świętym Stefanie też kuzyni i kuzynki coś mają.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.06.2016 13:00

Siema Michale.
Znasz Ulcinj :?:
Ja będę w Otrant.

Możesz coś powiedzieć na temat rzeki wpadającej do morza :?:

https://www.google.pl/maps/@41.9107321,19.2367489,17z
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 06.06.2016 14:07

mike_ napisał(a):Siema, tak wszystko to kwestia ceny fajne miejscowości się cenią bo to nie tylko kwestia widoków ale też i tak banalnych rzeczy jak woda pitna w kranie czy oczyszczalnia ścieków, lub policji, straży pożarnej, przychodni czy dentysty na miejscu :) Pozdrowienia z Petrovac będę tu około 2 miesiące jak byście chcieli jakieś nasze (mojej Czarnogórskiej rodziny) apartamenty z basenem w Petrovac lub Buljarica (Buljarica to troszkę to mało zagospodarowana wieś obok) to piszcie :) PS. w Świętym Stefanie też kuzyni i kuzynki coś mają.

W tym roku co prawda nie będę lecz jak coś to za rok się odezwę,jak tam piwko smakuje na plaży Lucice? :D
mike_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 27.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 06.06.2016 23:25

Janusz Bajcer napisał(a):Siema Michale.
Znasz Ulcinj :?:
Ja będę w Otrant.

Możesz coś powiedzieć na temat rzeki wpadającej do morza :?:

https://www.google.pl/maps/@41.9107321,19.2367489,17z



Hej, nie znam Ulcinj to nie moje rejony bo to Albańskie miasto w Czarnogórze, zwiedzałem tam tylko kilka razy stare miasto :) w sumie to bym wolał już do Albanii pojechać tam będzie jeszcze taniej po co przepłacać w Ulcinj :) Pozwiedzaj inne miasta w Czarnogórze koniecznie i zobaczysz czym się różni Ulcinj od całej reszty Czarnogóry :) jedni lubią to miasto inni stamtąd uciekają zależy czy się lubi aż taką egzotykę :) Ulcinj jest tanie dlatego cieszy się popularnością głównie z tego powodu, ale niska cena w Ulcinj nie bierze się z kosmosu, na forum od lat trwają przepychanki czy Ulcinj jest fajny czy też nie, kwestia gustu :) nie pływałem nigdy w tej rzece, to rejony Ada Bojana czyli naturystów :) wieje tam mocno wiatr, płaski teren, podobnie trochę jak nad polskim morzem, piasek się pyli mocno, ciemnego koloru taki szary i fajny w dotyku podobno ma jakieś właściwości lecznicze i dużo starszych osób się w nim zakopuje po głowę :) Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.06.2016 23:32

mike_ napisał(a):Hej, nie znam Ulcinj to nie moje rejony bo to Albańskie miasto w Czarnogórze, zwiedzałem tam tylko kilka razy stare miasto :) w sumie to bym wolał już do Albanii pojechać tam będzie jeszcze taniej po co przepłacać w Ulcinj :) Pozwiedzaj inne miasta w Czarnogórze koniecznie i zobaczysz czym się różni Ulcinj od całej reszty Czarnogóry :)

Miejsca pobytu już nie zmienię, zaliczka na wczasy wpłacona. Lecę samolotem. :lol:
Mam w planie wybrać się na wycieczkę po Czarnogórze. :lol: :idea:
Albanię sobie odpuszczę. :idea:

Dzięki za odpowiedź.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 07.06.2016 22:34

Janusz Bajcer napisał(a):Możesz coś powiedzieć na temat rzeki wpadającej do morza :?:

https://www.google.pl/maps/@41.9107321,19.2367489,17z

Będąc w Ulcinj, warto zobaczyć to miejsce. Znajomi mnie namawiali, ale wybraliśmy wycieczkę do Albanii. Niestety, nie da się zobaczyć wszystkiego.
U ujścia rzeki Bojany leży wyspa Ada o niecodziennej genezie. W XIX w. między dwiema wysepkami u ujścia rzeki osiadł na mieliźnie statek "Merito".
Z biegiem czasu, prądy morskie utworzyły z piasku łachę, która połączyła obie wysepki i tak powstała ta dzisiejsza, w kształcie trójkąta.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.06.2016 22:55

Z hotelu do Ada Bojana pieszo plażą będzie 2 godziny z hakiem :wink:

https://www.google.pl/maps/dir/Velika+P ... 660717!3e2

Trochę daleko :roll:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 07.06.2016 23:01

Janusz Bajcer napisał(a):Z hotelu do Ada Bojana pieszo plażą będzie 2 godziny z hakiem :wink:

https://www.google.pl/maps/dir/Velika+P ... 660717!3e2

Trochę daleko :roll:


Ale z Doniego Štoja całkiem blisko. :D W Czarnogórze byłam wieki temu, ale wtedy można się było przemieszczać turystycznymi busami, więc pewnie teraz jeżdżą :?: :roll:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.06.2016 23:09

Na plażę dla nudystów się nie wybieram :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Czarnogóra - wybór miasteczka na wakacje - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone